Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre

Hotel Abacus Herceghalom
74.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre vélemények

Kiváló 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
Szentendre, belváros. . Déluráni kávé a cukrászdában. . . Gyönyörű mozaik belső- , tisztaság, mintha valami régi film helyszínére csöppentünk volna. . A pultnál finomabbnál finomabb sütemények sorakoznak, A felszolgáló hölgy nagyon finoman, udvariasan kiszolgál. . . Kávé, hozzá pohár víz, piskóta darab jár. .
5Kiszolgálás
5Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 274 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5534 feltöltött kép
Kiváló 2019. augusztus 3.családjával (gyerekekkel) járt itt
Egy nagyon elegánsan kialakított cukrászda a szentendrei. A forgalmas sétálóutcán teraszuk is van, de még így is nehéz helyet kapni. A portálon németül és szerbül is kiírták a "cukrászdát". A szerb nyelvű cirill betűs feliratot feliratot sokan helytelenül orosznak gondolják. Nemes gesztusként az itteni szerb kisebbségnek kedveskednek vele.
4Kiszolgálás
Itt fényképeztem:
Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Külső képSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Külső kép
Még több kép (9 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 236 városban járt márFelfedező - 2378 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67467 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 30.egyedül járt itt
Szentendre központjában, a sétáló utcán található a Szamos referencia cukrászata egy szépen felújított, fáradt rózsaszín 2 szintes épületben. A földszinten a cukrászda és kávézó, az emeleten múzeum kapott helyet, az utcán kitelepült teraszuk van.
3Kiszolgálás
Itt fényképeztem:
Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Külső képSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Külső képSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Külső képSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Külső kép
Még több kép (8 db) >>
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 80 városban járt márFelfedező - 60 helyen első értékelőNépszerű író - 429 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 257 feltöltött kép
Gyenge 2019. július 6.a párjával járt itt
Jujjujj! Nevéhez mérten többet vártam ettől a helytől. Belül néhány asztal, Kettő süteményes pult, nagyon kevés választékkal. Szinte el sem hittem, hogy Szamos Marcipán Cukrászdában vagyok. Egy falusi cukrászda választéka! Ha ott eszem drágább? Felszolgálási díj 15 %! Két szelet süti, kettő üdítő 3500 Ft!
2Ételek / Italok
2Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
Átlagos 2019. április 15.a párjával járt itt
utoljára vagy 15 éve jártam itt a családdal sajnos a mainap
2019. 04. 15 hétfő is ide tévedtem de szerintem majd 15 év múlva lehet hogy megint
a wc-be nincsen légfrissitő ezért kellemetlen a szag
nem tudok megbékélni a szervizdijjal ha kérek egy szelet sütit amit ki is fizetnék egyből akkor miért kell ezért külön szervizdijat is fizetnem
lehet hogy rosszul emlékszem de a bpesti más egységükben [moderálva - a szerk.
Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Mosdó / Fürdőszoba