Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
5904 Orosháza, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése:

2. helyezett a 11 orosházi szállás közül
34. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - vélemények, kritkikák

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Két éjszakát töltöttünk férjemmel ebben a hotelben. Kedvesen fogadtak minket a recepción. Furcsa volt, hogy a törülközőket, a fürdőlepedőket és a tv távirányítót itt kaptuk meg, ilyen megoldással még nem találkoztunk. A szoba tágas volt és kényelmes, mi nagyobb szobát kértünk, meg is kaptuk. A fürdőszobában a zuhanytálca nem volt épp komfortos, kopott volt nagyon, de ezt leszámítva tisztaság volt.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Általában elégedettek voltunk a szálloda által nyújtott szolgáltatással,kedves szemelyzet,finom etelek,kenyelmes szobak,egyetlen dolog amit nehezményeztunk, a vékony falak miatt túlzottan áthallatszik a szomszéd szoba vendégeinek korai-késői hangoskodása(valószinu egy szigetelés sokat segitene) illetve az előtérből a eggyes mulatozó személyek késoi dorbézolása-zajongása(egy felkérő-figyelmezteto felszólitás a cég részérol vélhetőleg megoldhatná az ilyen helyzeteket)
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Kedves Vendégünk!

Igyekszünk minden alkalommal a legtöbbet nyújtani vendégeinknek a rendelkezésre álló eszközeinkkel.

Örömünkre szolgál, hogy általánosságban elégedettek voltak a hotellel.

Reméljük legközelebb is vendégül láthatjuk Önöket!
Bagaméri András (Hotel Alföld Gyöngye) (Alföld Gyöngye Hotel)

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A szoba , tágas , kényelmes. Kivételesen az ágyon is jól lehetett pihenni. Az ételek finomak , bőségesek. A bárban fogyasztani is elérhető áron lehet. Viszont a fürdő kicsit messze van , legalább is gyalog. ( 800 m)
Az egyetlen ami picit hiányzott , hogy nem volt a szállás helyen saját wellnesz részleg , medence.
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Kedves Tibor!

Hálásak vagyunk szavaiért, köszönjük!

Reméljük hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket.

Minden jót!
Bagaméri András (Hotel Alföld Gyöngye) (Alföld Gyöngye Hotel)

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. áprilisban Barátnőmmel szálltunk meg a hotelben. Kényelmes, tiszta, kellemes környezet. A vendéglátással teljes mértékben elégedettek voltunk. A hotel által kínált "tavaszi csomag" fürdőbelépőket is tartalmazott részünkre a gyönyörű gyopárosi gyógy- és élményfürdőbe. Külön köszönet a Recepciósnak, aki utánam postázta az ottfelejtett értéktárgyamat.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
-A szoba foglalásánál a szépkártyáól a levonás 2 percen belül csippan, az időpont egyeztetés másfél nap! A megadott 2 telefon számból az 1-ik nem kapcsolható,a másik csak kicsöng! Recepción tapasztaltuk hogy a telefont nem veszik fel! ! ! Vakvilág! Gusztustalan! ! ! -Az ingyenes parkolásunk a gazdasági bejáró mögött, mert nem volt más szabad hely!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 17.
Tavaszi pihenés

A szállás kitűnő pihenésre, a szoba tágas, az ágy kényelmes pihenést biztosított. A szálloda konyhája ízletes, változatos. A fürdő kis sétával megközelíthető, a mögötte lévő tó és környéke romantikus.Jó kiinduló pont a környező városok megtekintésére is, pl. Gyula, Békéscsaba. Másoknak is ajánljuk a szállodát.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Nyugodt, kényelmes környezet. Változatos, finom ellátás. Udvarias, segítőkész személyzet. Jó választás idősebbeknek és gyermekes családoknak is. Ajánlom. Árban a legkedvezőbb a környéken, különösen, ha van lehetőség, hogy a nagyobb gyermekek is kedvezményesen/ingyen üdüljenek. Visszatérő vendégek vagyunk. Minden évszakban ajánljuk üdülésre.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 6.
Csendes, nyugodt pihenésre kiválóan alkalmas szálloda. Kűlönösen kedvező az ár/érték arány. Gratulálunk a tervezőknek, hogy egy laktanyából ilyen szép szállodát tudtak kialakítani. Tetszett, hogy a személyzet csupa fiatalokból állt, és mindegyik rendkívűl udvarias, előzékeny, és szolgálatkész volt. További sok sikert, és sok vendéget kívánunk Önöknek.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 4.
Minden nagyon szuper volt,a személyzet nagyon kedves,szivesen térek vissza -.A könyezet nagyon szép,kellemes,nagyon jól éreztük magunkat,szivesen ajánlom másoknak is ezt a szállodát.

2019. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Összességében csak jót tudok mondani, a személyzet segítőkész, figyelmes, hozzájárul a jó pihenéshez. A szállás szép, tiszta, kényelmes.
3. alkalommal jártunk már itt.

Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
Érvényes: 2020.05.31-ig
3 nap/2 éjszaka 6.125,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Corvus Aqua
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.11.01.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.01-ig
Villa Rusztika
2 nap/1 éjszaka 1.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Garden 39 Vendégház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 45.948,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Liza Apartman
2020.03.01. - 2021.02.26.
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Vén Diófa Vendégház Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Orosháza környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét - teljes előrefizetéssel

OrosházaX