b.bill

b.bill adatlapja

Regisztráció2016.01.04
Utoljára itt2019.03.28

Gyenge 2018. október 23.a párjával járt itt
Eredetileg más [moderálva - a szerk. ] étterembe szerettünk volna ebédelni, de teltház volt így az utunkba eső első étterembe ültünk be (már ahol volt is hely). Így esett a választás a Bécsikapu Étteremre. Az étterem kerthelyiségében tudtak nekünk asztalt biztosítani és mivel nagyon éhesek voltunk így maradtunk.
Felhasználó fényképei:
Bécsikapu Étterem K?szeg - Bécsikapu Étterem K?szeg - Bécsikapu Étterem K?szeg - Bécsikapu Étterem K?szeg - Bécsikapu Étterem K?szeg - Bécsikapu Étterem K?szeg - Bécsikapu Étterem K?szeg - Bécsikapu Étterem K?szeg - Bécsikapu Étterem K?szeg -
2016. augusztus 15.családjával járt itt
Egy vasárnap délután a kisvasútra várva döntöttük el, hogy a kirándulásból visszatérve ebben az étteremben fogyasztjuk el a késői ebédet. Nagyon jó ötletnek (vendég csalogató) tartom a 10%-os kedvezményt amit kerékpárokosok és a kisvasúton közlekedők - az érvényesített menetjegy felmutatásával - vehetnek igénybe.
Kiváló 2018. január 17.barátokkal járt itt
Hétköznap pont nyitásra érkeztünk (12:00). Kedves fogadtatásban részesültünk. Nagyon szép és hangulatos az étterem (az egész úgy néz ki mintha fából lenne). A mosdóval sem volt gond. A harcsa halászléjük (2300 Ft körül volt) isteni (forró volt, az illata, íze is tökéletes), utoljára Szegeden és Tiszafüreden ettem ilyen finomat.