Parádi kisvendéglő Parád
3240 Parád, Kossuth u. 234.

Parádi kisvendéglő Parád a térképen

Parádi kisvendéglő Parád vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Sástóról elmentünk kirándulni az Ilona-vízeséshez, hazafelé a túrában megéhezve itt álltunk meg egy késői ebédre. A vendéglő közvetlenül a főút mellett található, parkolni az út mentén lehet, saját kiépített parkolóhelyek nincsenek. Egy parasztházat alakítottak át étteremmé, van némi rusztikus dekor, de nincs túltolva a magyaros modorosság.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Egy vacsorára tértünk be a vendéglőbe, hogy megkósoljuk az ételeket. Helyet foglaltunk majd kisebb várakozás után megérkezett egy pincérnő aki nem tünt túlzottan felkészültnek. Miután felvette a rendelésünket nagy sokára megérkezett a vacsoránk. Nagy meglepődésünkre még azt is megkaptuk amit nem rendeltünk. Az étel szinte ehetetlen volt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal és kisfiammal ebédeltünk itt nyaralásunk alatt. Bacsa szelet sült krumplival, cigánypecsenye petrezselymes burgonyával,tócsni fokhagymás tejföllel. Nevessetek ki három napon keresztül ezt kértük. Annyira finom volt, hogy nem is akartunk mást enni. A vendéglő szinte mindig tele van, a vendéget akkor sem küldik, el mindig találnak megoldást az elhelyezésre.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
Anno a nyitáskor az első vendégek voltunk a családommal! ! Zoli bácsi hihetetlen kedvességgel,igazi vendéglátósként fogadott,bár nem ez volt tanult hivatása! ! A vendégváró "Z" pite ifjúságomat idézte! ! Amíg Ő üzemeltette(haláláig)rengetegszer megfordultam ott családostól,soha nem csalódtam! ! Kiváló ételek,nagyszerű kiszolgálás,igazi családias hangulat!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Hazafelé úton szerettünk volna egy egyszerűbb helyen ebédelni a párommal, így választottuk a Parádi Kisvendéglőt. Igazi falusi hangulatot ad vissza a hely, nem próbál más arculatot mutatni, ami tetszett. Az ételek gyorsan elkészültek, a csípős kolbásszal és lilahagymával töltött karaj nagyon ízletes volt, azonban a zöldfűszeres juhtúróval töltött karaj kicsit csalódást okozott.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Nagyon jó ízvilágú ételeket szolgálnak fel rövid idő alatt, melyekkel a díszítés összhangban van és a mennyiségük is bőven elég. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, nem tudtunk olyat kérni, amit nem oldottak meg rugalmasan és a kérdéseinkre is azonnali kielégítő válaszokat kaptunk. A hely belső és külső része egyaránt hangulatos, jól esik leülni bárhová.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szemèlyzet nem ismeri a köszönès fogalmàt. Kèt asztalhoz is pròbàltunk leülni,rizsmaradèk ès kosz fogadott a terìtőn. A hatszemèlyes asztalhoz csak nègyen tudtunk volna leülni,mert annyira közel volt a szomszèd asztal,hogy kèt szèket ki sem lehetett hùzni.

Monik TOP egyébhely értékelő
2018. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Kollégákkal kirándultunk a környéken, egyikőjük ajánlotta hogy itt álljunk meg ebédelni. A hely nagyon hangulatos, a palóc portákat idézi. A kinti asztaloknál ültünk le. A felszolgáló hölgy kedves és precíz volt. Az étetek nagyon finomak, frissek és kiadósak voltak. Nem csak a hagyományos pörkölt, rántott hús szerepel a választékban.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
2008. telén jártunk először ebben a kisvendéglőben. Véletlenül tévedtünk ide, a Mátrában barangolva. Akkor megkapó volt a hely családias, nyugodt, vidékies hangulata, a lelkiismeretes kiszolgálás és az igazi palócos, szívvel-lélekkel elkészített sztrapacska! Most, 10 év elteltével ismét errefelé repített utunk.
Budaörs
Ábrahámhegy

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Kocsimúzeumban ajánlották, és a nagy éhes száguldásban majdnem elmentünk mellette. Ostobaság lett volna. Igazi, kellemes kisvendéglős élmény. Tulajdonosváltás volt, a személyzet valószínűleg még egy kicsit tapasztalatlan, de rendkívül kedves, a szakács valami régi lehet, a láthatatlan művész pazar fogásokat remekelt nekünk, vargánya napok voltak, ennek megfelelően gombás ételeket is kértünk, hatalmas adagokat kaptunk, jó hangulatban, jó étvággyal ettünk, köszönjük szépen!

Legnépszerűbb csomagok Parádon és környékén
Bogács
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.12.20. - 2020.01.03.
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.20. - 2020.10.23.
Marienka Panzió
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.11.20. - 2020.10.31.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 13.050 - 14.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2021.01.31.
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.09. - 2020.03.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.08. - 2019.12.20.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Florencia
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsorához korlátlan bor -és italfogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2020.04.25.

Szállodák Parád környékén
Erzsébet Park Hotel Parád
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Parád
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

Parádi kisvendéglő ParádX