John Bull Korona Pub Nyíregyháza
4400 Nyíregyháza, Dózsa György út 1.

John Bull Korona Pub Nyíregyháza a térképen

John Bull Korona Pub Nyíregyháza értékelése:

9. helyezett a 115 nyíregyházi étterem közül
103. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

pub
angol, magyar
grill ételek ...
Élőzene:
cigányzene, country, folk, könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, rock
Gépzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC
Paulaner csapolt,Guinness üveges

John Bull Korona Pub Nyíregyháza bemutatkozása

Nyíregyháza főterén található Korona Hotel vendégbarát étterme, a John Bull Pub szeretettel várja a nemzetközi és magyaros ízeket kedvelő vendégeket.

John Bull Korona Pub Nyíregyháza képei

John Bull Korona Pub Nyíregyháza vélemények

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyíregyházi sétánk végén olyan vendéglátó helyet kerestünk, ahol gyorsan, jót, kedvező áron tudunk ebédelni. A pub a főtértől pár lépésre van, A és B menüt kínálnak. A B menü 1390, az A 1190 Ft. Mi B menüt választottunk. A csontleves csigatésztával megfelelő hőmérsékletű volt, mire megettük, hozták a frissen kirántott, sajttal, sonkával, lila hagymával töltött Fáy szeletet, rizibizivel, csemege uborkával.
Cegléd
Gyöngyös

2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. május 17.
A John Bull Pub a szállásunkként szolgáló Korona Szállóhoz kapcsolódó pub-étterem, amelyet nemcsak a sétálóutcáról, hanem közvetlenül a szállodából, a recepcióval szemben nyíló ajtón keresztül is meg lehet közelíteni. A közelség miatt mindenképpen terveztük, hogy egyik este beülünk egy italra, de megtudtuk, hogy ebédmenüt is adnak (leves + főétel), és a helyi ismerősök szerint jól is főznek, ezért változtattunk a terven és ebédre tértünk be.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően ellenszenvezek mindenféle franchise rendszerrel, mert szeretem az egyediséget. Mindazonáltal hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem éreztem jól magam eddig a John Bull Pubokban, melyek közül igen sokat volt alkalmam meglátogatni a kilencvenes évek középtől máig. Hasonló a helyzet a Belgian Beer Café lánccal.

2013. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. június 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos hely,kiülési lehetőség a Pub előtt a térre, díszkivilágítással körben az asztalok körül,este élőzene szolgáltatással mindenféle stílusban. Nagyon jól szórakoztam. A kedves,barátságos kiszolgálással és az ételekkel, innivalóval meg vagyok elégedve. A hangulatot fokozza még a közelében lévő szökőkút létesítmény látványa is, mely különböző szökőkutakat tartalmaz: színes íveket ,felugró és hullámzó elemeket.

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
5 nap/4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.28. - 2021.03.28.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
2 nap/1 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.28. - 2020.12.20.
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 10.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.22.

Szállodák Nyíregyháza környékén