dorika

dorika adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2014.02.17

Átlagos 2013. november 27.a párjával járt itt
2013. nyarán jártam itt a párommal, amivel egyedül meg voltunk elégedve az a személyzet volt! Minden úgy kezdődött,hogy kaptunk egy koszos szobát. . az ágytakaró tele foltokkal, teli kuka a szobában, fürdőszoba még úgy ahogy tűrhető volt. Lementünk panaszkodni,minden további nélkül kicserélték a szobánkat. Az étkezés. .
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Maximálisan meg voltunk elégedve a párommal! A wellness részleg nagyon jó volt,minden megtalálható amire egy igazi kikapcsolódáshoz szüksége van az embernek! Szobák hangulatosak,bár a fürdőszoba (nálunk zuhanyzós volt) nem bizonyult túl tágasnak! A vacsora és az étkezés az pedig elképesztő.
2013. november 20.családjával járt itt
Családommal jártam itt nemrégiben ! A környezet és a légkör az maximálisan tetszett. Nyugalmas,természetközeli mégis modern! Wellness részlege nagyon tetszett. A szobák csendesek és nyugodtak voltak. Nagyvonalú és szép az étkezője! A személyzet rendkívül figyelmes,segítőkész! Sehol nem tapasztalt módon figyelnek a vendégek legapróbb kívánságaira.