Belvárosi Lugas Étterem Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók

Belvárosi Lugas Étterem Budapest vélemények

2082
Kiváló 2018. április 4., kollégákkal járt itt
Nincs mit variálnom a korábbi véleményeken, nyolc különböző ember nem tévedhet akkorát, ez kétséget kizáróan ötös. Az elhelyezkedése, a belső kialakítása, a nem túl tolakodó, ízléses környezet, a kiszolgálás kifogástalansága, az ételek minősége, mind megérdemli, hogy szépen szóljunk róla.
Belvárosi Lugas Étterem Budapest - Külső képBelvárosi Lugas Étterem Budapest - BelsőBelvárosi Lugas Étterem Budapest - Étel/italBelvárosi Lugas Étterem Budapest - Étel/italBelvárosi Lugas Étterem Budapest - Belső
Kiváló 2016. június 14.barátokkal járt itt
Egy barátnömmel voltunk vacsorazni. Elötte levő nap foglaltunk asztalt, kb a legjobb helyüket kaptuk meg. Az étel kellő időben elöttünk volt izletes volt. Habar az adagtól meg ijedtem, hogy kevés lesz, de miután egy máktortával leszorítottam, hát moccanni is alig. Kiszolgálás fantasztikus volt. Nagyon kedvesek voltak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 10.egyedül járt itt
Az étterem tele volt vasárnap délután 14 órakor. Csak egy szabad foglalt asztal volt, de a pincér hölgy felajánlotta, hogy üljek csak le és közben biztos szabadul fel még asztal. Aztán végül is minden megoldódott és maradhattam az eredeti asztalnál. A hely hangulatos, bár egy kicsit zsúfolt. A kiszolgálás kedves és gyors volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 28.családjával járt itt
Kivételesen nem foglaltunk asztalt, tele volt amikor odaértünk. A pincérhölgy mégis addig szervezkedett, amíg le tudtunk ülni. Jól esett, hogy egyéb helyekkel ellentétben nem azt mondták, hogy "sajnos nincs hely". Pillanatok alatt megkaptuk az innivalót, nem sokkal később a választott ételeket. Nem csalódtunk. A hely pörög és nem véletlenül.
Kiváló 2014. szeptember 4., kollégákkal járt itt
Már sok évvel ezelőtt felfedeztük ezt a remek éttermet. A kinti terasz a Bajcsy autós forgalma miatt nekem túl zajos, jobban szeretek benn ülni, ahol nemcsak a csendesebb környezet, de a hangulatos berendezés is megadja a kellemes alaphangulatot. Nagyon tetszik, hogy egy igazi fa van beépítve/körbeépítve az étterem belső terében.
Belvárosi Lugas Étterem Budapest - Külső képBelvárosi Lugas Étterem Budapest - BelsőBelvárosi Lugas Étterem Budapest - MosdóBelvárosi Lugas Étterem Budapest - MosdóBelvárosi Lugas Étterem Budapest - Étel/italBelvárosi Lugas Étterem Budapest - Étel/italBelvárosi Lugas Étterem Budapest - BelsőBelvárosi Lugas Étterem Budapest - BelsőBelvárosi Lugas Étterem Budapest - BelsőBelvárosi Lugas Étterem Budapest - BelsőBelvárosi Lugas Étterem Budapest - Külső képBelvárosi Lugas Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2014. július 15.családjával járt itt
GYors kiszolgálás,bő választék, segítőkész pincérek.
Hangulatos hely, az asztalok kicsit picik, de gyorsan lepucolják a felesleget. A vicces pincér átnevezi az evőeszközöket "szerszám"-nak, az italt "folyadék"-nak. Egy másik étterem után érdeklődtünk, amit általában nem szeretnek az éttermek, de megkaptuk a választ, azaz nincs rivalizálás egymás közt.
Belvárosi Lugas Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2014. június 9.családjával járt itt
Ismételten vendége lehettem az étteremnek. Fiam hívott meg egy kis beszélgetésre. Mint mindig a pincérek nagyon kedvesek és figyelmesek voltak. A teraszon folyton változtak a vendégek, de a felszolgálóknak mindenkihez volt egy-két jó szavuk. Olyan finom és bőséges adagot kaptunk,
hogy nem bírtam megenni. Kiváló hely, bárkinek merem ajánlani.
Kiváló 2013. július 20.családjával járt itt
Mar tobbszor jartunk itt, szivesen visszuk a kulfoldi vendegeinket is ide. Megfizetheto, finom etelek, prima kornyezet-es a legtobb felszolgalo FENOMENALIS. . . sajnos, volt egy kivetel is. . :-(( De megyunk maskor is! ! !
Csak mellesleg_ az egyik felszolgalo mar a harmadik latogatasunkkor torzsvendegkent udvozolt-s hianyolta, hogy reg latott minket. /nem mindig vagyunk az orszagban/
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 14.barátokkal járt itt
A Bazilikával szemben helyezkedik el az étterem.
A Muci miatt érdemes felkeresni az éttermet, az szakad tőle a nevetéstől. (a vicces pincér)
Elfogadhatóak az árak,ízletesek az ételek. A választék kielégítő, heti specialitások is vannak. A név onnan ered, hogy úgy néz ki a berendezés, mintha egy lugasban ülnénk, szőlőfürtök lógnak a fejünk felett. Népszerű hely, alig lehet asztalt kapni.
Belvárosi Lugas Étterem Budapest a térképen
1065  BudapestBajcsy-Zsilinszky út 15.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü
H-P
Szo
V
magyar, nemzetközi
diétás ételek
Zene
Gépzene: dance, elektronikus, jazz, könnyűzene, pop, reggae, rock
1600 Ft (kb. ár)
Soproni