Legényfogó Kisvendéglő Eger

fagyizó, vendéglő, családi
Legényfogó Kisvendéglő Eger
Legényfogó Kisvendéglő EgerLegényfogó Kisvendéglő Eger
Legényfogó Kisvendéglő EgerLegényfogó Kisvendéglő Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Legényfogó Kisvendéglő Eger vélemények

2021. július 12.gyerekekkel járt itt
Végre már. . . , a covid "szorítása" enyhülni látszott, s eljutottunk Egerbe. Mivel hogy nem csak borért jöttünk így meglátogattunk egy új helyet, annál is inkább mert gyermekünknek szülinapja volt. A hely tiszta a kiszolgálás lassú, vontatott, de megértem hiszen kezdő pincérrel álltunk szemben.
Kiváló 2020. május 17.barátokkal járt itt
Hosszú hétvégét töltöttünk egy közeli szállodában de az ebédet és a vacsorát is itt fogyasztottuk el. Minden ételük nagyon finom és házias. A cipós levesek verhetetlenek a sültek frissek, ízletesek,a halak még az ínyenceknek is kiváló. A kiszolgálás kifogástalan,a borok különleges választékkal bírnak.
2019. július 7.családjával járt itt
Évek óta is járunk.... Ár érték arányban mindent visz. A legnagyobb kedvenc a cipos levesek! A Dobó kardja mesés....
Kiváló 2019. június 10.barátokkal járt itt
Már sokadjára választottuk a Legényfogót. Mindig itt ebédelünk, vacsorázunk, mikor Egerben töltünk pár napot barátainkkal. Nagyon ízletes, finom ételek vannak, nagy adag, egyszer sem csalódott egyikünk sem. Akár leves, akár főétel, egy rossz szavunk sincs. A fröccsök is jól esnek :) Kiszolgálás remek, pozitív kisugárzású a hely, a pincérek, kedvesek, viccesek, barátságosak. Ajánljuk mindenkinek, térjetek be hozzájuk :)
Kiváló 2019. február 20.a párjával járt itt
Nagyon ízletes ebédet kaptunk, kedves és udvarias volt a kiszolgálás, csak pozitív tapasztalatot szereztünk és jót ettünk
Legényfogó Kisvendéglő Eger - Étel/italLegényfogó Kisvendéglő Eger - Étel/italLegényfogó Kisvendéglő Eger - Étel/ital
Kiváló 2018. január 13.a párjával járt itt
Karácsony előtt pár napot Egerben töltöttünk, és már első este kimentünk Szépasszony völgye, hogy vacsorázzunk. Nem ismertük a helyet, a kínálatot, hisz most jártunk ott először. Találtunk jó pár éttermet, és feltettük a kérdést magunknak, na most melyikbe? ! Végül is a legszebbnek, leghangulatosabbnak ezt az éttermet találtuk, még kintről nézve is, tehát bementünk.
Legényfogó Kisvendéglő Eger - Étel/italLegényfogó Kisvendéglő Eger - Étel/italLegényfogó Kisvendéglő Eger - BelsőLegényfogó Kisvendéglő Eger - Külső kép
Átlagos 2017. szeptember 4.a párjával járt itt
Szeptember 3-án, vasárnap késő délután ültünk le férjemmel a Legényfogó Kisvendéglő teraszára, mely Egerben, a Szépasszonyvölgyben található sok más étteremmel együtt. Nekünk ez a hely volt szimpatikus, hangulatos kívül is, belül pedig még inkább. Kb. 6 vendég vacsorázott a fedett részen, amikor megérkeztünk.
Legényfogó Kisvendéglő Eger - Külső kép
2017. augusztus 15.barátokkal járt itt
Az étterem grill részében, jártunk. . Születésnapot ünnepelni. . Gyors, udvarias kiszolgálásban volt részünk. . . Az adagok finomak, és gusztusosak voltak. . Fő fogast választottunk, ízletes volt. A hely a híres Szépasszonyvölgyben van. Az éteremben már jártunk- igy tudtuk, hogy nem csalódunk . .
Az üveg bor nagyon jól esett , A jó hangulat mellett. . . .
Kiváló 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Miután családommal a helyi pincék boraiból vettünk 1-2 üveggel betértünk erre a hangulatos kis helyre egy vacsorára. Először félszegen ültünk le, majd elindultam befele a pincér után nézve, aki azonnal meg is jelent az étlapokkal. Italrendeléseink után átnéztük az étlapot, kiválasztottuk a vacsorának valót.
2017. január 23.családjával járt itt
Családommal kirándulásunk lezárásaként tértünk be étkezni. Mivel siettünk, napi menüt választottunk. (hétvégén is volt menükínálat, ami pozitív) Sajnos annyit vártunk a menüre feltehetően, mintha bármi más ételt választottunk volna, így picit meg is bántuk. De ha azért kellett ilyen sokat várni, mert mindent frissen, azonnal készítenek akkor ez rendben van. Kis adag volt, de ehető, átlagos ízvilággal. A legényfogó leves egyedi.