Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca

4,2
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca
Miskolctapolca Barlangfürdő MiskolctapolcaMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca

Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca bemutatkozása

Az Európában egyedülálló Miskolctapolca Barlangfürdőben páratlan élmény a természet fedett uszodájában, a hegy mélyéről fakadó kellemes hőmérsékletű termálvízben fürödni, élvezni a tiszta, minden szennyeződéstől mentes levegőt. Vendégeink több százezer éves, természet alkotta barlangjáratokban fürödhetnek, élvezhetik a vadvíz vízáramának kellemes masszírozását.

Szépségkezelés: • halpedikűr

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Jártam már sok fürdőben,de ilyen csodálatos helyet még nem láttam! Ide egyszer mindenkinek el kell menni! A környék is nagyon szép!
Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - EgyébMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - EgyébMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - EgyébMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Egyéb
Időpazarlás 2022. december 30.családjával járt itt
Kis családommal útra keltünk a két ünnep között. Én magam többször is jártam itt a negyven év alatt, utoljára 2002. május 9-én. Onnan emlékszem ennyire pontosan, mert ezen a napon történt a tragikus móri bankrablás. Ennek húsz éve. Akkor még menő helynek számított tele német turistákkal. Mára egy lepusztult, elhanyagolt, romhalmaz.
Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - BelsőMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - BelsőMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - BelsőMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - BelsőMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - BelsőMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - BelsőMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - BelsőMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - BelsőMiskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca - Belső
Átlagos 2022. július 28.gyerekekkel járt itt
A medencék és szociális helységek tiszták voltak, a környezet nagyjából rendezett. Viszont fű helyett 20-30 cenitméteres gaz várt, amikor leterítettük a strandpokrócot. Az egész létesítényben 2 darab büfé található, ami nagyon kevésnek bizonyul. Mi 2 órát vártunk, mire enni tudtunk, 1 óra sorban állás, 1 óra ételre várakozás.
Időpazarlás 2022. március 17.egyedül járt itt
Hmm hol is kezdjem? ! Talán ott, hogy ezért 500km-ert utazni felesleges, pihenés, kikapcsolódás? ! Ne viccelj, a "gyerekek" ugrálnak a medencékben ,locsálnak és sorolhatnám. . Kritikán aluli! Megfordultam már drága és olcsóbb helyeken is életem során , egyik nagy álmom volt,hogy megnézzem ,de kár volt. .
Érdekes 2019. július 9.barátokkal járt itt
A napokban egy hirtelen ötlet alapján látogattunk el három generációs kis családunkkal erre a csodás kis helyre. Már többször jártunk itt, mégis új élmények értek. Csodálatos zöld környezet. A szabadtéri medencék többsége elsősorban a pici gyerekek kedvence volt. Benn a Barlang is nagyon szép - kissé hűvös vizével - a látvány mégis mindig új és meglepő.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Érdekes 2019. április 14.családjával járt itt
Másodszor voltam itt, s most is elvarázsolt a természet csodája: a termálvizes barlang. Kellemes, kissé talán hűvös vizű barlanglabirintus, színesen megvilágított különféle karsztképződmények, a vízből kiváló hófehér lerakódások. / Pl. Ilona kút. Különleges a sejtelmes csillagterem, kár hogy csak másodpercekre sötétedik el.
Kihagyható 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Az egész ott kezdődik, hogy csak a GPS vezetett a bejárathoz, az útjelző táblák nem. Ott volt egy kábé 50-75 autó befogadására alkalmas helyi parkoló, óriási szerencsénkre épp kiállt valaki, így volt helyünk már a harmadik körre, de őszintén nem tudom, hogy a többiek hol parkolnak, vagy hogyan?
Érdekes 2018. július 9.a párjával járt itt
Demjéni kiruccanásunk utolsó napján döntöttünk úgy, hogy kimaxlojuk a barlangfürdőket, így ellátogttunk Miskolctapolcára is. Ennek eredményeképpen friss élmények alapján tudtuk összehasonlítani a kettőt. A miskolctapolcai barlangfürdő nagyon tetszett, a természetes "barlang-érzés" tökéletesen érvényesül.
Kihagyható 2018. április 1.gyerekekkel járt itt
A hely az üzemeltetői dilettánsok, vagy szimplán lelkiismeretlen nemtörődömök. Tegnap jártunk ott. Maga a barlangfürdő szép lenne, de nemhogy élvezhetetlen de veszélyes is volt. A barlangfürdőhöz tartozik egy kültéri strand is, ami a teljes intézmény 2/3-át teszi ki és természetesen márciusban zárva tart.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kihagyható 2018. március 31.gyerekekkel járt itt
A helyszín felé autóval közeledve, nem jelzi tábla az irányt. Odaérve nem jelzik, hogy a bejárat elé kocsival nem érdemes lehajtani, ezért a keringő kocsik káosza vár a tudatlanokra. A parkolás a Kitti Hotel előtt egy napra 1400 Ft (utólag már nem választanám ugyanezt az opciót: egyszer mindenkit át lehet verni. . . ).
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 141 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Miskolctapolca Barlangfürdő Miskolctapolca a térképen
3519 Miskolctapolca Pazár István sétány 1.
06 46 560030
• . . . - . . .
H-V
Éjszakai fürdőzés
van
Medencék
Fedett medencék
  • 6 élménymedence (29 °C)
  • merülőmedence (16 °C)
Nyitott medencék