Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre
2000 Szentendre, Dumtsa Jenő u. 12.

Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre a térképen

Veszprém
Zirc

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon elegánsan kialakított cukrászda a szentendrei. A forgalmas sétálóutcán teraszuk is van, de még így is nehéz helyet kapni. A portálon németül és szerbül is kiírták a "cukrászdát". A szerb nyelvű cirill betűs feliratot feliratot sokan helytelenül orosznak gondolják. Nemes gesztusként az itteni szerb kisebbségnek kedveskednek vele.
Cegléd
Gyöngyös

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Szentendre központjában, a sétáló utcán található a Szamos referencia cukrászata egy szépen felújított, fáradt rózsaszín 2 szintes épületben. A földszinten a cukrászda és kávézó, az emeleten múzeum kapott helyet, az utcán kitelepült teraszuk van. A belső tér nem mindennapi, színes, keleties állat- és növénymotívumokkal gazdagon díszített falak, amelyek engem a kínai festett porcelánok mintáira emlékeztettek.
Tatabánya

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jujjujj! Nevéhez mérten többet vártam ettől a helytől. Belül néhány asztal, Kettő süteményes pult, nagyon kevés választékkal. Szinte el sem hittem, hogy Szamos Marcipán Cukrászdában vagyok. Egy falusi cukrászda választéka! Ha ott eszem drágább? Felszolgálási díj 15 %! Két szelet süti, kettő üdítő 3500 Ft! Beszélek még a WC használatról, ami 200 Ft.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
utoljára vagy 15 éve jártam itt a családdal sajnos a mainap
2019. 04. 15 hétfő is ide tévedtem de szerintem majd 15 év múlva lehet hogy megint
a wc-be nincsen légfrissitő ezért kellemetlen a szag
nem tudok megbékélni a szervizdijjal ha kérek egy szelet sütit amit ki is fizetnék egyből akkor miért kell ezért külön szervizdijat is fizetnem
lehet hogy rosszul emlékszem de a bpesti más egységükben [moderálva - a szerk.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Vadrózsa Panzió
2020.01.24. - 2021.01.24.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2020.04.30.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.15.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
2-3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaskocsikázással, húsvéti programokkal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Szentendre környékén
Tó Wellness Hotel Szentendre
Royal Club Hotel Szentendre
Abacus Business & Wellness Hotel Szentendre
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Szamos Múzeum Cukrászdája SzentendreX