Parádi kisvendéglő Parád
3240 Parád, Kossuth u. 234.

Parádi kisvendéglő Parád a térképen

Szállások Parád városában
Wellness csomagok Parád városában

Parádi kisvendéglő Parád vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Egy vacsorára tértünk be a vendéglőbe, hogy megkósoljuk az ételeket. Helyet foglaltunk majd kisebb várakozás után megérkezett egy pincérnő aki nem tünt túlzottan felkészültnek. Miután felvette a rendelésünket nagy sokára megérkezett a vacsoránk. Nagy meglepődésünkre még azt is megkaptuk amit nem rendeltünk. Az étel szinte ehetetlen volt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal és kisfiammal ebédeltünk itt nyaralásunk alatt. Bacsa szelet sült krumplival, cigánypecsenye petrezselymes burgonyával,tócsni fokhagymás tejföllel. Nevessetek ki három napon keresztül ezt kértük. Annyira finom volt, hogy nem is akartunk mást enni. A vendéglő szinte mindig tele van, a vendéget akkor sem küldik, el mindig találnak megoldást az elhelyezésre.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
Anno a nyitáskor az első vendégek voltunk a családommal! ! Zoli bácsi hihetetlen kedvességgel,igazi vendéglátósként fogadott,bár nem ez volt tanult hivatása! ! A vendégváró "Z" pite ifjúságomat idézte! ! Amíg Ő üzemeltette(haláláig)rengetegszer megfordultam ott családostól,soha nem csalódtam! ! Kiváló ételek,nagyszerű kiszolgálás,igazi családias hangulat!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Hazafelé úton szerettünk volna egy egyszerűbb helyen ebédelni a párommal, így választottuk a Parádi Kisvendéglőt. Igazi falusi hangulatot ad vissza a hely, nem próbál más arculatot mutatni, ami tetszett. Az ételek gyorsan elkészültek, a csípős kolbásszal és lilahagymával töltött karaj nagyon ízletes volt, azonban a zöldfűszeres juhtúróval töltött karaj kicsit csalódást okozott.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Nagyon jó ízvilágú ételeket szolgálnak fel rövid idő alatt, melyekkel a díszítés összhangban van és a mennyiségük is bőven elég. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, nem tudtunk olyat kérni, amit nem oldottak meg rugalmasan és a kérdéseinkre is azonnali kielégítő válaszokat kaptunk. A hely belső és külső része egyaránt hangulatos, jól esik leülni bárhová.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szemèlyzet nem ismeri a köszönès fogalmàt. Kèt asztalhoz is pròbàltunk leülni,rizsmaradèk ès kosz fogadott a terìtőn. A hatszemèlyes asztalhoz csak nègyen tudtunk volna leülni,mert annyira közel volt a szomszèd asztal,hogy kèt szèket ki sem lehetett hùzni.

Monik TOP egyébhely értékelő
2018. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Kollégákkal kirándultunk a környéken, egyikőjük ajánlotta hogy itt álljunk meg ebédelni. A hely nagyon hangulatos, a palóc portákat idézi. A kinti asztaloknál ültünk le. A felszolgáló hölgy kedves és precíz volt. Az étetek nagyon finomak, frissek és kiadósak voltak. Nem csak a hagyományos pörkölt, rántott hús szerepel a választékban.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
2008. telén jártunk először ebben a kisvendéglőben. Véletlenül tévedtünk ide, a Mátrában barangolva. Akkor megkapó volt a hely családias, nyugodt, vidékies hangulata, a lelkiismeretes kiszolgálás és az igazi palócos, szívvel-lélekkel elkészített sztrapacska! Most, 10 év elteltével ismét errefelé repített utunk.
Budaörs
Ábrahámhegy

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Kocsimúzeumban ajánlották, és a nagy éhes száguldásban majdnem elmentünk mellette. Ostobaság lett volna. Igazi, kellemes kisvendéglős élmény. Tulajdonosváltás volt, a személyzet valószínűleg még egy kicsit tapasztalatlan, de rendkívül kedves, a szakács valami régi lehet, a láthatatlan művész pazar fogásokat remekelt nekünk, vargánya napok voltak, ennek megfelelően gombás ételeket is kértünk, hatalmas adagokat kaptunk, jó hangulatban, jó étvággyal ettünk, köszönjük szépen!
Salgótarján

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos hely ezért tértünk be ide. Kedves személyzet szervírozott nekünk átlagos ételeket borsos áron. Az adagok is kicsik és nem is olyan köretet hoztak amit kértünk,a kiszolgálás lassú. Mindettől függetlenül ajánlom a helyet olyanoknak akik nem nagy adagokra vágynak, és átlagos minőségű ételekért is hajlandók többet fizetni a szokásosnál.

Legnépszerűbb csomagok Parádon és környékén
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
Imola Hostel
2019.08.24. - 2019.08.31.
Villa Park Panzió
Csobogó Vendégház
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Kék Panzió
Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 27.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, előszilveszteri vacsorával, szilveszteri gálavacsorával és party-val, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
2019.08.26. - 2020.08.24.
Bükk Panzió
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2019.08.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
2019.08.25. - 2020.08.24.

Szállodák Parád környékén
Hotel Villa Völgy Parád
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Parád
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)

Parádi kisvendéglő ParádX