Vadász Csárda Nyíregyháza

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Vadász Csárda Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2017. március 22.a párjával járt itt
Kellemesen csalódtunk az étteremben. Fantasztikus ízvilág, hatalmas adag ételek, kedves kiszolgálás. A berendezés talán egy kicsit retro-s benyomást kelt, de így szeretjük. :) Az árak teljesen átlagosak.
Az egyetlen negatívum talán, hogy a vasúti sínek mellett helyezkedik el, ebből kifolyólag elég hangos.
Kiváló 2016. szeptember 10.a párjával járt itt
Nagyon finom volt minden. Hangula jó volt, étel bőséges. Megfelelő kiszolgálás. Máskor is viszamennénk. Mindenkinek ajánljuk!
Vadász Csárda Nyíregyháza - Étel/ital
Kiváló 2016. július 20., üzleti partnerrel járt itt
Krúdy irt erről a régi ma talán 200 éves csárdáról, ahonnan a nyirségi urak hajnalonta agarászni indultak. Ez a hangulat már rég nincs meg de az étterem elhelyezkedése minden kornak praktikus. A kiszolgálás nagyon udavrias, nem nyomulós és nem is igazán professzionális hanem régimódian vidékies. Nekünk nagyon tetszett.
Kiváló 2015. október 31.a párjával járt itt
Pár hónap után - Nyíregyházán járva - ismét itt ebédeltünk. Most sem csalódtunk, legfeljebb az a meglepő, hogy az éttermet talán kevésbé ismerik, mintsem megérdemelné. Bár nincs Sóstógyógyfürdő frekventált területén, jól megközelíthető, megfelelő parkolást biztosít, és ha nem is egy flancos hely, kitűnő ételekkel, bőséges választékkal, mérsékelt árral és figyelmes kiszolgálással áll a vendégek rendelkezésére.
Vadász Csárda Nyíregyháza - Étel/ital
2015. május 30.barátokkal járt itt
A Hotel Dzsungelben szálltunk meg, és a közelben lévő Vadász Csárdába irányítottak vacsorázni. Nagyon közel van, tényleg pár perc sétával el lehet érni. Emellett a Hotel Dzsungel vendégei kedvezményt is kapnak a számla végösszegéből. Az étterem berendezése egyszerű, tényleg csárda jellegű de szimpatikus.
Vadász Csárda Nyíregyháza - Étel/italVadász Csárda Nyíregyháza - Étel/italVadász Csárda Nyíregyháza - Étel/italVadász Csárda Nyíregyháza - Étel/ital
Kiváló 2015. május 8.családjával járt itt
Családommal évek óta járunk a Vadász csárdába mindig nagyon szívélyesen fogadnak bennünket. Az ételek minőségével és mennyiségével tökéletesen megvagyunk elégedve/bár nem nagyon bírjuk megenni akkorák az adagok/. A környezet nagyon kellemes és a hangulat mindig barátságos és családias. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Rendezvények helyszínére is kiváló!
2014. november 12.a párjával járt itt
Gyiregyhazan a Sostofurdo iranyaban talahato ez a csarda. A megkozelites jo, parkolasi lehetoseg jo, izek jo, valasztek mar csak kozpes. Vartam volna tobb vadbol keszult etelt, de nem sok van az etlapon. A kiszogalas udvarias, gyors. A hangulat egy kicsit retro-szocis,kb 20 eve ultunk itt le, azota nem sok valtozott. De nem is romlott! Nyugodttan tudom ajanlani!