Emma Vendéglő Pilisszentkereszt

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Emma Vendéglő Pilisszentkereszt vélemények

Szörnyű 2017. május 10.családjával járt itt
Dobogókő fele haladva, meglátva a csalogató nagy táblát " Kemencében sült ételek" meg is álltunk. Vendég sehol,a pincér kedves és udvarias volt amikor tisztáztuk, hogy a pisztrángot frissen de fagyasztva szállítják. Oké megpróbálom! Rendeltünk levest-átlagos-,rántott gomba- puha íztelen mintha ezeréves lett volna, csak a panír tartotta össze.
Gyenge 2015. december 30.családjával járt itt
Az étterem hangulatos es kedvesnek látszik. a pincér segítőkész volt. A terito koszos volt pecsétes. Az étellel volt a legtobb problema. A leves utan majdnem egy orat vártunk a foetelre. A köretek nem tartalmazzák az arat es meg igy is kevés volt. Az ételeket hidegen kaptuk meg es izileg se voltunk elragadtatva tole.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. április 7.a párjával járt itt
Húsvét hétfőn tértünk be a vendéglőbe pilisi kirándulást követően. Sajnos nem túl sok jót mondhatunk róla. Belépésnél hosszú ideig senki sem vett észre minket. Az asztalterítő piszkos volt, és ahelyett, hogy lecserélték volna, az orrunk előtt próbálta valamelyest letisztítani a pincér, kevés sikerrel, mert a gusztustalan foltok megmaradtak.
Emma Vendéglő Pilisszentkereszt - Étel/ital
Átlagos 2015. február 6.gyerekekkel járt itt
Múlt hétvégén szánkózás után tértünk be az Emma Vendéglőbe, 4 felnőtt és 2 lurkó. Az étterem hangulatos, a személyzet kedves volt. Egyik étel jó volt (szezámmagos csirke), a másik (áfonyás szarvas knédlivel) kevésbé, a rizs köret választását határozottan nem ajánlom. Az adagok rendben voltak, jól laktunk egy-egy főétellel, desszertet nem ettünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. január 6.a párjával járt itt
Az idei szilvesztert Pilisszentkereszten töltöttük. Megunván a szokásos karácsonyi menüt, úgy döntöttünk,hogy a szállásunkhoz közeli vendéglőben vacsorázunk. A hangulatos éttermet egy kályha melegsége töltötte fel, ami téli kirándulásunkon minket is átmelegített. A pincér kedves volt,és készséges, a választott ételek tetszésünket elnyerték.