Márti.74
Országjáró - 10 városban járt már

Márti.74 adatlapja

Jo tapasztalataim szivesen megosztom masokkal es szivesen olvasom masok velemenyet is
Legtobbszor csaladdal neha baratokkal
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Bulizó  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2024.03.17

2023. szeptember 22.a párjával járt itt
A Panzio nagyon baratsagos mindenkinek ajanlani tudom viszont a mellette levo strandot inkabb nem . Viszont a Barcson es Szigetvaron talalhato strandok szuperek foleg csaladdal erkezoknek inkabb azt ajanlom. Ott tartozkodasunk alatt nem lehetett hasznalni a csuzdakat holott a a a honlapn hirdettek,hogy most lett felujitva A panziot tehat mindenkinek ajanlom de ne a mellette levo strandhoz
Nyaralás -

Rózsa Panzió Mezőkövesd

Kiváló 2014. január 19.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű panzió,és a személyzet nagyon segítőkész.Az ételek nagyon finomak és hatalmas adagokat adnak. :-) Nagyon közel van a fürdő és jó kiindulási pont a környező kirándulásokhoz.Eger is közel van.Az esti zenés vacsora is nagyon jó ötlet.Mindenkinek ajánlani tudom a panziót és az éttermének kipróbálását is.
Rózsa Panzió válasza
Kedves Vendégeink!

Köszönjük megtisztelő gondolataikat. Reméljük, hogy legközelebb is vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

Üdvözlettel: Rózsa Étterem- Panzió
2014. január 28., Rózsa Panzió, üzletvezető
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedvessége kiemelkedő! Közel van a fürdőhöz.Elfogadják az Eurorest csekket.A félpanziós vacsora időpontját lehetne talán kicsit későbbre tenni.Az udvaron lévő medence nagyon tetszett a kislányunknak.A felszolgált étel nagyon finom és bőséges.Totó a pincér nagyon rugalmas és gyermekszerető. :-)