Emma Vendéglő Pilisszentkereszt
2098 Pilisszentkereszt, Dobogókői út 8.

Emma Vendéglő Pilisszentkereszt a térképen

Emma Vendéglő Pilisszentkereszt vélemények

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 24. - 4 látogató hasznosnak vélte
Gyakran járunk a Pilisbe kirándulni, így jobb híján többször is betévedtünk már az étterembe. A választék (étteremhez mérten) elég szegényes, lényegében rántott és sült sokminden (hús, hal, gomba, sajt), pörköltek, palacsinta, mindez megtalálható egy jobb kifőzdében is.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Nagyon jót ettünk! Ninsc zsúfoltság, széles és számunkra különleges (vadételek) az ételválaszték. Nagyon jól kikapcsolódtunk. Az árak nagyon megfelelőek. Többször voltunk már ott. (Persze, aki a kákán is csomót keres, vagy rosszul ébredt éppp aznap, az ne menjen étterembe, hanem élvezze az otthoni, finnomabb, váltzatosabb házi kosztját.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Letoltuk a kilométereket a Pilisben, majd gondoltuk, eszünk egy jót, egy barátit itt. Hát. . . senkinek nem javaslom, aki a pénze értékének megfelelőt szeret enni. Sok bácsi vér étlappal a kezében. Némelyik borostás, arcán a tegnapi tivornya lenyomata), rohannak is nyomban, csak rendelj. Rendeltünk. 2 fős Emma tál, gondoltuk, 2 gyerekkel, 4 főre megteszi.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A leves "tárkonyos" módon alig tartalmazott zöldségeket; a barnamártás tasakos jellegű ízű, a hús vékony és elvárt mennyiség alatti; felszolgálók az üres étteremben nem akarják ,megengedni hová üljön a vendég; a saláta pocsék, lejárt minőségű, szemétbe való Ételek minősége 3 év alattnagyon színvonaltalan lett, vendégek száma is ennek megfelelően alakul úgy látom.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez egy forgalmas étterem, mely a Dobogókőre és a Dera-szurdokba érkező tömegeket hivatott kiszolgálni. Ennek megfelelően sokszor túlzsúfolt és a személyzet verseny fut az idővel. A hangulat inkább egy kifőzdére emlékeztet, jönnek mennek az emberek, az asztalok zsúfoltak, a hely nagyon hangos. Az ételek finomak, az árak kicsivel átlag felett.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pilisszentkereszten töltöttünk pár napot és túrázgattunk a Pilisben. Két napon is késő délután megfáradva az Emmában ettünk. A kiszolgálási idő esetünkben elfogadhatónak mondható volt, de vasárnap történt, hogy az utánunk jövő párnak a pincér azt ajánlotta sétáljanak egy órácskát, mert "kicsi a konyha". Csodálkoztunk, mert félig volt csak a vendéglő.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 2.
Nyaralásunk első estéjén itt vacsoráztunk párommal. Az étel rendben volt, nem kellett rá túl sokat várni, a pincér kedves. Nem sok jót olvastam erről az étteremről az oldalon, de szerintem hangulatos kis hely. Kár, hogy nem nyáron jártunk náluk, így nem tudtuk megkóstolni a kemencés ételeket, de az étlap bőséges választékot tartalmazott elfogadható áron.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Finom az étel,kedves a kiszolgàlás. A kinti helyiség nagyon kellemes. Kár,hogy hétfő,kedd zárva van.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Dobogókő fele haladva, meglátva a csalogató nagy táblát " Kemencében sült ételek" meg is álltunk. Vendég sehol,a pincér kedves és udvarias volt amikor tisztáztuk, hogy a pisztrángot frissen de fagyasztva szállítják. Oké megpróbálom! Rendeltünk levest-átlagos-,rántott gomba- puha íztelen mintha ezeréves lett volna, csak a panír tartotta össze.

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem hangulatos es kedvesnek látszik. a pincér segítőkész volt. A terito koszos volt pecsétes. Az étellel volt a legtobb problema. A leves utan majdnem egy orat vártunk a foetelre. A köretek nem tartalmazzák az arat es meg igy is kevés volt. Az ételeket hidegen kaptuk meg es izileg se voltunk elragadtatva tole. Azon felül meg nem is voltak nagy adagok.

Legnépszerűbb csomagok Pilisszentkereszten és környékén
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.729 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.02. - 2020.12.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.23.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.311 - 19.930,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Hotel Kiss
Tata
3-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, masszázs kuponnal, vársonézés kisvonattal, mesevetítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, kulturális és gyerekprogramokkal
2020.07.13. - 2020.08.30.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.12.24.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 8.329 - 143.356,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztás kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetsőséggel
2020.01.01. - 2020.12.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.02. - 2020.12.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2020.12.23.

Szállodák Pilisszentkereszt környékén
Libra Hotel Pilisszentkereszt
Tó Wellness Hotel Pilisszentkereszt
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Pilisszentkereszt
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Napi ár 4 vagy több főre