Csáki

Csáki adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes  •  vízimádó
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2020.02.19

Kiváló 2018. október 10.egyedül járt itt
Októberben Erzsébet program keretében voltam a szállodában. Nagyon kedves volt a személyzet. A szálloda tiszta, a víz csodálatos volt. A pincérek percek alatt szolgálták fel a remeknél remekebb ételeket. A svéd asztalos reggelinél az ember nem is tudta a finomabbnál- finomabb ételek közül mit válasszon.
Kiváló 2018. október 16.egyedül járt itt
2018. júniusában 3 napot töltöttem a szállodában. A kedves személyzet családias légkört teremtett, minden tiszta volt. A félpanziós vacsorát mindig az általam kért időpontra készítették el. A medence enyhén sós vízét megunni nem lehetett. A település látnivalói igazi kis gyöngyszem volt. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nyugodt, békés pihenést.
Kiváló 2016. május 3.egyedül járt itt
Nagyon kedves volt a személyzet. Gondosan összehajtott köntös és törülközők vártak a tágas és tiszta szobában, amit érkezésem után rövid várakozás után birtokba vehettem. A legválogatósabb ember is tele hassal távozott az étkezések után, mert változatos és bőséges a választék.