Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Alföld Gyöngye Hotel OrosházaAlföld Gyöngye Hotel Orosháza
Alföld Gyöngye Hotel OrosházaAlföld Gyöngye Hotel Orosháza

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Körös Vendégház Szarvas - Napi árak
2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

Kiváló 2017. december 29.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk. A személyzet minden tagja kedves segitökész volt. A szoba tiszta az àgynemü illatos volt az àgy kényelmes ,szoba tàgas felszereltsége tökéletes. Az étel igazi hàzias,finom és böséges volt.
A séfnek köszönet. Jövőre ujra talàlkozunk. Mindent köszönünk
Kiváló 2017. december 28.egyedül járt itt
Sajnos az ágy neműnk nem volt valami tiszta. Tele volt a lepedő hosszú hajszállal és a paplan huzatból húzgáltam ki. Nagyon foltos volt az alsó lepedő is és az is tele hajszállal. Konektorok a legrosszabb helyen vannak. Nem lehet hozzá férni mivel az ágy mögé van téve. Lehetetlenség használni normálisan. Amúgy minden jó volt.
2017. december 28.egyedül járt itt
Köszönöm a szép napokat, melyeket ott töltöttem, mindent megtettek, hogy jól érezzem magam.
Címüket tovább adom baráti körben.

Üdvözlettel: Baracsi Istvánné.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. november 21.a párjával járt itt
November elején jártunk ott párommal. A részvételi jegyeket nagyon akciósan kupon oldalon [moderálva - a szerk. ] vettük. A szoba a 2. emeleten volt a lift működött. Szép tisztaság volt a fürdőszoba is ragyogott. Valami miatt azonban penetráns csatorna szag volt az összes helyiségben. Az ablakokat kinyitottuk és így már kellemesebb volt bár nem szűnt meg.
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Külső képAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - Belső
2017. november 13.a párjával járt itt
Tágas élhető szálloda, jó elhelyezkedés, szép környezet. Kiváló konyha. Nagyon kedvező, hogy több fürdőjegyet is kap a vendég, illetve további bónuszok is igénybe vehetők.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 8.barátokkal járt itt
2017. októberében kuponos üdülés keretében voltunk a szálloda vendégei. A megérkezéskor kedvesen köszöntöttek a recepción, a szállás elfoglalása után a vacsora - semmi különös, de kielégitő. Összességében a 3 napban jól éreztük magunkat, amit csak a távozáskor rontottak el, hogy plusz dijat kell fizetnünk, mivel nagyobb szobában voltunk, mint ami a kuponra jár.
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - BelsőAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - BelsőAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - BelsőAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - Külső képAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - Medence/kert
Gyenge 2017. szeptember 5.a párjával járt itt
Nagy várakozással indultunk erre a 3 éjszakás "nyaralás"-ra. Már a megérkezés is csalódást okozott, amikor megláttuk a szobánkat. Az ágy vége szinte beleért az asztalon elhelyezett televízióba. Pici volt,de még elviseltük volna,viszont hőségben érkeztünk és a hűtő sem működött. A recepciósok végül adtak egy másik szobát, ami már megfelelő volt.
2017. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Jól éreztük magunkat a szállodában, kellemes hétvége volt. A környezet csendes, nyugodt.
A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak voltak.
Kiváló 2017. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Hirtelen ötlettől vezérelve foglaltuk le a szállást, és nem bántuk meg! ! ! 8, 3 és fél és 2 éves gyermekeinkkel mentünk, és mindhárman megtalálták a számukra megfelelő szórakozást! Az X-Box szoba telitalálat a nagyobb gyerekeknek éppen úgy, ahogy a játszószoba a kicsiknek! A 307-es szoba minden kényelmünket kielégítette!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2017. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
A vakáció utolsó napjait töltöttük ott. Tágas szobát kaptunk. A reggelinél bőséges és változatos svédasztalról lehetett választani. Tetszett volna nagyon a gyerkeknek a kalandpark is, de sajnos a vihar nemrégiben tönkretette. :( A szállás ingyenes fürdőbelépőt is biztosított a közeli gyógyfürdőbe, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Egy szóval szuper volt.
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - EgyébAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - EgyébAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - EgyébAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - EgyébAlföld Gyöngye Hotel Orosháza - Egyéb
Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen
5904 OrosházaGyopárosi út 3.
+36 68 512710
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 5 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár