Bagolyvár Vendéglő Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Bagolyvár Vendéglő Pécs vélemények

Kiváló 2016. február 10.családjával járt itt
Imádom, mert korrekt, kedves és minden, ami jó!
A személyzet kiváló, eskűvőt is tartottunk már itt, Marika segítőkész volt, és csak a legjobbakat lehet elmondani róla/róluk! Bárkinek ajánlom, mert mint örömszülők mi is vendégként vettünk részt Fiamék esküvőjén, mindent megoldottak helyettünk! És nagyon jól!
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 21.a párjával járt itt
Párom évfordulónk alkalmából meglepetésként hozott el vacsorázni a bagolyvárba. Nagyon meg voltunk elégedve az étellel és a kiszolgálással is. Ami picit jobb lett volna, hogyha az ablak mellé tesznek. Vagyis ablak mellé tettek csak az nem a városra nézett sajnos, pedig a párom úgy kérte, de vacsora után kimentünk a teraszra és megnéztük a kilátást, szóval ez nem volt probléma. Mindenkinek ajánlom! Az egyik legjobb hely Pécsen!
Kiváló 2015. január 25.a párjával járt itt
Párommal vacsorázni tértünk be, elsősorban az étterem szép elhelyezkedése miatt. Már az első benyomás kellemes volt:
gyönyörű, vadászkastélyszerűen berendezett termek, pazar városra néző kilátással, udvarias kiszolgálás, élő zene, helyben termesztett szőlőből készült borok, a Cabernet Sauvignon különösen telt ízű, lágy, ízletes bor.
Kiváló 2014. október 20.barátokkal járt itt
Finomabbnàl finomabb ételek.Kivàló kiszolgàlàs.Varàzslatos környezet.Pazar panoràma.
A szàlloda szobài különböző népviseletbe vannak öltöztetve.
Ilyen hely nincs még egy a vàrosban.
Kiváló 2014. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Szerintem nagyon kedvesek gyorsak és finoman főznek. A pincérek figyelik a vendégeket tudjanak reagálni a kérésekre. Csodálatos a kilátás, jól megközelíthető és a parkolás biztosítva van, ha romantikus vacsit tervezel akkor a végen a panzióban meg szállhatsz . Bárkinek ajánlom minden fajta összejövetelre. pl :Ismerkedésre ,Családi összejövetelekre,üzleti vacsora.
Bagolyvár Vendéglő Pécs - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 22.barátokkal járt itt
Baráti társasággal tértünk be, hogy egy kellemes beszélgetéssel egybekötött finom vacsorát együtt töltsünk el. Az étterem elhelyezkedése, környezete barátságos, rendezett, a berendezés kényelmes, családias. A teraszról szinte a teljes Pécs panoráma élvezhető, esti fényben lenyűgözően csodálatos.
2014. április 1.családjával járt itt
NAgyon különleges ételek vannak. Szeretem is a helyet. A panoráma lenyűgöző, a levegő kellemes, az ételek finomak. Néhány semmittelen problémám van, pl. ódivatúság, ami a pincéreken- és unottságukon látszik meg néha, valamint a belső világon, de ez csak nagyon ritkán, főleg téli időszakban vehető észre.
Kiváló 2014. január 21. járt itt
A nyáron jártunk itt a családunkkal és nagyon tettszett nekünk ez a hely. Bár kicsit nehéz megközelíteni a szűkös, egy sávos úton, érdemes mégis elmenni. Ha pécsiek lennénk, ez lenne a törzshelyünk. A kiszolgálással maximálisan elégedettek voltunk, nagyon finomak voltak az ételek, hangulatos volt a zene, a kilátás és az étterem elhelyezkedése pedig kiváló.
Átlagos 2013. november 20.barátokkal járt itt
Az ételek választékával elégedett voltam, vannak vadhúsból készült ételek is, ez szuper lenne, csakhogy többször kaptam mócsingos, rágós darabokat is. Többet ott vadhúst nem eszem. Ami egyáltalánnem tetszett, a kiszolgálás, semmi kedvesség, mosoly, már-már pökhendi a stílus, igazi régi komcsi stílus.
Gyenge 2013. november 9.gyerekekkel járt itt
A tegnapi napon feleségemmel és a lányaimmal elmentünk vacsorázni. A teraszon ültünk le. Azonnal megjelent a pincér és felvette a rendelést. A pincérrel nem is volt semmi gondunk, de az ételek ill. az italok minőségével IGEN. A lányom rendelt egy friss limonádét ehelyett egy gyenge minőségű diszkont citromléből készült savanyú fehér "löttyöt" kapott.