4,6

4,2Kiszolgálás
3,8Hangulat
3,4Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Narád Park Mátraszentimre
67.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Smarni Étterem Gödöllô vélemények

Szörnyű 2021. június 20.gyerekekkel járt itt
A mai napon jártunk a Smarni étteremben. Sajnos nagyon rossz benyomással távoztunk mindannyian. Kezdve azzal, hogy amikor az asztalhoz értünk, leevett, lecsepegtetett székek és asztalterítő fogadott. Majd leadtuk a rendelést. A kihozott poharak zsírosak voltak, rászáradt ételmaradékokkal. A limonádéban lévő szívószál vége teli légysz.
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
1Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 88 helyen első értékelőNépszerű író - 182 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1097 feltöltött kép
Kiváló 2019. november 3.a párjával járt itt
Szerencsénk volt, hogy kaptunk helyet, mert szinte minden asztal foglalt volt a teraszon és bent is. Jöttek-mentek a vendégek, a személyzet igen előzékenyen és udvariasan fogadott mindenkit. A nagy forgalom ellenére nem kellett sokat várni az ételre, pedig frissen készült minden. Gödöllői csirkecombot ettem pirított gombával és libamájjal.
5Ételek / Italok
4Hangulat
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Smarni Étterem Gödöllô - Külső képSmarni Étterem Gödöllô - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 28 helyen első értékelőNépszerű író - 673 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. július 29.családjával járt itt
Már régóta terveztük kipróbálni Gödöllőn a Smarni Éttermet. A hely nagyon kellemes, hangulatos, a kiszolgálással is elégedettek voltunk, érezni lehet, hogy itt fontos a vendég. A melegre való tekintettel hideg málnalevest ettünk (bodzával, kókusszal), nagyon kellemes zamata volt, nem az a túlcukrozott lötty, amit sok helyen gyümölcslevesként árulnak.
4Ételek / Italok
5Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2019. március 3.családjával járt itt
Családdal látogattuk meg. Legtöbbször ide járunk mert a családban van gluténérzékeny.
Maga az étterem nagyon modern, tiszta, család barát. Az ételek minőségiek, nagyon finomak. Az adagok átlagos nagyságúak. A kiszolgálás profi és vendég barát. Ritka az ilyen éttermi személyzet.
5Ételek / Italok
5Hangulat
5Ár / érték arány
2018. augusztus 23.családjával járt itt
Először jártunk itt, a kastély közelében kerestünk olyan éttermet, ahol glutén és laktózmentes választék is van. A hely nagyon hangulatos, igényes a berendezés. Teljesen gluténmentes az étel sor, és laktózmentes tételek is választhatók. A választott ételek ízletesek és finomak voltak, kiadós adagok.
4Ételek / Italok
4Hangulat