hollyka

hollyka adatlapja

Regisztráció2018.12.15
Utoljára itt2023.07.23

Szörnyű 2022. október 11.a párjával járt itt
2022 10 10 hétfön délkörül voltunk a cukrászdába sajnálom hogy az eladok illetve közülük a fekete hajú erdélyi kinézetű nincs udvarias válaszra nevelve. nem volt kiirva hogy kérdezni nem szabad érdemes lenne a tulajdonosnak próbavásárlot megbizni ellenörzésre és a nem oda valokat eltávolítani mert az hogy drága valami az egy dolog de az udvarias kiszolgálás az már elemikövetelmény lenne.
2019. március 25.családjával járt itt
2-3 havonként szoktunk a családdal enni ha már ott vásárolunk
idáig mindig friss meleg
szeretem hogy a menű körettel és savanyúsággal együtt van
sajnos van ahol mindenért külön kell fizetni
italt nem fogyasztottunk azt mindig a sparba veszem meg
max kávét
általában tömeg van nehéz helyett találni
sajnálom hogy a parkolásért fizetni kell még akkor is ha vásárolok
lehetne olyan hogy 2 óra ingyen
Kiváló 2022. október 11.a párjával járt itt
2022. 10. 10 délkörül voltunk feleségemmel a százéves után mivel ott az eladók hozzá állása kívánnivalót hagy maga után

az eladok hozzá állása 5. sütik szépek és nyálcsorgatok . feleségem 2 szelet sütit kostolt meg neki mind a kettő nagyon bejött mindenre csak a legjobbat tudta mondani.
Felhasználó fényképei:
Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula - Kézműves Cukrászda Gyula -