Maródi Cukrászda Budapest
1137 Budapest, Jászai Mari tér 3.

Maródi Cukrászda Budapest a térképen

Maródi Cukrászda Budapest vélemények

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Édesség a nagy melegben, augusztusban, séta közben. . . Jászai Mari térnél. . A cukrászda két részből áll, egy fagylaltos rész. amiben sokféle diabetikus fagylat található 300 ft. . áron. . A másik rész süteménye rész-csábító édességekkel. Mivel csak fagylatot fogyasztottunk, ami igen belga édes csokis volt. . A kiszolgálás előzékeny, nem megfásult- a fő idényben.

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Ünnepnapon tévedtünk be mert épp arra jártunk. Sokan voltak fagyira esélyünk sem volt akkora sort állt az utcán! ,kimelegedve pedig jól esett volna (30 fok volt egész nap)Menjünk be üljünk le egy sütit megérdemlünk
Bent sincs hűvös,sőt . . semmi klíma ,inkább nyitva az összes ajtó dől be a meleg .
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014 óta, amikor az első értékelést írtam a Maródiról, már jó pár alkalommal jártam itt, de őszintén szólva nem tartozik a kedvenc helyeim közé, s szerencsére elég nagy ahhoz a konkurencia a környéken, hogy ne is kelljen rájuk fanyalodni. A sütik között van néhány műízű, illetve túl édes, jellegtelen, bár a kínálat széles, de könnyen mellé lehet fogni.

Útközben TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. március 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már sokszor rácsodálkoztam erre a cukrászdára, mármint a nem éppen kedvcsináló, "beteg" nevére, de csak most ültem be, agyonütni az időt a szomszédos könyvesboltban tartott dedikálás kezdetéig. Csak egy kávét akartam inni, de láttam, hogy többféle, nyírfacukorral készült, gusztusos sütemény is van a pultban, 400-500 Ft közötti áron.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
A tikkasztó kánikulában (aug. 1-én) a parlamenti látogatás után tértünk be felfrissülni és egy jó süteményre, kávéra a cukrászdába. A galérian foglaltunk helyet amely klimatizált. A bejáratnál a pultnál leadtuk a megrendelést. A galériára felvezetö lépcsö sajnos nagy óvatosságot igényel, nem praktikus megoldás, talán lifttel lehetne helyettesiteni?

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 3.
Korábban már jártam itt, akkor ízlettek a sütemények. Sajnos azóta fény derült a tejfehérje allergiámra, így csak teljesen tejmentesen étkezhetem. Mivel egy elég nagy cukrászdáról van szó, ezért reméltem, hogy sikerül egy gombóc gyümölcsfagyit (általában ezek tejmentesek) elfogyasztanom. Sajnos minden fagylalt tejterméket tartalmaz - tudtam meg a kiszolgáló hölgytől.

Mobilról küldte. | 2015. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. február 23.
Teljesen véletlenül ismerem eme cukrászda legelső (ma is működő) verzióját vidéken. Tanúja voltam, amint négyszeresére (! ! ) emelkedtek az árak, míg az adagok egyformák maradtak. Kivéve a fagyinál, ahol feleződtek, mert míg régen egy teljes gombócot kaptál, most durván egy felet, mert valahogy a fagyiskanalat mindig laposra húzzák a fagyitartó szélén.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2014. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. március 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Új színfoltként jelentkezett a Maródi cukrászda megnyitása Újlipótvárosban. Jó az elhelyezkedése, mert a Jászai téri 4-6 villamos megállójánál, a McDonalds mellett található, a Margitszigetre jövet-menet is útba esik. Nagyon változatos a süti kínálata, árban kb. a környéki árakkal megegyező, talán a szinte szomszédos Vanilintől 10-15%-kal olcsóbbak az árak.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A legjobb cukrászda Budapesten, a kedvenc helyem lett. Azért, mert:
- finomak a sütemények
- széles a választék
- árak budapesti viszonylatban közepesek, se nem drága, sem nem "túl" olcsó (2-300 ft egy szelet torta)
- ár-érték arány nagyon jó!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.989 - 11.385,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.23.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 28.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, Kleopátra tejfürdővel, sportos programokkal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.074 - 26.940,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.29.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.492,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.31.
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 8.879 - 24.506,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.993 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.19. - 2020.12.22.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2-4 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.31.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.986,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.01. - 2021.10.30.

Szállodák Budapesten és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Őszi szünet (min. 2 éj)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Maródi Cukrászda BudapestX