Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Alföld Gyöngye Hotel OrosházaAlföld Gyöngye Hotel Orosháza
Alföld Gyöngye Hotel OrosházaAlföld Gyöngye Hotel Orosháza

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Körös Vendégház Szarvas - Napi árak
2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

Kiváló 2018. szeptember 19.barátokkal járt itt
Az Alföld Gyöngye Hotel megfizethető, jó ár-érték arányú. Személyzete kedves, szolgálatkész, a szolgáltatásokban felmerült problémákat - internet, bankkártyával való fizetés - igyekeztek orvosolni. A tisztaság kiváló. Az ételek finomak és bőségesek, a kínálat talán lehetett volna változatosabb.
Kiváló 2018. szeptember 4.a párjával járt itt
A szálloda adotttsága, felszereltsége, ellátottsága és tisztasága kiváló.
A vacsora kicsit túlárazott. A személyzet figyelmes, segítőkész. Minden felmerült problémát igyekeznek megoldani. Másoknak is szivesen ajánlanám.
Kiváló 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el párommal augusztusban itt. Másodszor jártunk a szállodában.
Mindennel meg voltunk elégedve. Teljes mértékben tudom ajánlani a pihenni vágyóknak. A csomagunk tartalmazta a gyógy és élményfürdő belépők árát. Ami igen fontos egy üdülés alkalmával. Sok szállodában voltunk már, de ez a szálloda az első helyet foglalja el nálunk. (idős házaspár).
Kiváló 2018. augusztus 11.a párjával járt itt
A legjobb strand -fürdő! Rengeteg medencével, gyógyvíz, gyönyrű tó mellett. Az Alföld Gyöngye Hotelben is kellemesen éreztük magunkat.
A Hotel kényelmes, sok lehetőség van a kikapcsolódásra. Figyelmes személyzet, megfizethető, jó ár-érték arány. Egyszóval: nagyon szuper.
Mindenkinek ajánlom!
Köszönöm az "Itt jártam. hu"-nak, hogy általuk ismét felejthetetlen élményben volt részünk.
2018. július 8.a párjával járt itt
32. házassági évfordulónkat töltöttük a Hotel Alföld Gyöngye szállodában. Nagyon jól éeztük magunkat, a személyzet nagyszerűen dolgozott. A szobánk egyszerűen berendezett, de tiszta volt. A recepción a tájékoztatás megfelelő volt. Az éttermi dolgozók rendkívül figyelmesek voltak, több pincér őszinte mosollyal végezte a munkáját.
Szeretnénk visszatérni még a barátainkkal.
Kiváló 2018. július 3.a párjával járt itt
Ismerős által kiválasztott Hotel.
Mindennel meg voltunk elégedve.
A tisztaság még a kinti területen is nagyon jó.
Az időjárás is kedvezett nekünk az előrejelzés ellenére.
Nagyon jó érzéssel és sajnálattal jöttünk el.
MÉG BIZTOS VISSZAMEGYÜNK!
Kiváló 2018. június 19.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron jártunk a szállodában kisfiammal, férjemmel, és anyukámmal. Nagyon jól éreztük magunkat. 10 éves a fiam, így az XBox szoba nagyon nyerő volt, és sokat pin-pongoztunk, billiárdoztunk esténként. A kalandpark is tökéletes. Külön öröm, hogy adnak belépőt a foglalás mellé a fürdőbe minden napra.
2018. június 5.a párjával járt itt
Már többször jártunk a szállodában és mindig nagyon jól éreztük magunkat. Az elhelyzkedés jó, az alkalmazottak nagyon kedvesek és segítőkészek, a környezet nagyon kellemes. Biztos hogy újra felkeressül a szállodát.
Kiváló 2018. június 2.a párjával járt itt
A szálloda nyugodt környezetben, 10-15 percnyi sétára a fürdőtől helyezkedik el. Kellemes, felújított épület, finom, változatos, svédasztalos ételek. Szívesen ajánlom a nyugodt kikapcsolódásra vágyóknak.
Kiváló 2018. május 26.a párjával járt itt
Részemről maximálisan meg voltam elégedve az éttermi szolgáltatással. Nagyon finomak voltak az ételek, gazdag volt a választék,udvarias személyzettel.Semmi rosszat nem tudok mondani. Amit hiányként említenék, ivóvíz az asztalról.
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen
5904 OrosházaGyopárosi út 3.
+36 68 512710
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 5 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár