7555 Csokonyavisonta, Néphadsereg út 25/B

Korona Panzió Csokonyavisonta értékelése:

2. helyezett az 5 csokonyavisontai szállás közül
83. helyezett Dél Dunántúlon - 515 szállás közül

Korona Panzió Csokonyavisonta bemutatkozása

A Gyógy- és Strandfürdő területén található a Korona Panzió. A földszinten található a 45 ill. 85 férőhelyes éttermi rész. A 85 férőhelyes rész tavasztól őszig nyitott terasszá átalakítható.
Az I. emeleten 6 db 2 személyes ...Tovább >>
Az I. emeleten 6 db 2 személyes apartman várja vendégeinket.
A II. emeleten 1 db 4 személyes apartman, a társalgó és a szauna-szolárium található.
Valamennyi apartman felszerelt minikonyhával rendelkezik.
A teraszokról gyönyörű kilátás nyílik a gyógyfürdő területére.

Korona Panzió Csokonyavisonta képei

Korona Panzió Csokonyavisonta vélemények

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy napot töltöttünk itt családdal. A szobák szépek és tiszták voltak. A fürdőszoba tiszta és modern. Nagyon tetszett, hogy csak 3 emelet van, de van lift, még ha nem is túl nagy. A lift is modern és kellően gyors. Reggelit kértünk, és kaptunk is. A választék nem volt túl bőséges, de elegendő volt, minden friss volt és finom.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
A Korona apartmanban töltöttünk el két napot, még szezon előtt, kora tavasszal. A közeli gyógyfürdő vonzott, ehhez kerestem a megfelelő szállást és az apartmanház jó választásnak bizonyult. Kifogtuk a leghidegebb havas hétvégét, de a remek fűtésben ezt észre se vettük. A szoba egyszerű, de minden megtalálható benne, amire egy hétvégére szükséged van.

Editmami TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
A horvát határ közelében távolsági busszal nehezen megközelithető, nyáron csodaszép üdülőtelep közepén modern szálloda. A személyzet kedves, a vacsora rengeteg. Mára már sajnos az üdülőházak kihaltak, rengeteg eladó igy a három nap alatt emberrel nem találkoztunk. A fürdője is ehhez hasonlóan lepusztult állapotban, de felujítás alatt.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az apartmanban szálltunk meg. A tisztaság kicsit kérdéses volt. Úgy nézett ki, mintha az előző lakó takarított volna (úgy ahogy). A WC pucolással kezdtem, mert számomra nem volt megfelelően tiszta. A tulajdonos kedves volt. A szállás egyébként szép és szép helyen is van. Újnak mondható és modern. Az emberek úgy látszik becsületesek arrafele, mert simán nyitva hagyják az egészet.
Köszönjük szépen!

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ismét barátnőkkel töltöttem pár napot itt. Most sem csalódtam,minden nagyon jó volt,kivéve az időjárást,az nem volt túl barátságos,de még így is nagyon jól éreztük magunkat. Változatos,bőséges étkezés,tiszta szobák,illatos,puha ágynemű,kedves tulajdonos család és személyzet. Sajnos a fürdő rossz időben már nem élvezhető,bezárt medencékkel mégis drága belépővel,de ez nem a szállás hibája.
Köszönjük szépen!

2014. augusztusban járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 12.
Nagyon szép és kellemes környezet. Jól éreztük magunkat az apartmanban. Sajnos vannak negatívumok. A zuhany kényelmetlenül kicsi. Rosszul berendezett. A tükör oldat, nem a mosdó felett van elhelyezve. A zuhany kabin kicsi. Sajnos vannak negatívumok. Teljes panzióval voltunk. Étlapon 16 féle étel van. Ha nem volt szerencsénk a vacsora választásnál délben azt kaptuk újra.
Válasz az értékelésre - 2016. június 7.
Köszönjük az "értékelést"! Valószínűleg Ön zavarban lehet mert a Korona Panzióban az ÖSSZES tükör a mosdó felett van elhelyezve jól elérhető magasságban! A zuhany a nagyobb 90 cm-es változat minden apartmanunkban.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép és kellemes környezet. Barátságos ,szimpatikus személyzet. Nagyon jól éreztük magunkat az apartmanban. Szeretnénk majd a későbbiekben újra ellátogatni ide. Ami szenzációs volt, kisállat is lehetséges! Csodálatos sétákat tettünk esténként,nagyon jó a levegő szinte harapni lehet.

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptemberben voltunk az apartmanban 4 felnőtt egy hétig és nagyon jól éreztük magunkat! A szállás tökéletesen megfelelt az igényeinknek kényelmes és tiszta volt. A személyzet barátságos és segitőkész ami nem is volt olyan nagy meglepetés, hogy a tulajdonos és a csáládja. Szerencsénk volt az idöjárással is kifogtuk az őszi meleget igy nagyon jól éreztük magunkat.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal töltöttünk el 4 napot a szállóban és a faluban. Csak jót tudok elmondani a szállásról, kényelemről, étkezésről! Amit hiányolok: a biciklik állapotán bőven lenne mit javítani. 4 bicikli van összesen abból 2 biciklit nekünk kellett "rendbe tenni", hogy valamelyest útrakészek legyenek. Biciklihasználat volt feltüntetve az árajánlatba, de ez nem fedi a valóságot.

Orwa Apartman I.
Érvényes: 2022.05.13-ig
Fürdő Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wifi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Gálosfa Vendégház
Gálosfa
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Wellness Hotel Viktória
Nagyatád
2-5 éjszaka 12.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.06.15. - 2021.09.15.
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinka- és borkóstolással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándék palack borral, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.25-ig
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 22.750 - 41.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
5 nap/4 éjszaka 11.813,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, farmlátogatással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Joó-Elite Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.09.29-ig
Orwa Apartman II.
Érvényes: 2022.05.13-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
2-3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, baba és gyermekbarát szolgáltatásokkal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.25-ig

Szállodák Csokonyavisonta környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Aquatherm Hotel Zalakaros
A Hotel Aquatherm, Zalakaros egyik barátságos háromcsillagos szállodája, a...
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Zalakarosi nyár (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 3 éj)

CsokonyavisontaX