Vadász Csárda Nyíregyháza

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Vadász Csárda Nyíregyháza vélemények

2017. május 29.a párjával járt itt
Ittjartam. hu ertekelesei alapjan valasztottuk a helyet. Olyan lehetoseget kerestunk, ami kozel van az allatkerthez. Harcsahalaszle kivalo, passzirozott nem bajai ar-ertek aranyban szinten kivalo 1200 Ft kis bogracs leves. Szarvaspori kicsit olajosra sikeredett de ezt leszamitva izletes volt. Leves+szarvaspor+ubisali+uditok+palacsinta 5200 Ft, nagyon barati.
2015. május 30.barátokkal járt itt
A Hotel Dzsungelben szálltunk meg, és a közelben lévő Vadász Csárdába irányítottak vacsorázni. Nagyon közel van, tényleg pár perc sétával el lehet érni. Emellett a Hotel Dzsungel vendégei kedvezményt is kapnak a számla végösszegéből. Az étterem berendezése egyszerű, tényleg csárda jellegű de szimpatikus.
Vadász Csárda Nyíregyháza - Étel/italVadász Csárda Nyíregyháza - Étel/italVadász Csárda Nyíregyháza - Étel/italVadász Csárda Nyíregyháza - Étel/ital
2014. november 12.a párjával járt itt
Gyiregyhazan a Sostofurdo iranyaban talahato ez a csarda. A megkozelites jo, parkolasi lehetoseg jo, izek jo, valasztek mar csak kozpes. Vartam volna tobb vadbol keszult etelt, de nem sok van az etlapon. A kiszogalas udvarias, gyors. A hangulat egy kicsit retro-szocis,kb 20 eve ultunk itt le, azota nem sok valtozott. De nem is romlott! Nyugodttan tudom ajanlani!
Átlagos 2019. augusztus 5.barátokkal járt itt
Egy péntek estebédre tértünk be baráti társaságban(4 fő). 2asztalnál voltak vendégek, egyébként a hatalmas étterem kongott az ürességtől. Aperitifet is választottunk, amiről később derült ki, hogy elfogyott. Ketten orja levest kértünk, ami sokadik napos lehetett, mert enyhén savanykás íze volt. .
Átlagos 2017. október 28.barátokkal járt itt
A Főiskolai csoporttársaimmal kajáltunk itt, de mi a levesekben nagyon nagyot csalódtunk! Számunkra gyengék voltak, a húsleves nem volt friss az orja leves meg olyan volt mintha pörköltet engedtek volna fel vízzel és azt szolgálták fel! (Ez egy szakács véleménye!
Vadász Csárda Nyíregyháza - Külső képVadász Csárda Nyíregyháza - Külső kép
Gyenge 2018. május 15.gyerekekkel járt itt
Kisgyerekes családdal voltunk ebédelni hétfői napon. Parkolás a tűző napon, főútvonal mellett. Kb. 1 órát vártunk az étel felszolgálására. A gyerekek már nagyon türelmetlenek voltak,csak egy szakács van mondták. A harcsapaprikásnak köze nem volt a harcsához. Ízhatása gyenge. A kétszemélyes tál bőséges volt.
Szörnyű 2019. szeptember 15.a párjával járt itt
Nyár közepén voltunk ott. Árnyékban kb 38°c volt, az étteremben sem klíma, de még egy ventillátor sem volt. Mivel nyitva volt az összes ajtó így tele volt léggyel az étterem. A pincér már az első pillanattól nem volt szimpatikus, b. nkó volt és lassú a kiszolgálás.