Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Alföld Gyöngye Hotel OrosházaAlföld Gyöngye Hotel Orosháza
Alföld Gyöngye Hotel OrosházaAlföld Gyöngye Hotel Orosháza

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Körös Vendégház Szarvas - Napi árak
2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

2019. február 19.gyerekekkel járt itt
Teljesen rendben volt a Hotel! Ár-érték arányban szerintem verhetetlen. A személyzet 100%-os, kedvesek és segítőkészek! A fürdő kicsit messze van a hoteltól gyalog, de ezt leszámítva minden rendben van a hotelben. Van egy kis katonai múzeuma is, amelyet egy lelkes idegenvezető mutatott meg, valódi élmény volt. Köszönet mindenért!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
2019. január 1.a párjával járt itt
A Hotelt a Szállásvadász. hu ajánlotta, már október elején lefoglaltam a nagy választék közül, a kedvező árfekvés miatt. Nem bántam meg. Egy volt laktanya területén, abból alakították ki, az elért 3 csillagnak szerintünk megfelel. Jól fűtött és relatív kényelmes szállás, a bútorzat megfelelő, csak az ablakhoz jutás helye szűkös.
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - VendéglátásAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - VendéglátásAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - VendéglátásAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - VendéglátásAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - VendéglátásAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - EgyébAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - Külső kép
2018. december 16.gyerekekkel járt itt
Lényegében mindennel elégedettek voltunk. Plusz szolgáltatás a disznótor és az élményfürdő.
Hiányzott az ágynál az olvasólámpa. Az előző lakók bepiszkolták a padlószőnyeget, talán nem is tisztítható.
2018. november 11.a párjával járt itt
Nagyon jól sikerült programon vettünk részt, remek hangulat és finom ételek fogadtak bennünket. A termálfürdőbeli éjszakai lubickolás csak hab volt a tortán! A személyzet udvarias és gyors volt. A zenés ébresztő nagyon jó ötletnek bizonyult. Nyáron visszajövünk az unokákkal, a kalandpark miatt. Egyetlen negatívumot említenék: a szőnyegpadló nagyon csúnyán nézett ki.
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - EgyébAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - Egyéb
Átlagos 2018. november 5.gyerekekkel járt itt
Érkezésünkkor a recepción lévő fiatalember nagyon barátságos és kedves volt, a személyzet többi tagja is segítőkész. A hotel, szoba viszonylag tiszta, az ágy kényelmes. A szobák tágasak, viszont nem volt pl. éjjeli lámpa, a TV is aránylag kicsi a szoba méretéhez képest. Az ablakkal is voltak problémák, nyitás-zárás elég nehézkes volt.
Átlagos 2018. október 29.gyerekekkel járt itt
A szobákban a szönyegpadló nem éppen szép! A Személyzet kedves, és udvaris. A disznóvágásos program nagyonjól sikerül. A szálló nagyon szép helyen van!
Kiváló 2018. október 22.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a hotelben. Kedves segítőkész személyzet. Nagyon finom bőséges reggeli és vacsora volt a félpanziós ellátás. A szállodában éppen felújították az egyik emeletet ottlétünkkor, de egyáltalán nem volt zavaró. Figyeltek rá, hogy tudjunk piheni nyugodtan. Amúgy egy szép csendes park közepén van a szálló.
2018. október 15.gyerekekkel járt itt
Én két unokával szálltam meg önöknél már második alkalommal. Gondolom elég lenne ha csak azt írnám le,hogy az ö kérésük volt. Nagyon megvoltunk elégedve: udvarias kiszolgálással, remek kajákkal ,Az XBOX szobától alig lehetett elcsalni őket (pedig itthon is van)A szobának külön örültünk mivel két éve ugyan abba voltunk elszállásolva: Mink úgy jöttünk el,hogy amikor lesz lehetőségünk még vissza megyünk! KÖSZÖNÜNK MINDENT! További sok sikert kívánunk önöknek!
Kiváló 2018. október 9.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk a hotelben. Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk. Csend, nyugalom. A személyzet mindig a rendelkezésünkre állt. Egy saját wellnes részleg még emelhetné a színvonalat. Köszönjük a pihenést.
2018. szeptember 27.a párjával járt itt
A szoba felújításra szorul, a szőnyegpadló nagyon kopott! A TV a szoba nagyságához képest kicsi! Nagyon kényelmes, nagy méretű szobát kaptunk. Ami hiányzott, nem volt lehetőség a fürdőruhák és a törölközők szárítására!
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen
5904 OrosházaGyopárosi út 3.
+36 68 512710
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 5 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár