Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Alföld Gyöngye Hotel OrosházaAlföld Gyöngye Hotel Orosháza
Alföld Gyöngye Hotel OrosházaAlföld Gyöngye Hotel Orosháza

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

Kiváló 2018. május 21.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen fekszik. A szolgáltatások(fürdőbelépő,csocsó,X-box
)igazán jók. A konyhájuk nagyon jó, az elkészült ételek finomak. Ami még tetszett az a tágas szobák, illetve a hatalmas terek. Az ár/ érték arány kitűnő! Biztosan vissza fogunk még menni a jövőben.
Kiváló 2018. május 20.a párjával járt itt
Érkezésünk kor a csodálatos hely az épület a látvány a gyönyörü fák igazán kellemes élmény volt az elsö perctöl. Ami csak fokozodott mikor a fürdöt is körbe jártuk. Sajnáltuk,hogy csak három napra terveztük,de talán még vissza jövünk. Talán egy megjegyzés,furcsa volt számunkra,hogy érkezéskor aláirásunkal igazolni kellet a törölközök átvételét és távozáskor a vissza vivést.
Kiváló 2018. május 5.a párjával járt itt
Kiváló ár/érték arány! Minden tökéletes! Többször voltunk itt, még megyünk is. A pincérek, személyzet segítőkészek, minden kívánságot teljesítenek. A szobák nagyok, jól felszereltek. Furcsa volt, hogy távozáskor a törölközőket is nekünk kellett leadni a recepción. Talán a sok lopás miatt! ?
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. május 2.a párjával járt itt
Hosszú hétvégén voltunk itt A személyzet hát le a kalappal nagyon kedvesek mosolygósak segítőkészek. A szoba kellemes bár erkély nincs a fürdőszoba viszont kifogásolható a wc ülőke a zuhanyajtó maga a zuhany na ezeket fel kellene újítani . A tv elavult és két távirányítót próbálva sem működött csak kézi kapcsolgatással.
Kiváló 2018. március 25.a párjával járt itt
Bár szerettünk volna aktívan kikapcsolódni (a ping-pong lehetőség miatt is választottuk ezt a szállodát)nem volt rá mód,a felújítás miatt. A munkálatokat szinte észre sem vettük,csendben,gyorsan zajlott. A tisztaságra is ezért adtunk "csak" jó értékelést,de tudjuk,ezzel jár. A szoba azért tökéletes volt. Jól éreztük magunkat. Köszönjük !
Kiváló 2018. március 23.a párjával járt itt
Nagyon egyszerű ám mégis szép szállás ahol tényleg ki lehet kapcsolódni.A bőséges ételkinálatról ne is beszéljünk.egyszerűen fantasztikus hely és kész .2x voltunk ott a párommal de még tervezzük a jövőben is.
Köszönjük.
Kiváló 2018. március 20.gyerekekkel járt itt
Remekül éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek nagyon ízletesek a gyerekek is jóízűeket ehettek. Szívesen ajánlom másoknak is!
Kiváló 2018. március 18.gyerekekkel járt itt
Szuper volt a hely, bőséges és nagyon finom reggeli és vacsora, a személyzet kedves volt és segítőkész, a pincérek külön dicséretet érdemelnek. A gyerekeknek külön játszó szoba, a hétvégén felügyelet is volt biztosítva. Az élményfürdő ebben az időben kicsit messze volt, ezért autóval kellett mennünk- talán ezt az egy negatívumot tudom megemlíteni, egyébként mindennel elégedettek voltunk.
Kiváló 2018. március 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve az ellátással, kedves és segítőkész személyzet, a gyerekeknek játszó szoba, tiszta, rendezett szoba, nagyon finom és bőséges reggeli és vacsora, a pincérek udvariasak, rögtön segítenek, szuper csapat!
Kiváló 2018. március 18.gyerekekkel járt itt
Már sokszor töltöttünk hosszú hétvégét a Hotelben, de most voltunk előszőr a kis unokánkkal együtt. A játszóház kialakítása sok örömet szerez az apró vendégeknek. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek nagyon ízletesek, finomak és bőségesek. Szerintünk nagyon jó ár-érték arány.
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen
5904 OrosházaGyopárosi út 3.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 5 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár