Caflisch Cafe Pécs
7621 Pécs, Király utca 32.

Caflisch Cafe Pécs a térképen

Wellness csomagok Pécs városában

Caflisch Cafe Pécs vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A minap sétáltunk a Király utcában és már jóval előtte megkívántam valami édességet, nosza keressünk egy cukrászdát. Emellett kicsit rossz szájízzel álltam neki a dolognak, mivel sok helyen manapság nem csak, hogy drágábban kaphatók a finomságok, de egyre csökken a méretük is feltételezhetően a konkureciaharc és a vendéglátóhelyek emelkedő kiadásai miatt.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 26.
Imádom ezt a cukrászdát. A Somlói galuska isteni, férjem mindig kettőt eszik belőle, én pedig a Trüffel csoki torta kedvelője vagyok. / Alkalmakra is mindig ilyet rendelek. / A limonádé fenomenális, rengeteg gyümölccsel, és nem édes löttyökkel készül. Kávéból rengeteg fajta van, melange a kedvencem, de a latte is szuper.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 26.
Meglehetősen éhesen mentünk be a Caflish nevű nagymúltú cukrászdába, ahol nem túl izgalmas sütik, kissé eklektikus beltér és kedves kiszolgálás várt. Pogácsát és croissant rendeltünk, egyik sem nézett ki túlságosan jól, de nagyon finomnak bizonyult mindkettő. Világos, itt valaki kis tételben, házilag készíti el ezeket a klasszikusokat.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 25.
Két anatómia között úgy voltunk az egyik barátnőmmel, hogy keressünk valami cuki kis helyet a Király utcán. Így tévedtünk be a Caflischba. Nagyon tetszik a hangulata, a székek, a falmatrica és persze a kínálat. A süteményből a Bounty szeletet választottam és hozzá kókuszos Cappuccinót. Nagy adagot kaptam, bár bevallom picit drága.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Sándor Hotel
2-3 éjszaka 12.483,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.23.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Gere Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Thermal Hotel Harkány Pécs
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)