Parádi kisvendéglő Parád
3240 Parád, Kossuth u. 234.

Parádi kisvendéglő Parád a térképen

Szállások Parád városában
Wellness csomagok Parád városában

Parádi kisvendéglő Parád vélemények

Mobilról küldte. | 2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 28.
Az étel kitűnő volt, árban is elérhető. A pincér nagyon kedves volt, leste minden kérésünket. Csak ajánlani tudom ezt a kis hangulatos éttermet.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Sástóról elmentünk kirándulni az Ilona-vízeséshez, hazafelé a túrában megéhezve itt álltunk meg egy késői ebédre. A vendéglő közvetlenül a főút mellett található, parkolni az út mentén lehet, saját kiépített parkolóhelyek nincsenek. Egy parasztházat alakítottak át étteremmé, van némi rusztikus dekor, de nincs túltolva a magyaros modorosság.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Egy vacsorára tértünk be a vendéglőbe, hogy megkósoljuk az ételeket. Helyet foglaltunk majd kisebb várakozás után megérkezett egy pincérnő aki nem tünt túlzottan felkészültnek. Miután felvette a rendelésünket nagy sokára megérkezett a vacsoránk. Nagy meglepődésünkre még azt is megkaptuk amit nem rendeltünk. Az étel szinte ehetetlen volt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal és kisfiammal ebédeltünk itt nyaralásunk alatt. Bacsa szelet sült krumplival, cigánypecsenye petrezselymes burgonyával,tócsni fokhagymás tejföllel. Nevessetek ki három napon keresztül ezt kértük. Annyira finom volt, hogy nem is akartunk mást enni. A vendéglő szinte mindig tele van, a vendéget akkor sem küldik, el mindig találnak megoldást az elhelyezésre.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
Anno a nyitáskor az első vendégek voltunk a családommal! ! Zoli bácsi hihetetlen kedvességgel,igazi vendéglátósként fogadott,bár nem ez volt tanult hivatása! ! A vendégváró "Z" pite ifjúságomat idézte! ! Amíg Ő üzemeltette(haláláig)rengetegszer megfordultam ott családostól,soha nem csalódtam! ! Kiváló ételek,nagyszerű kiszolgálás,igazi családias hangulat!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Hazafelé úton szerettünk volna egy egyszerűbb helyen ebédelni a párommal, így választottuk a Parádi Kisvendéglőt. Igazi falusi hangulatot ad vissza a hely, nem próbál más arculatot mutatni, ami tetszett. Az ételek gyorsan elkészültek, a csípős kolbásszal és lilahagymával töltött karaj nagyon ízletes volt, azonban a zöldfűszeres juhtúróval töltött karaj kicsit csalódást okozott.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Nagyon jó ízvilágú ételeket szolgálnak fel rövid idő alatt, melyekkel a díszítés összhangban van és a mennyiségük is bőven elég. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, nem tudtunk olyat kérni, amit nem oldottak meg rugalmasan és a kérdéseinkre is azonnali kielégítő válaszokat kaptunk. A hely belső és külső része egyaránt hangulatos, jól esik leülni bárhová.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szemèlyzet nem ismeri a köszönès fogalmàt. Kèt asztalhoz is pròbàltunk leülni,rizsmaradèk ès kosz fogadott a terìtőn. A hatszemèlyes asztalhoz csak nègyen tudtunk volna leülni,mert annyira közel volt a szomszèd asztal,hogy kèt szèket ki sem lehetett hùzni.

2018. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Kollégákkal kirándultunk a környéken, egyikőjük ajánlotta hogy itt álljunk meg ebédelni. A hely nagyon hangulatos, a palóc portákat idézi. A kinti asztaloknál ültünk le. A felszolgáló hölgy kedves és precíz volt. Az étetek nagyon finomak, frissek és kiadósak voltak. Nem csak a hagyományos pörkölt, rántott hús szerepel a választékban.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
2008. telén jártunk először ebben a kisvendéglőben. Véletlenül tévedtünk ide, a Mátrában barangolva. Akkor megkapó volt a hely családias, nyugodt, vidékies hangulata, a lelkiismeretes kiszolgálás és az igazi palócos, szívvel-lélekkel elkészített sztrapacska! Most, 10 év elteltével ismét errefelé repített utunk.

Legnépszerűbb csomagok Parádon és környékén
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 18.636,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.06.05. - 2022.01.31.
Mátyus Udvarház
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2021.12.28.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2021.12.20.
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.683 - 18.156,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, játszószobával, játszótérrel, baba-mama konyhával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.12.22.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 20.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.03. - 2022.01.01.

Szállodák Parád környékén
Kastélyhotel Sasvár Parád
D&A Apartmanház Parád
Erzsébet Park Hotel Parád
Nyári pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Parádi kisvendéglő ParádX