Emma Vendéglő Pilisszentkereszt
2098 Pilisszentkereszt, Dobogókői út 8.

Emma Vendéglő Pilisszentkereszt a térképen

Emma Vendéglő Pilisszentkereszt vélemények

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyakran járunk a Pilisbe kirándulni, így jobb híján többször is betévedtünk már az étterembe. A választék (étteremhez mérten) elég szegényes, lényegében rántott és sült sokminden (hús, hal, gomba, sajt), pörköltek, palacsinta, mindez megtalálható egy jobb kifőzdében is.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Nagyon jót ettünk! Ninsc zsúfoltság, széles és számunkra különleges (vadételek) az ételválaszték. Nagyon jól kikapcsolódtunk. Az árak nagyon megfelelőek. Többször voltunk már ott. (Persze, aki a kákán is csomót keres, vagy rosszul ébredt éppp aznap, az ne menjen étterembe, hanem élvezze az otthoni, finnomabb, váltzatosabb házi kosztját.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14.
Letoltuk a kilométereket a Pilisben, majd gondoltuk, eszünk egy jót, egy barátit itt. Hát. . . senkinek nem javaslom, aki a pénze értékének megfelelőt szeret enni. Sok bácsi vér étlappal a kezében. Némelyik borostás, arcán a tegnapi tivornya lenyomata), rohannak is nyomban, csak rendelj. Rendeltünk. 2 fős Emma tál, gondoltuk, 2 gyerekkel, 4 főre megteszi.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
A leves "tárkonyos" módon alig tartalmazott zöldségeket; a barnamártás tasakos jellegű ízű, a hús vékony és elvárt mennyiség alatti; felszolgálók az üres étteremben nem akarják ,megengedni hová üljön a vendég; a saláta pocsék, lejárt minőségű, szemétbe való Ételek minősége 3 év alattnagyon színvonaltalan lett, vendégek száma is ennek megfelelően alakul úgy látom.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Ez egy forgalmas étterem, mely a Dobogókőre és a Dera-szurdokba érkező tömegeket hivatott kiszolgálni. Ennek megfelelően sokszor túlzsúfolt és a személyzet verseny fut az idővel. A hangulat inkább egy kifőzdére emlékeztet, jönnek mennek az emberek, az asztalok zsúfoltak, a hely nagyon hangos. Az ételek finomak, az árak kicsivel átlag felett.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
Pilisszentkereszten töltöttünk pár napot és túrázgattunk a Pilisben. Két napon is késő délután megfáradva az Emmában ettünk. A kiszolgálási idő esetünkben elfogadhatónak mondható volt, de vasárnap történt, hogy az utánunk jövő párnak a pincér azt ajánlotta sétáljanak egy órácskát, mert "kicsi a konyha". Csodálkoztunk, mert félig volt csak a vendéglő.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 2.
Nyaralásunk első estéjén itt vacsoráztunk párommal. Az étel rendben volt, nem kellett rá túl sokat várni, a pincér kedves. Nem sok jót olvastam erről az étteremről az oldalon, de szerintem hangulatos kis hely. Kár, hogy nem nyáron jártunk náluk, így nem tudtuk megkóstolni a kemencés ételeket, de az étlap bőséges választékot tartalmazott elfogadható áron.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Finom az étel,kedves a kiszolgàlás. A kinti helyiség nagyon kellemes. Kár,hogy hétfő,kedd zárva van.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Dobogókő fele haladva, meglátva a csalogató nagy táblát " Kemencében sült ételek" meg is álltunk. Vendég sehol,a pincér kedves és udvarias volt amikor tisztáztuk, hogy a pisztrángot frissen de fagyasztva szállítják. Oké megpróbálom! Rendeltünk levest-átlagos-,rántott gomba- puha íztelen mintha ezeréves lett volna, csak a panír tartotta össze.

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 30.
Az étterem hangulatos es kedvesnek látszik. a pincér segítőkész volt. A terito koszos volt pecsétes. Az étellel volt a legtobb problema. A leves utan majdnem egy orat vártunk a foetelre. A köretek nem tartalmazzák az arat es meg igy is kevés volt. Az ételeket hidegen kaptuk meg es izileg se voltunk elragadtatva tole. Azon felül meg nem is voltak nagy adagok.

Legnépszerűbb csomagok Pilisszentkereszten és környékén
Öreg-tó Hotel
Tata
1-2 éjszaka 9.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2019.10.29. - 2019.12.15.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.03.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 31.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
4 nap/3 éjszaka 34.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, alkoholos italcsomaggal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 10.314,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.11.30.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.06.15.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.05. - 2020.12.02.
Kiss Vendégház
Kemence
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.05. - 2020.04.30.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.08.29.
Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 29.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
2019.12.31. - 2020.01.01.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.12.05. - 2020.12.05.

Szállodák Pilisszentkereszt környékén
Libra Hotel Pilisszentkereszt
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Pilisszentkereszt
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Pilisszentkereszt
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Emma Vendéglő PilisszentkeresztX