Vapiano Étterem - MOM Park Budapest

2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Vapiano Étterem - MOM Park Budapest vélemények

Szörnyű 2024. április 23.családjával járt itt
Többet be nem teszem a lábam! Régen szerettem, de volt pár csalódásom. Tegnap a lanyom ott vacsorázott, ma egész éjszaka hányt. ROMLOTT VOLT AZ ÉTEL!
2020. január 10.gyerekekkel járt itt
A családdal meglátogattuk ezt a látvány konyhás éttermet. zerencsére nem voltak még sokan, mert nyitásra mentünk. Sajnos csak egy gyerek pizzára tellett, mert nem nyugdíjasnak való árai vannak. A látvány viszont nagyon tetszett, hogy a szemünk előtt készítik össze a kért finomságokat. A pizzákra a feltéteket.
Vapiano Étterem - MOM Park Budapest - BelsőVapiano Étterem - MOM Park Budapest - Belső
Kiváló 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
A frissen készült ételek színes skáláját megtalálni és a tanuló séf is gyakorlott mozdulatokkal készíti el az ételeket , nagyon jó a elkészült étel hívó korong, hangot is ad és villog is. A tésztakészítő gép is látható külön adagokban vannak a tészták ott kerülnek kifőzésre nincs eláztatva és szét főzve igazi "al dente"
Pizzákból is van választék tengeri herkentyűstől a klasszikus Margarita pizzáig.
Vapiano Étterem - MOM Park Budapest - Étel/italVapiano Étterem - MOM Park Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 3., kollégákkal járt itt
Nagyon pörgős hely, minden gyorsan elkészül. Jó a logisztikája az étteremnek.

Ha nem épp csúcsidőben van ott a vendég, akkor pár percet kell csak várni az ételre. Az eredmény tényleg olaszos. Jó hangulata van a helyiségnek.

Calzone pizzájuk nagyon finom, javaslom kipróbálni. Sokat járok ide, remélem, még fogok is! Mindenkinek ajánlom figyelmébe.
2017. március 18.a párjával járt itt
Ha a MOM-ba megyünk, általában mindig a Vapianoba nézünk be.
A kiszolgálás gyorsétterem jellegű, olyan mint a legnagyobb hamburgerlánc éttermeiben (azaz nem pincér hozza ki a kaját).
Szeretem a frissen készített tésztáikat (a félreértések elkerülése érdekében: sajnos nem frissen gyúrtról, hanem frissen kifőzött száraztésztáról van szó), és a pizzáik is korrektnek minősíthetőek.
Feleségem általában a salátákban utazik, azok is megfelelőek.
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Számomra kicsit gyorsétkezde jellegű a "kiszolgálás", viszont az ételek nagyon finomak. Sorba állni nem szeretek, viszont határozottan tetszik, hogy a szemem előtt készítik el a kiválasztott ételt, úgy ahogyan én szeretem. Mivel nincsenek pincérek, nem tudnám étteremnek nevezni, de ide nem is ezért tér be az ember.
Vapiano Étterem - MOM Park Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Egyszeruen fantasztikus.Már az illatokkal becsábitanak az étterembe.Akárhányszor voltunk itt,mindig jokat ettunk.Ajánlottuk az ismerosoknek is,akik szintén csak dicsérik.Azota ,ha tehetik ok is itt esznek.Csak az a negativum,hogy dél korul rengetegen vannak,igy egy kicsivel tovabb tart a kiszolgálás.
Gyenge 2015. augusztus 11.barátokkal járt itt
A Vapiano az egyik kedvenc helyem volt. Sajnos azonban a minősége romlott, minden téren. Némelyik szakács (aki még nem járt itt, az ember orra előtt készítik az ételt) úgy tűnik, hogy sértésnek veszi, hogy mertem rendelni, vagy épp azt, amit (pedig nem választok bonyolultat), valamint több alkalommal előfordult, hogy a tészta kicsit kemény maradt, valamint a szósszal nem volt rendesen összekeverve.
Gyenge 2015. április 15.a párjával járt itt
Nem is tudom mi jót írhatnék a helyről. . . Mások nagyon dícsérik a Vapiano-t, mondván mennyire jó olasz étterem. . . hát akik szerint ez jó olasz étterem, talán sosem jártak még egy átlagos olasz étteremben sem. Kosz van a falakon, padlón, nem szellőzik a hely, az olajszag keveredik az állott meleggel, nincs levegő az ízeken érződik az olcsó alapanyag, a személyzet túl van hajszolva és meg tudom érteni ha fásultak.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 11.családjával járt itt
Mint az olasz konyha lelkes rajongója, azt kell, hogy mondjam, hogy a Vapiano tökéletes gasztronómiai élményt nyújtott. A kiszolgálás, a kommunikáció, a választék és maga az étel mind kifogástalan volt. Mi a MOM parkban lévő egységükben voltunk, bátran ajánlom mindenkinek!