2621 Verőce, Árpád u. 2/a

2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Classic, Dreher Bak

Barna Party Kisvendéglő Verőce bemutatkozása

Egyedülálló, közvetlen Duna-parti terasszal rendelkező étterem kiváló adottságokkal, széles étel- és italválasztékkal, udvarias, profi kiszolgálással. Család- és állatbarát étterem, ahol a vendég a legfontosabb. Különböző rendezvények lebonyolítása igény szerint, mindig kedvezményekkel és akciókkal. Mindenfajta fizetési forma (készpénz, hitelkártya, SZÉP Kártya, különféle utalványok) biztosított. Az étterem szolgáltatásához lovaglási lehetőség tartozik.

Barna Party Kisvendéglő Verőce képei

Szállások Verôce városában
Wellness csomagok Verôce városában

Barna Party Kisvendéglő Verőce vélemények

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szerettünk volna fagyizni és kávézni 14 óra után, rendelést felvette a pincér ( 1290 Ft 3 gombóc fagyi kehely ) nem olcsó, majd jön a tulaj és közli velünk mivel nem eszünk hagyjuk el az éttermet! Kérdeztük miért? Válasz ez nem kifizetődő ,az csak ebéd elfogyasztása után rendelhető a fagyi! Csodás szemlélet ! Nincs mit tovább hozzáfűzni.

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Íztelen ételek,,, főleg a gyümölcsleves. . . a főételt nem lehet kivárni. . . még ha ehetetlen is megeszed,mert annyira éhes leszel. A tulaj kritikán aluli, nem lehetne vendégek közelébe engedni. Azt próbálja elhitetni saját magával is, hogy szövetkeznek ellene és a negatív kritika 1 embertől származik. Az a helyzet, hogy ki kellene nyitnia a szemét, mert ez sok sok ember negatív élménye.

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Nagyon szép a kilátás a teraszról, kedves a kiszolgálás, és finomak az ételek! Nagy a választék és a desszertek is kiválóak, ráadásul jól megpakolják a tányérokat. Már régóta járunk ide (körülbelül 15 éve), nagy megelégedettséggel, sosem csalódtunk! Fagyijuk is van, melyet a főút felőli kiadó ablakban is lehet kérni, és abból is sokféle, sok egyedi íz van, mind nagyon jók.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Érdekes, vannak a világon olyan helyek, hová az ember gyermeke sokáig nem utazik el, vagy nem jut el. Aztán azon kapja magát, hogy azt veszi észre, már megint itt jártam. Ilyen számomra a Dunakanyar környéke: Visegrád, Nagymaros, Kismaros, Zebegény, Verőce. Ez utóbbi három helyen az elmúlt hónapokban többször is jártunk.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egyszerűen értékelhetetlen az étel. A harcsa véres volt visszaküldtük, de semmi megbánás nem tűnt a tulajdonos arcán. Az étterem koszos, nem kedvesek és tényleg egy pozitívumot se tudnék említeni. Ezek mellet egy g. értékelésre személyeskedve reagált Sztyupid Péternek nevezett, gondoltam akkor ez a személyeskedés is belefér (becenevem).

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
Már majdnem feladtuk a reményt, hogy ha késői órában is, de ebédelhetünk Verőcén. Egy csodálatos rendezvény után kerestünk éttermet mikor ráakadtunk a Barna Party Kisvendéglőre. Gyönyörű idő volt és a Dunára néző kert helységben foglaltunk helyet. Épp egy szabad asztal volt. . . . nekünk. Még szinte helyet sem foglaltunk mikor egy kedves felszolgáló hölgy ott is termett.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Az unokám születésnapjára szerveztünk hétvégét a Dunakanyarba, Nagymarosról indulva Zebegényen át érkeztünk Verőcére, erre a csodálatos elhelyezkedésű étterembe. Otthonos meleg hangulatú hely, nagyon kedves fiatalos személyzettel. Újházi tyúkhúslevest ettünk, házias finom ize volt, majd cigánypecsenyét és túrógombócot. A túrógombóc friss puha és fenomenális izű volt.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
nyár 30 fok. . . . . . . kihozzák langyosan az ásványvizet, na bumm. . . . ÓRIAS bécsi szeletet kértem (normál helyen kettőt adnának ebből a méretből) szóvá tettem, kaptam nagyobbat, hajszál vékonyra pofozva. A burgonyapüré nagy darabos nyúlós vizes volt. A gyerek a kajájában nylon zacskó darabot talált ? ? ? ! ! A túrógombóc tette fel az i-re a pontot!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Véletlenül tértünk be ide. A teraszon választottunk asztalt,kilátással a Dunára. A pincérek fiatalok voltak,talán tanulók(? ),de kedvesek. A kiszolgálás lassú volt kissé,az ételek átlagosak,a választékból azért találtunk nekünk tetszőt. Nem tűnt nagy adagnak,de finom volt és jól is laktunk. A számla sem volt durva.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Félig nyers ciganypecsenye, darabos és csirizes krumplipüre, kritikan aluli, elegetett gumiállagú krokett. Ez utobbira rakerdezve a pincer pokerarccal közli, hogy azert ilyen, mert házi, és ilyennek kell lennie.

Legnépszerűbb csomagok Verőcén és környékén
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.064 - 9.713,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.30. - 2020.12.29.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2021.09.30.
City Hotel Mátyás
Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.01.15.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.826 - 30.100,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.23.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2020.12.22. - 2020.12.27.
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.722,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, bel- és kültéri játékok használatával, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2020.12.30.
Gastland M1 Hotel
Páty
2 nap/1 éjszaka 12.008 - 13.774,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.09.30. - 2020.12.31.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 11.036 - 35.423,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2022.09.17.
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 7.505 - 24.370,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.30. - 2021.01.15.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.

Szállodák Verőce környékén
City Hotel Unió  Verőce
Libra Hotel Verőce
Thermal Hotel Visegrád Verőce
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Barna Party Kisvendéglő VerőceX