Hotel Opál Gyöngyös ★★★

Hotel Opál  Gyöngyös
1. helyezett Gyöngyös

3200 Gyöngyös, Könyves Kálmán tér 12.

Hotel Opál  Gyöngyös a térképen

Hotel Opál Gyöngyös értékelése:

5. helyezett a 7 gyöngyösi szállás közül

Hotel Opál Gyöngyös bemutatkozása

Hotel Opál***superior 2012. márciusában nyitott Gyöngyösön, a Mátra kapujában a település egyetlen belvárosi szállodájaként, mely csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el 5 percnyi sétára a centrumtól. Busszal, vonattal és autóval is egyszerűen megközelíthető. A szálloda arculatában, berendezésében a modern, de barátságos stílust képviseli.
35 szoba mindegyike tágas, igényesen felszerelt. A standard kétágyas szobák mellett összenyitható családi szobák, teljes felszereltségű apartmanok és akadálymentes szoba is rendelkezésre áll. Új épületszárnyban kialakított Wellness területén igényes szolgáltatások várják a vendégeket, különleges masszázs-programokkal, fitness és wellness lehetőségekkel.
Corporate vendégek számára szekcionálható 80 fő befogadóképességű, modern technikával felszerelt konferenciaterem található, melynek különlegessége, hogy borhoz kapcsolódó rendezvények szervezésére is alkalmas a beépített borhűtőknek és a konyhasaroknak köszönhetően.
Mottónk: „Otthon az üzletben” vagyis az üzleti utazó otthon érezheti magát nálunk. Mindent megteszünk azért, hogy fizikai és szellemi fáradtságát elfeledtessük. Egyéni kiránduló utazóknak pedig segítünk, hogy élményekkel teli, kellemes és színvonalas pihenésben legyen részük.

Hotel Opál Gyöngyös képei

Hotel Opál  Gyöngyös

Hotel Opál Gyöngyös vélemények

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal érkeztünk egy hétvégére. A helyválasztás tökéletes volt, mert a tavaszi tél megtréfált volna bennünket egy Mátrai szállodában. A szoba tiszta és szép volt. Kedves volt a napi idézet az asztalon mely a "Mosolygós szállodára" utal. Szobánk a földszinten volt, és sajnos csatorna szag volt másfél napig.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel tiszta,modern-minden adott lenne a tökéletes pihenéshez,ha a személyzet értene a vendéglátáshoz. Úgy éreztük magunkat,mint a Zimmer Feri filmben-üres szálloda-vendégvárás-vendég megérkezik és csak néznek,mit is kellene vele csinálni. Wellness recepción órákon keresztül senki,aki kiadna egy köntöst,vagy adna egy törölközőt.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
Két gyermekkel (3 hónapos és 5 éves)érkeztünk, apartman szobát kaptunk. Ámultunk-bámultunk. . . Nappali Tv-vel, szoba Tv-vel, fürdőszoba, külön wc, hatalmas beépített szekrény, hatalmas konyha mikorval,hűtővel,mosogatókagylóval. Tiszta, otthonos környezet fogadott bennünket az egész hotel területén. A babánkra külön odafigyeltek, mindent tudtak adni, amire szüksége volt.

2015. októberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Választásomnál szempont volt a parkolási lehetőség is, ami itt nagyon megfelelő volt. Késői érekzésem ellenére készséges, kedves kiszolgálásban volt részem. Tiszta, rendes szoba fogadott. A reggeli minősége kitűnő volt. Elégedett voltam mindennel. Sajnosa a wellness részleget nem tudtam kipróbálni, mert reggel utaztam tovább.

2015. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 4.
Tökéletes - amennyiben röviden szeretném összefoglalni. Nagyon segítőkész személyzet, finom ételek és italok, tiszta és csendes szoba. Minden adott volt ahhoz, hogy a mátrai kirándulás után jól (majd hogy nem otthon) érezzem magam. A wellneszt most idő hiányában nem használtam, de legközelebb fogom. :-) Mert még jövök. Bátran ajánlom mindenkinek a hotelt!

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda szolíd, de rendezett és tiszta. A falakon selyemfestmények, melyek nagyon mutatósak. Sehol semmi negatívum, még ha akarnék sem tudnék egyet sem mondani. A személyzet olyan mintha csak kettőnkre várt volna és csak velünk foglalkoznának. De ugyan ezt érezheti mindenki, aki itt száll meg. Egy félreértés kapcsán a recepciós azt mondta, ez nem lehet így.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6.
Ebben a szállodában a párommal már kétszer voltunk. Mikor az első itt töltött hétvégének vége lett, megfogadtuk - ide vissza kell jönni. Nekünk nagyon "bejött" a szálloda. A szoba kényelmes, szép, és imádtam azt a tisztaság illatot mikor beléptem az ajtón. . :) A wellness részleg is jó kikapcsolódást nyújtott.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Éppen ma érkeztünk haza Gyöngyösről a családdal,mivel Egerből jöttünk és Gyöngyösön maradtunk,ezért választottam ezt a hotelt. A város központban van,közel mindenhez,kellemes ,vidám kis szálloda. Belépés után gyönyörű,tiszta lobbi,étterem és szobák fogadtak bennünket. Jártunk már olyan szállodában ahol hasonlókra négy csillagot adtak,akkor Ők miért kaptak hármat?

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Közel a belvároshoz, pár perc sétára az Orzy kerttől és a mátrai kisvasúttól található a szálloda. Zárt parkolója van, kamerával, de a hotel előtt és mellett is több parkolási lehetőséget találni. Maga a szálloda tiszta, teljesen rendben van, szobái nagy méretűek, az ágyak kényelmesek, a fürdőszoba is tiszta.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szoba nagyon szép, ízléses, tágas - nagy belmagassággal - és főleg tiszta. Viszont az étel számomra kritikán aluli volt. A vacsora rendben, hogy nem svédasztalos volt, de csak egy menüsor volt, legalább lehetett volna A és B menü. De nem volt. Az az étel, amit felszolgáltak. . . inkább nem is mondok semmit rá.

Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.05-ig
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használatával, játszószoba és kalandpark használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.15. - 2020.01.18.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.12.23.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 6.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, biliárd használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.21-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
Napi árak, Reggelivel, Félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019.07.29-ig

Szállodák Gyöngyös környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Szent István Hotel Eger
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Barokk romantika (min. 2 éj)

GyöngyösX