Akita

Akita adatlapja

Regisztráció2015.11.09
Utoljára itt2023.08.08

Szörnyű 2023. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Ismeros ajánlására látogattuk meg az éttermet. Csipos levest ettem,ami kinézetre sem volt gusztusos. Húsleves lében úszott párolt gomba,párolt csibehús meg párolt paradicsom amik félig nyersek voltak,mintha egyenest a kertbol hoztam volna be. Gondoltam a második fogás jobb lesz,nem lehet mit elrontani egy csibehúson,de lehet. . . .
Felhasználó fényképei:
La Guna Sushi Bár Budapest -
Szörnyű 2016. április 9.családjával járt itt
Tobb mint 600km utaztunk ezert a nyaralásért. A recepcion kiderult, hogy tobbe fog kerulni a szállás,mert benéztek valamit. 2 napjukba kerult mire szembe meg merték mondani,de megegyeztunk. Viszont,ha nem fizettuk volna ki,akkor sem lett volna jogos,ez lett volna a tanulopénzuk. A személyzet-ismerosok,barátok-csapata nulla hozzáértéssel.
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Végre egy szalloda,ahol az étkezés kiérdemli a 4*-ot. Kellemesen csalodtam,nem hittem hogy ennyi választék lesz az étkezésben. A furdo is jo,sok medencével. Az internet is tokeletes,nem akadozott. A negatívum,azt hittem nem lesz,de:a szobánk a konyha felett volt,így minden tepsi-lábas zorgést,mosogatást hallani lehetett,ami nem kellemes.