Kiváló
2014. szeptember 18.egyedül járt itt 55 Ha Vácon járok (ami gyakran fordul elő), és csak egy gyors kajára vágyom, akkor mindig ide megyek. Régóta járok ide, és mindig elégedetten távozom. Legyen szó pl. egy remek zöldfűszeres szendvicsről vagy töltött tojásról vagy frissen sült burgonyáról/chipsről. Többször hoztam ide barátokat, rokonokat - ők is jókat ettek itt.
P. S. : Nekem/nekünk még nem mikróztak soha. De még mikrót sem láttam. (Mindenesetre legközelebb utána nézek. Már csak kíváncsiságból is. )
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
131 értékelés / 14 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.