Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
5904 Orosháza, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése:

2. helyezett a 11 orosházi szállás közül
34. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - vélemények, kritkikák

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
A szálloda nagyon jó helyen fekszik. A szolgáltatások(fürdőbelépő,csocsó,X-box
)igazán jók. A konyhájuk nagyon jó, az elkészült ételek finomak. Ami még tetszett az a tágas szobák, illetve a hatalmas terek. Az ár/ érték arány kitűnő! Biztosan vissza fogunk még menni a jövőben.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 20.
Érkezésünk kor a csodálatos hely az épület a látvány a gyönyörü fák igazán kellemes élmény volt az elsö perctöl. Ami csak fokozodott mikor a fürdöt is körbe jártuk. Sajnáltuk,hogy csak három napra terveztük,de talán még vissza jövünk. Talán egy megjegyzés,furcsa volt számunkra,hogy érkezéskor aláirásunkal igazolni kellet a törölközök átvételét és távozáskor a vissza vivést.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 5.
Kiváló ár/érték arány! Minden tökéletes! Többször voltunk itt, még megyünk is. A pincérek, személyzet segítőkészek, minden kívánságot teljesítenek. A szobák nagyok, jól felszereltek. Furcsa volt, hogy távozáskor a törölközőket is nekünk kellett leadni a recepción. Talán a sok lopás miatt! ? Azt észrevettük, hogy a "külföldiek" reggelinél a táskákba is készítettek nem kevés szendvicset!

Értékelt: 2018. május 2.
Hosszú hétvégén voltunk itt A személyzet hát le a kalappal nagyon kedvesek mosolygósak segítőkészek. A szoba kellemes bár erkély nincs a fürdőszoba viszont kifogásolható a wc ülőke a zuhanyajtó maga a zuhany na ezeket fel kellene újítani . A tv elavult és két távirányítót próbálva sem működött csak kézi kapcsolgatással.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
Bár szerettünk volna aktívan kikapcsolódni (a ping-pong lehetőség miatt is választottuk ezt a szállodát)nem volt rá mód,a felújítás miatt.A munkálatokat szinte észre sem vettük,csendben,gyorsan zajlott.A tisztaságra is ezért adtunk "csak" jó értékelést,de tudjuk,ezzel jár.A szoba azért tökéletes volt.Jól éreztük magunkat. Köszönjük !

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
Nagyon egyszerű ám mégis szép szállás ahol tényleg ki lehet kapcsolódni.A bőséges ételkinálatról ne is beszéljünk.egyszerűen fantasztikus hely és kész .2x voltunk ott a párommal de még tervezzük a jövőben is.
Köszönjük.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
Remekül éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek nagyon ízletesek a gyerekek is jóízűeket ehettek. Szívesen ajánlom másoknak is!

Értékelt: 2018. március 18.
Szuper volt a hely, bőséges és nagyon finom reggeli és vacsora, a személyzet kedves volt és segítőkész, a pincérek külön dicséretet érdemelnek. A gyerekeknek külön játszó szoba, a hétvégén felügyelet is volt biztosítva. Az élményfürdő ebben az időben kicsit messze volt, ezért autóval kellett mennünk- talán ezt az egy negatívumot tudom megemlíteni, egyébként mindennel elégedettek voltunk.

Értékelt: 2018. március 18.
Nagyon meg voltunk elégedve az ellátással, kedves és segítőkész személyzet, a gyerekeknek játszó szoba, tiszta, rendezett szoba, nagyon finom és bőséges reggeli és vacsora, a pincérek udvariasak, rögtön segítenek, szuper csapat!

Értékelt: 2018. március 18.
Már sokszor töltöttünk hosszú hétvégét a Hotelben, de most voltunk előszőr a kis unokánkkal együtt. A játszóház kialakítása sok örömet szerez az apró vendégeknek. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek nagyon ízletesek, finomak és bőségesek. Szerintünk nagyon jó ár-érték arány.

Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
Érvényes: 2020.05.31-ig
3 nap/2 éjszaka 6.125,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Corvus Aqua
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.11.01.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.01-ig
Édenkert Apartmanház
5-7 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Garden 39 Vendégház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Auris Hotel Szeged
Szeged
Akár 1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és medence használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kerékpár bérléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Leila Apartman
5 nap/4 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Orosháza környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét - teljes előrefizetéssel

OrosházaX