erika320

erika320 adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2016.10.19

Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Ha nem lenne elég a romantikus környezet, a finom harcsapaprikás minden rosszat elfeledtet. Évfordulós meglepetés vacsorára vitt el a párom, amikor először voltunk a halászcsárdában. Készségesek voltak a felszolgálók, a legjobb asztalt kaptuk, ahonnan kiláttunk a kompkikötőre. Az ételeket a sok vendég ellenére is gyorsan szervírozták.
Felhasználó fényképei:
Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege -
Kiváló 2016. augusztus 4.barátokkal járt itt
A tavalyi nyáron volt szerencsém kipróbálni a Mauro Pizzériát, aminek a híre barátaim által még az észak-magyarországi régióba is eljutott. Nem csalódtam, tényleg olyan mintha Olaszországban lennék és ennék. A pizza vékony és ropogós, a feltét igazán egyedi, egyáltalán nem a már megszokott unalmas változat.
Kiváló 2016. október 19.barátokkal járt itt
Tiszai kirándulás után tértünk be az étterembe a barátainkkal. Nagyon kiéheztünk és alig vártuk, hogy meleg ételt ehessünk. Az egyik barátunk korábban már kipróbálta a házias ízeit az étteremnek, így céltudatosan indultunk az étterem felé. Ahányan voltunk annyi félét választottunk, de egyikünk sem bánta meg.