2621 Verőce, Árpád u. 2/a

2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Classic, Dreher Bak

Barna Party Kisvendéglő Verőce bemutatkozása

Egyedülálló, közvetlen Duna-parti terasszal rendelkező étterem kiváló adottságokkal, széles étel- és italválasztékkal, udvarias, profi kiszolgálással. Család- és állatbarát étterem, ahol a vendég a legfontosabb. Különböző rendezvények lebonyolítása igény szerint, mindig kedvezményekkel és akciókkal. Mindenfajta fizetési forma (készpénz, hitelkártya, SZÉP Kártya, különféle utalványok) biztosított. Az étterem szolgáltatásához lovaglási lehetőség tartozik.

Barna Party Kisvendéglő Verőce képei

Szállások Verôce városában
Wellness csomagok Verôce városában

Barna Party Kisvendéglő Verőce vélemények

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Érdekes, vannak a világon olyan helyek, hová az ember gyermeke sokáig nem utazik el, vagy nem jut el. Aztán azon kapja magát, hogy azt veszi észre, már megint itt jártam. Ilyen számomra a Dunakanyar környéke: Visegrád, Nagymaros, Kismaros, Zebegény, Verőce. Ez utóbbi három helyen az elmúlt hónapokban többször is jártunk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszerűen értékelhetetlen az étel. A harcsa véres volt visszaküldtük, de semmi megbánás nem tűnt a tulajdonos arcán. Az étterem koszos, nem kedvesek és tényleg egy pozitívumot se tudnék említeni. Ezek mellet egy g. értékelésre személyeskedve reagált Sztyupid Péternek nevezett, gondoltam akkor ez a személyeskedés is belefér (becenevem).

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
Már majdnem feladtuk a reményt, hogy ha késői órában is, de ebédelhetünk Verőcén. Egy csodálatos rendezvény után kerestünk éttermet mikor ráakadtunk a Barna Party Kisvendéglőre. Gyönyörű idő volt és a Dunára néző kert helységben foglaltunk helyet. Épp egy szabad asztal volt. . . . nekünk. Még szinte helyet sem foglaltunk mikor egy kedves felszolgáló hölgy ott is termett.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Az unokám születésnapjára szerveztünk hétvégét a Dunakanyarba, Nagymarosról indulva Zebegényen át érkeztünk Verőcére, erre a csodálatos elhelyezkedésű étterembe. Otthonos meleg hangulatú hely, nagyon kedves fiatalos személyzettel. Újházi tyúkhúslevest ettünk, házias finom ize volt, majd cigánypecsenyét és túrógombócot. A túrógombóc friss puha és fenomenális izű volt.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
nyár 30 fok. . . . . . . kihozzák langyosan az ásványvizet, na bumm. . . . ÓRIAS bécsi szeletet kértem (normál helyen kettőt adnának ebből a méretből) szóvá tettem, kaptam nagyobbat, hajszál vékonyra pofozva. A burgonyapüré nagy darabos nyúlós vizes volt. A gyerek a kajájában nylon zacskó darabot talált ? ? ? ! ! A túrógombóc tette fel az i-re a pontot!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Véletlenül tértünk be ide. A teraszon választottunk asztalt,kilátással a Dunára. A pincérek fiatalok voltak,talán tanulók(? ),de kedvesek. A kiszolgálás lassú volt kissé,az ételek átlagosak,a választékból azért találtunk nekünk tetszőt. Nem tűnt nagy adagnak,de finom volt és jól is laktunk. A számla sem volt durva.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Félig nyers ciganypecsenye, darabos és csirizes krumplipüre, kritikan aluli, elegetett gumiállagú krokett. Ez utobbira rakerdezve a pincer pokerarccal közli, hogy azert ilyen, mert házi, és ilyennek kell lennie.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
Családdal betértünk ebédelni. A hely nagyon szép, mármint a terasz és a kilátás. Szólt a zene a teraszon, egy tengerészsapkás öregúr gitározott magnózenére, kb. minden második harmadik számra. Amúgy csak ült ott rövidnadrágban, és elénk tolta a fekélyes, hámló, beteg térdét. Nem étterembe való látvány volt. Birkapörkölt nem volt, pedig az étlapon szerepelt.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
Rendeltem egy görög gyümölcslevest, ami kizárólag meggyet tartalmazott, valamint egy jó adag összegyűlt kristálycukrot a tál alján. Másodikként a porral ízesített, közepes hús mellé burgonyapürét kértem, amit nem sikerült rendesen összetörni, amolyan főtt krumplis püré volt. A "kovászos" uborka pedig valamilyen savanyított uborka.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát, van még mit fejlődni. Tegnapi napon jártunk ott, és az alábbi, nem túl hízelgő véleményt tudom adni az étteremről. Az egységben velünk együtt nem volt érkezésünkkor összesen 15 vendég. Erre a körülbelül becsült vendégszámra ha jól számoltam, legalább 3 pincér volt foglalkoztat. Ehhez képest az első 5 percben semmi nem történt.

Legnépszerűbb csomagok Verőcén és környékén
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 21.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2020.12.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 12.960 - 13.860,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 15.529 - 17.190,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 12.556,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.11.30.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 14.541,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.12.31.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.760 - 20.640,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.12.07.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.08. - 2020.12.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.08.29.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
2020.12.07. - 2019.12.07.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.30.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
4 nap/3 éjszaka 32.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznóvágással, borospince látogatással, lovaskocsikázással, retró bulival, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tombolával, tűzijátékkal,
2019.12.29. - 2020.01.01.

Szállodák Verőce környékén
Libra Hotel Verőce
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Verőce
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Verőce
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Barna Party Kisvendéglő VerőceX