Smarni Étterem Gödöllő
2100 Gödöllő, Szabadság út 4.

Smarni Étterem Gödöllő a térképen

Wellness csomagok Gödöllô városában

Smarni Étterem Gödöllő vélemények

Útközben TOP fotófeltöltő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Szerencsénk volt, hogy kaptunk helyet, mert szinte minden asztal foglalt volt a teraszon és bent is. Jöttek-mentek a vendégek, a személyzet igen előzékenyen és udvariasan fogadott mindenkit. A nagy forgalom ellenére nem kellett sokat várni az ételre, pedig frissen készült minden. Gödöllői csirkecombot ettem pirított gombával és libamájjal.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
Már régóta terveztük kipróbálni Gödöllőn a Smarni Éttermet. A hely nagyon kellemes, hangulatos, a kiszolgálással is elégedettek voltunk, érezni lehet, hogy itt fontos a vendég. A melegre való tekintettel hideg málnalevest ettünk (bodzával, kókusszal), nagyon kellemes zamata volt, nem az a túlcukrozott lötty, amit sok helyen gyümölcslevesként árulnak.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
Családdal látogattuk meg. Legtöbbször ide járunk mert a családban van gluténérzékeny.
Maga az étterem nagyon modern, tiszta, család barát. Az ételek minőségiek, nagyon finomak. Az adagok átlagos nagyságúak. A kiszolgálás profi és vendég barát. Ritka az ilyen éttermi személyzet.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Először jártunk itt, a kastély közelében kerestünk olyan éttermet, ahol glutén és laktózmentes választék is van. A hely nagyon hangulatos, igényes a berendezés. Teljesen gluténmentes az étel sor, és laktózmentes tételek is választhatók. A választott ételek ízletesek és finomak voltak, kiadós adagok. A smarnit nálunk nem így csinálják, de ez a változat is ízlett.

Legnépszerűbb csomagok Gödöllőn és környékén
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.07.09.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.07.09.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.753 - 66.513,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szalonjátékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.05. - 2020.09.06.

Szállodák Gödöllő környékén
Hotel Aquarell Gödöllő
Royal Club Hotel Gödöllő
Tó Wellness Hotel Gödöllő
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Smarni Étterem GödöllőX