Egylet Sörkert, Bár & Grill Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Egylet Sörkert, Bár & Grill Pécs vélemények

Kiváló 2017. július 19.a párjával járt itt
Igazi kulináris élmény volt itt ebédelni.
Csevapot rendeltünk ajvárral és lila hagymával, ezelőtt még sosem ettem ilyesmit, nekem nagyon ízlett. Kóstoltam már igazi szerb ajvárt és az Egyletben is hasonlóan volt elkészítve. 12 csapból folynak a kézműves sörök, bár én Espressot ittam 290 Ft-ért, a párom pedig Lattét 350 Ft-ért. Nagyon tetszett a hangulat és máskor is kipróbálnám a balkáni ételeket.
Kiváló 2016. december 30.családjával járt itt
Már egy hónappal ezelőtt kinéztük magunknak (itt az oldalon), becserkésztük, most pedig elvittük a család többi tagját is. Sőt, az ott töltött 3 napból, két napon ott vacsoráztunk. Ez mindennél többet elmond róla, nagyon jók a csevapok meg a sörök, érdemes oda elmenni, de előre kell asztalt foglalni, különben este nem lehet bejutni :).
Kiváló 2016. október 7.gyerekekkel járt itt
Pécsett jártunk a családdal és természetesen nem maradhatott ki a legszélesebb sörválasztékot nyújtó hely, az Egylet sem. A hangulatos belső udvar és a benti helyiségek némileg a pesti romkocsma-negyedet idézik, ötvözve egy kevés bohém kávéházi hangulattal a kávézó-részben és egy multitap sörbár feelingjével a csapoknál.
Egylet Sörkert, Bár & Grill Pécs - BelsőEgylet Sörkert, Bár & Grill Pécs - BelsőEgylet Sörkert, Bár & Grill Pécs - BelsőEgylet Sörkert, Bár & Grill Pécs - Étel/italEgylet Sörkert, Bár & Grill Pécs - EgyébEgylet Sörkert, Bár & Grill Pécs - Étel/italEgylet Sörkert, Bár & Grill Pécs - Étel/italEgylet Sörkert, Bár & Grill Pécs - Étel/italEgylet Sörkert, Bár & Grill Pécs - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. június 20.a párjával járt itt
Pécset barangolva benézztünk 1 barátunk ajánlására aki helyi . Szimpatikus kis hely bár résszel kiülös és benti résszel ebédelni jöttünk kicsi volt a választék balkán konyha számunkra ismeretlen csevapcsicsi és társai kiszolgálás rendelés furán megoldva pultnál bárba csak kpvel fizethetsz aztan a másik pultnál az étterem végébe étel rendelés furi volt a pincérnő de sebaj leültünk kutyabarát hely ez pozitiv gyorsan kaptuk az ételeket finom sörök vannak nagy választékban én török teat ittam jo volt .
Kiváló 2016. április 7.a párjával járt itt
12 fajta kézműves sör csapon, hirdette a megállítótábla, mely mellett nem tudtunk elmenni, így betértünk. A belső tér hangulatos. Kiszolgálás a pultnál. A csapolt sörök mellett kiváló az üveges választék is. Az árak mérsékeltek, 150 Ft / deci körül minőségi sört kap az ember. A pultos lányok készséggel adtak felvilágosítást a választékról.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
Gyakran járunk ide barátaimmal, mert itt mindig jó hangulat van. Kis romkocsma feeling, modern köntösben. Mindenki kedvére válogathat a finomabbnál finomabb kézműves sörökből. Mások is nagyon szeretik, szóval ne lepődjünk meg, ha tömeg van, és nem találunk nagy létszámú ülőhelyet (inkább foglaljunk asztalt).
Kiváló 2015. január 3.a párjával járt itt
Ez a szuper kézműves sörökkel teli hely, nemcsak a minőségi italokban gazdag, hanem gasztronómiailag is. Az étel választék nem sok, viszont annál jobb. A legdrágább étel 1700 Ft (Balkán Burger) amit csak igazán nagyétkű férfi társaimnak ajánlom, mert akkora. Óriási és finom hamburgerhús, zöldségek, ajvár és helyben sült buci. Igazi bisztrós hangulata van. Egy könnyed ebédhez mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2014. július 21.a párjával járt itt
Pécsi kirándulásunk alkalmával tértünk be a párommal. Óriási választék van kézműves sörökből, hangulatos balkáni háttérzene szól, és egy külön pulton lehet az ételt megrendelni. A kért csevapot ízléses kiszerelésben kaptuk meg, érződött az ízén, hogy frissen, tűzön sült - egy jó sörrel igazán egyedi élmény volt.