Anikó54

Anikó54 adatlapja

Regisztráció2013.05.18
Utoljára itt2017.11.03

2013. május 18.a párjával járt itt
Az apartmanok és a kilátás gyönyörű. A teraszok tele vannak pókokkal és természetesen hatalmas hálókkal. Egyszer sem takarították le. Mosolyt csak két alkalmazott arcán láttunk /recepciós, felszolgálóhölgy /. Mindenki más unottan végezte a dolgát. A szobák tisztasága kiváló. Mivel a szálloda apartmanos,hiányoltunk apróbb konyhai kiegészítőket.
Kiváló 2014. június 9.családjával járt itt
Ismételten vendége lehettem az étteremnek. Fiam hívott meg egy kis beszélgetésre. Mint mindig a pincérek nagyon kedvesek és figyelmesek voltak. A teraszon folyton változtak a vendégek, de a felszolgálóknak mindenkihez volt egy-két jó szavuk. Olyan finom és bőséges adagot kaptunk,
hogy nem bírtam megenni. Kiváló hely, bárkinek merem ajánlani.
Kiváló 2014. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Remek szülinapot szervezett ebbe a máskor is látogatott étterembe a fiam. Hétköznap este voltunk ezen a remek helyen. Sok-sok finomság volt, igaz a hétvégén még több választék szokott lenni. Ami érthető,hiszen hétköznap nincs annyi vendég mint hétvégén. Nagyon kellemesen éreztük magunkat, jókat ettünk és beszélgettünk.