Alföld Gyöngye Hotel Orosháza ★★★

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
5904 Orosháza, Gyopárosi út 3.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza a térképen

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza értékelése:

2. helyezett a 11 orosházi szállás közül
34. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza bemutatkozása

Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes családok, párok és gyógyulni, üdülni vágyók ideális szálláshelye lehet a maximális komfortot biztosító szálláshely. A hotel bejáratától mindössze 800 méterre elérhető a termálfürdő-komplexum, mely wellness és rekreációs szolgáltatásaival minden ide látogató vendég pihenését szolgálja.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza képei

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
Szállások Orosháza városában
Wellness csomagok Orosháza városában

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza vélemények

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal voltunk a szálloda vendégei. Érkezésünkkor, mindenre kiterjedő tájékoztatást kaptunk. A szobánk a vártnak megfelelő,az ágy kényelmes. Az ételek kiválóak,és bőségesek voltak,a személyzet figyelmes,és segítőkész. Összességében mindennel meg voltunk elégedve,másoknak is bátran ajánlom. A fürdő távolságát kompenzálta, a szálloda által biztosított belépőjegyek!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Többször jártunk már ott, mindig jól éreztük magunkat. Tágas, kulturált, finom konyha, isteni a fürdő. Egy alkalommal olyan szerencsénk volt, hogy a Republic együttes lépett föl a szálló körüli parkban és a szobánkból élvezhettük díjtalanul a koncertjüket. Aki korábban kifogásolta az egy ágyas szobában az egy szék egy asztalt, annak ajánlanám a Nemzetközi Szállodaszövetség szabálykönyvét (magyar rendeletként is megjelent).

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 9.
Udvarias fogadás,gyors ügyintézés,szuper volt az elhelyezés.szobában
hiányoltam fejtámla magasítót,fűtés az esti órákban hiányzott,főleg
a zuhanyzóban a szárítón,vizes cuccok szárítására.étkezés szuper,bár
vacsora jó lenne 16.30 kor teríteni mivel sok az idős korú 17óra után
már nem szoktam étkezni,mivel megfekszi a gyomrot éjszaka.

freszter TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiemelt időszakban is nagyon kedvező áru félpanziós csomagot kínálnak. A superior kétágyas szoba nagyon tágas, nagy szekrények vannak; a felnőttágyak kényelmesek, a kanapéágy viszont nem; a fürdőszoba nagyon szép. A hotel és a szoba berendezése is esztétikus. Szép, csendes környezetben található, a környéken több látnivaló van.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely nagyon szép ,tiszta,kényelmes volt.
A félpanziós ellátás szuper.Nagyon fincsi és bőséges.
A személyzet kedves.A fürdő közel ,és szuper.Minden csodás volt,nagyon jól éreztük magunkat a barátokkal.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett, hogy adta az Alföld Gyöngye Hotel két személyre a két belépőt a Gyopárosi Gyógy és Élményfürdőbe. Nagyon örültünk neki! Ha jövőre is lesz ilyen ár-érték arányban ez a szolgáltatás is, akkor megint megyünk! Már másodszor voltunk, és újból élveztük. Nagyon kedves a személyzet. Tiszta volt a szálloda és a szoba is. Szép környezetben van.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Nagyon jól éreztük magunkat. Finomak és bőségesek az étkezések. A fürdő picit messze van gyalog, de megéri! Köszönjük szépen az ajándék fürdőbelépőket, nagyon örültünk neki. A férjem is otthonosan érezte magát, a kisfiam folyamatosan mosolygott. Köszönjük az élményt!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat a kisfiammal!3 éjszakát töltöttünk ott,ami hamar eltelt!Az ételek nagyon finomak voltak!A szállás olcsó volt,nagyon jó, hogy a fürdőbelépő az árban benne volt!A fürdő is közel volt!A kisfiam barátokat is szerzett!A szállodában nagyon jó volt a csocsó+a billiárd is!Ha lehetne visszamennénk!:)

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Két éjszakát töltöttünk férjemmel ebben a hotelben. Kedvesen fogadtak minket a recepción. Furcsa volt, hogy a törülközőket, a fürdőlepedőket és a tv távirányítót itt kaptuk meg, ilyen megoldással még nem találkoztunk. A szoba tágas volt és kényelmes, mi nagyobb szobát kértünk, meg is kaptuk. A fürdőszobában a zuhanytálca nem volt épp komfortos, kopott volt nagyon, de ezt leszámítva tisztaság volt.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. áprilisban Barátnőmmel szálltunk meg a hotelben. Kényelmes, tiszta, kellemes környezet. A vendéglátással teljes mértékben elégedettek voltunk. A hotel által kínált "tavaszi csomag" fürdőbelépőket is tartalmazott részünkre a gyönyörű gyopárosi gyógy- és élményfürdőbe. Külön köszönet a Recepciósnak, aki utánam postázta az ottfelejtett értéktárgyamat.

Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
Érvényes: 2020.05.31-ig
3 nap/2 éjszaka 6.125,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Corvus Aqua
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.11.01.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.01-ig
Wellness Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 14.039 - 38.580,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Erika Mini Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
4 nap/3 éjszaka 19.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, csokoládé bekészítéssel, ajándék fűszerolajjal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Orosháza környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
2=3 akció
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét - teljes előrefizetéssel

OrosházaX