Capri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest

4,4
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria
Capri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest
Capri Pizzéria & Kávézó - Zugló BudapestCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Capri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest vélemények

Kiváló 2022. január 29.a párjával járt itt
Párommal mindketten imádjuk az olasz ízeket, így hónapfordulónk alkalmából a Capriba vezetett utunk. A beltér hangulatos, külön kiemelendő, hogy a pizza tésztát helyben, az orrunk előtt készítik a hozzáértő kezek.
Kiváló 2019. november 24.családjával járt itt
Családi ebédet tartottunk itt, kis ünnepléssel egybekötve. Nagyon finom volt az ebéd, a szakács kérésre olyan ételt készített amit cukrosként is fogyaszthatok. A pincér nagyon kedves volt. :)
A hely tiszta rendezett volt, nem volt túl zsúfolt annak ellenére, hogy tele volt, minden asztalnál ültek. Több kisgyerekes család is itt ebédelt. A kilátás a kellemes napsütésben nagyon jól volt.
Kiváló 2018. június 3.egyedül járt itt
Teljesen véletlen felfedezés (mivel nem sűrűn fordulok meg amúgy Zuglóban), a Bosnyák téri nagy irodaház aljában, a templom mögött. Érdekesség, hogy nagyapán egykor éppen itt dolgozott a Geodézia Zrt-nél évtizedeken át. Mint megtudtam, ez a Capri Pizzéria ugyanahhoz a tulajdonosi körhöz tartozik, mint az azonos néven futó, szintén népszerű újpesti pizzéria.
Capri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - Külső képCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - MosdóCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - BelsőCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - BelsőCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - BelsőCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - Étlap/itallapCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - BelsőCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - Étlap/itallapCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - Külső képCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - Belső
2018. február 8.barátokkal járt itt
Nagyon szeretjük a kaját, a hangulatot, az olasz feelinget, a rendkivül profi,olasz alapanyagokból készült ételeket és viszonylag a kiszolgálás is tuti. De van egy pincér, akivel egyszerűen nem tudunk zöldágra vergődni akkor sem ha már törzsvendégnek számitunk,mindig van valami nézeteltérés.
Gyenge 2018. február 8.a párjával járt itt
Többször jártunk már ezen a helyen a hangulata miatt és mert egy kicsivel magasabb nívót céloz meg az átlagos pizzériánál. Ennek ellenére az árak nem elszálltak. Sajnos a legutóbbi (és egyben utolsó) alkalom komoly csalódással járt. Sokat kellett várni a pizzára és amikor megérkezett, nagyon túl volt sütve (ez részben magyarázná, hogy miért kellett annyit várni?
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2017. március 22.családjával járt itt
A két ünnep között családdal keveredtünk ide. Nem ez volt a cél, de ahova menni szerettünk volna, az zárva volt. Nem bántuk meg! Kicsi étterem, de tudtak helyet biztosítani. Kedves volt a kiszolgálás a pizza pedig isteni finom! Gazdag feltét, jól átsütve nem túl vastag tésztán…mi pont így szeretjük.
Capri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. december 7.családjával járt itt
Mivel gyakran járok Zuglóba ugy gondoltam itt az ideje kiprobálni a Caprit ami a Bosnyák téren van. A hely maga nem tul tágas de ugyanakkor nagyon hangulatos. Az ételek finomak és nem drágák. Én egy pizzát ettem. Anyám pedig egy rizottót. Finomak voltak és jo nagy adagok voltak. Az árak nem drágák. A kiszolgálás kedves volt és tisztességes nem pedig sznob.
2016. november 25.egyedül járt itt
A Capriban tett látogatásom akár feltérképezésnek is jó volt. Nem volt túl sok időm, nem is akartam jóllakni, mert ebédre foglalásom volt egy jobbacska helyen, egyébként is, reggelit kínáltak abban az idősávban. Az meg kevéssé releváns gasztronómiai szempontból.
Capri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - Étlap/itallapCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - Étlap/itallapCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - BelsőCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Kávézó - Zugló Budapest - Egyéb