Fiáker Étterem Pécs

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Fiáker Étterem Pécs vélemények

2021. december 8.a párjával járt itt
Egy gulyáslevesre ugrottunk be párommal az étterembe. a LEVES MEGFELELŐ HŐFOKKAL RENDELKEZETT, DE AZ ÍZÉN LEHETETT ÉREZNI, HOGY ÖSSZEDOBOTT LEVES VOLT. Valószínüleg rosszul választottunk , mert a többi vendégtársasunknak nagyon ínycsiklandó tálakat rendeltek. Nem volt rossz,megettük, de többet vártunk tőle.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. augusztus 26.egyedül járt itt
Az itteni értékelések alapján jobbat vártam. Ugyan rendben volt itt minden: az árak, a kiszolgálás, a tisztaság, "csak" az ételek voltak átlagosak. A zellerkrém leves és a második fogás, sertéssült színes bors mártással, rizi-bizivel elfogadható minőség volt ugyan, de nem volt egy nagy szám.
Kap tőlem egy jó indulatú "jó" minősítést.
2018. március 19.a párjával járt itt
Az ittártam.hu értékelése alapján döntöttem, hogy a város nézést itt fogjuk meg szakítani dél körül. Kicsit hideg volt kint a szabadban, jól esett volna egy kis melegség, de sajnos nem volt. A hangulatot a hűvös befolyásolta. Talán a nyári forróságban minden más lett volna.
Fiáker Étterem Pécs - Étel/ital
Kiváló 2018. január 5.családjával járt itt
Az étterem Pécs belvárosában található.
A konyha kiváló, az ételek finomak, változatos a menü.
Igyekeznek a vendég különleges kéréseinek is eleget tenni. Én például nem ehetek rizst,kérésre mindig cserélik.
Előre is lehet ételt rendelni.
Az étterem hangulatos, de délidőben nagyon sokan vannak.
2017. október 19.a párjával járt itt
Nem a teljesen a központban, egy csendes mellékutca pinceszintjén található az étterem. Csak úgy sétálva lehet, elmenne mellette az ember. Mi kerestük, mert a szállásról irányítottak át minket vacsorázni (ott nem volt erre lehetőség) és megérte! Bőséges adagot és finom ételt kaptunk, a kiszolgálás gyors és figyelmes.
Kiváló 2017. július 25.a párjával járt itt
2017. 07. 22-én tértünk be a párommal egy kellemes vacsorára. Az előző értékelések alapján választottuk ezt a helyet és nem is csalódtunk.
Kiváló 2017. február 22.barátokkal járt itt
A Fiáker étterem egy, a belvárosban található, romantikus környezetű, hangulatos pince szinten elhelyezkedő vendéglátó egység. Relatív jó befogadóképességű. Bár saját parkolója nincsen, ami megnehezíti a parkolást, de mivel a belvárosban van, ezért gyalog könnyedén megközelíthető.
Kiváló 2016. december 15.gyerekekkel járt itt
Novemberben jártunk ott legutóbb, de nem utoljára! Nagyon kellemes hely, barátságos és gyors kiszolgálással. Hatalmas volt az adag, a kétszemélyes tál hármunknak is bőven elég volt. Mindent frissen készítettek, szolíd áron ettünk nagyon finomakat. Máskor is nagyon szívesen megyünk, mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 2.a párjával járt itt
Pécs belvárosában, a villám sújtotta háztól nem messze, eldugott helyen található ez az igazán hangulatos, bőséges választékot kínáló étterem. Az ajtón belépve egy lépcsősoron jutunk le a vendéglátóhelyre. A helyiség szépen dekorált, ebédünk elfogyasztása során a falakon található szép festményekben gyönyörködhettünk.
Fiáker Étterem Pécs - BelsőFiáker Étterem Pécs - BelsőFiáker Étterem Pécs - Étel/italFiáker Étterem Pécs - Étel/ital
Kiváló 2016. május 8.barátokkal járt itt
Kissé eldugott helyen található, valószínűleg ez is adja a roppant kellemes hangulatát. Az ajtón belépve egy nagyon kellemes helyre érkezünk. A falon gyönyörű festmény található, maga az étterem pedig borospince hangulatot kelt. /Bár vigyázni kell jobbra a tükörrel, aki először jár az étteremben könnyen optikai csalódás érheti.