Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
5904 Orosháza, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése:

2. helyezett a 11 orosházi szállás közül
34. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - vélemények, kritkikák

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Mindennel elégedettek voltunk. A személyzet minden tagja kedves segitökész volt. A szoba tiszta az àgynemü illatos volt az àgy kényelmes ,szoba tàgas felszereltsége tökéletes. Az étel igazi hàzias,finom és böséges volt.
A séfnek köszönet. Jövőre ujra talàlkozunk. Mindent köszönünk

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Sajnos az ágy neműnk nem volt valami tiszta. Tele volt a lepedő hosszú hajszállal és a paplan huzatból húzgáltam ki. Nagyon foltos volt az alsó lepedő is és az is tele hajszállal. Konektorok a legrosszabb helyen vannak. Nem lehet hozzá férni mivel az ágy mögé van téve. Lehetetlenség használni normálisan. Amúgy minden jó volt. Ki szolgálás minden.

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Köszönöm a szép napokat, melyeket ott töltöttem, mindent megtettek, hogy jól érezzem magam.
Címüket tovább adom baráti körben.

Üdvözlettel: Baracsi Istvánné.

marcsula TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
November elején jártunk ott párommal. A részvételi jegyeket nagyon akciósan kupon oldalon [moderálva - a szerk. ] vettük. A szoba a 2. emeleten volt a lift működött. Szép tisztaság volt a fürdőszoba is ragyogott. Valami miatt azonban penetráns csatorna szag volt az összes helyiségben. Az ablakokat kinyitottuk és így már kellemesebb volt bár nem szűnt meg.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Tágas élhető szálloda, jó elhelyezkedés, szép környezet. Kiváló konyha. Nagyon kedvező, hogy több fürdőjegyet is kap a vendég, illetve további bónuszok is igénybe vehetők.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 8.
2017. októberében kuponos üdülés keretében voltunk a szálloda vendégei. A megérkezéskor kedvesen köszöntöttek a recepción, a szállás elfoglalása után a vacsora - semmi különös, de kielégitő. Összességében a 3 napban jól éreztük magunkat, amit csak a távozáskor rontottak el, hogy plusz dijat kell fizetnünk, mivel nagyobb szobában voltunk, mint ami a kuponra jár.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással indultunk erre a 3 éjszakás "nyaralás"-ra. Már a megérkezés is csalódást okozott, amikor megláttuk a szobánkat. Az ágy vége szinte beleért az asztalon elhelyezett televízióba. Pici volt,de még elviseltük volna,viszont hőségben érkeztünk és a hűtő sem működött. A recepciósok végül adtak egy másik szobát, ami már megfelelő volt.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
Jól éreztük magunkat a szállodában, kellemes hétvége volt. A környezet csendes, nyugodt.
A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak voltak.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31.
Hirtelen ötlettől vezérelve foglaltuk le a szállást, és nem bántuk meg! ! ! 8, 3 és fél és 2 éves gyermekeinkkel mentünk, és mindhárman megtalálták a számukra megfelelő szórakozást! Az X-Box szoba telitalálat a nagyobb gyerekeknek éppen úgy, ahogy a játszószoba a kicsiknek! A 307-es szoba minden kényelmünket kielégítette! Legközelebb is oda szeretnénk menni!

SZMÁ TOP szállásértékelő
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31.
A vakáció utolsó napjait töltöttük ott. Tágas szobát kaptunk. A reggelinél bőséges és változatos svédasztalról lehetett választani. Tetszett volna nagyon a gyerkeknek a kalandpark is, de sajnos a vihar nemrégiben tönkretette. :( A szállás ingyenes fürdőbelépőt is biztosított a közeli gyógyfürdőbe, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Egy szóval szuper volt.

Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
Érvényes: 2020.05.31-ig
3 nap/2 éjszaka 6.125,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Corvus Aqua
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.11.01.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.01-ig
Mozart Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.333,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.518 - 6.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Vén Diófa Vendégház Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Margaréta Apartman
2020.03.09. - 2020.11.30.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Orosháza környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét - teljes előrefizetéssel

OrosházaX