Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely

Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely
Zemplén Kalandpark SátoraljaújhelyZemplén Kalandpark Sátoraljaújhely
Zemplén Kalandpark SátoraljaújhelyZemplén Kalandpark Sátoraljaújhely

Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely bemutatkozása

A sátoraljaújhelyi Zemplén Kalandpark egész évben az alábbi élményelemekkel várja kedves látogatóit: négy különböző nehézségi fokú kalandtúra pálya képzett és gyakorlott túravezetőkkel, három hóágyúzott sípálya sí iskolával és síkölcsönzővel, téli-nyári bobpálya, Magyarország leghosszabb libegője, melynek végállomása a felújított Magas- hegyi kilátó, három TUBBY, azaz hófánk pálya mozgójárdával, Magyarország első és egyetlen kabinos kötélpályája.

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Senior csomag
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Csodas program pároknak,családomnak egyarant.
Nagyszerű, segitőkész személyzet
Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - EgyébZemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Egyéb
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
2. alkalommal jártunk itt, de ezúttal a 3 gyerekünkkel együtt. A bobpálya volt a kedvenc, szerintem százszor is lecsúsztak volna a gyerekek, ha pénz és idő nem számít. Jártam már az országban több helyen is bobpályán, de egyértelműen ez volt eddig a csúcs ebben a kategóriában.
Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely -
Kihagyhatatlan 2018. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Kamasz gyermekekkel érkeztünk. A parkolás ingyenes, és volt szabad hely. A mosdóért sem kell fizetni. A libegőről gyönyörű a kilátás! A bobpályánál sokat kellett sorban állni, a pálya 2 km-es. Bár nekem kicsit rémisztő a sebesség és a kanyarok, de a lányok rajongtak érte. (Nekem elég volt egy lecsúszás).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Érdekes 2018. július 26.gyerekekkel járt itt
Gyerekkel érkeztünk, már némi kalandparkos élménnyel a tarsolyunkban, tehát volt összehasonlítási alap. A parkolás (ingyenes! ) 2 helyen lehetséges, az egyik tele volt, de a másikban könnyen találtunk helyet, és ez is nagyon közel volt a bejárathoz. Beérve a pénztárhoz gyorsan sorra kerültünk, a libegőre és a bobra vettünk jegyeket.
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 13.a párjával járt itt
A közeli Sárospatakról jöttünk át, kifejezetten a kalandpark, azon belül is a libegő miatt. Magyarországon még csak a budai libegőn ültem, bár azon többször is. A Tourinform irodában viszont hallottuk, hogy itt, Újhelyen van az ország leghosszabb libegő pályája, 1,3 km-es, ha oda-vissza utazik rajta az ember, ahogy mi is tettük, akkor értelemszerűen a duplája.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. július 16.barátokkal járt itt
Baráti társasággal mentünk erre a szuper helyre. A parkolás nagyon jó, rögtön találtunk helyet és már nem sokat kellett menni,máris ott volt a kalandpark. Szinte mindent kipróbáltunk, a hófánkot most próbáltam először, ami nagyon tetszett! Sok helyen boboztam már, de ez volt eddig a leghosszabb, azt hittem sose lesz vége :D
Ami a kaját illeti.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2017. július 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper ez a kalandpark, amit leginkább a bob miatt kerestük fel. Minden várakozásomat felülmúlta a pálya, a hosszát tekintve és kialakításában is. Sajnos az átcsószópálya és a lanovka nem működött amikor ott voltunk, de ha legközelebb megyünk azokat is szeretnénk kipróbálni.
Érdekes 2016. október 18.a párjával járt itt
A libegő és a dongó miatt látogattunk el a Zemplénbe. Mindkettőt nagyon élveztük. Az egyetlen hátulütője a helynek, hogy a dongón való átutazás után rengeteget kellett várnunk a "visszadongózásra", mivel az átcsúszópálya vendégei is ezt a visszautazási módot választották elég sokan, így nagyon feltorlódott a várakozási idő.
Kihagyhatatlan 2016. október 10.családjával járt itt
Hihetetlenül jó! Kétszer is visszatértünk, de még ismételnünk kell, mert így sem jutott mindenre idő. Azt hallottuk a személyzettől, (akik mindenben segítőkészek voltak), hogy még télen is sokan látogatják a helyet. A bob tényleg az általunk ismert legjobb, pedig erős igénybevételnek volt kitéve :) Az átcsúszás szenzációs, nagyon látványos és kényelmes! És mindenképp vigyetek vagy béreljetek kamerát!
Kihagyhatatlan 2016. július 10.családjával járt itt
Minden évben többször is ellátogatunk ide a családdal és van, hogy egyedül is jövök, de akkor csak síelni, (csúszni egy párat)! Amiket mi kipróbáltunk az mind nagyon szuper élményelem! Csak ajánlani tudom! Ezek a következőek! Bob pálya, sí pálya (ez elég rövid, de besíelésre tökéletes), korcsolya pálya, átcsúszó pálya, mászófal, hófánk stb!
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 4 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.