Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre
2000 Szentendre, Dumtsa Jenő u. 12.

Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre értékelése:

Veszprém
Zirc

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon elegánsan kialakított cukrászda a szentendrei. A forgalmas sétálóutcán teraszuk is van, de még így is nehéz helyet kapni. A portálon németül és szerbül is kiírták a "cukrászdát". A szerb nyelvű cirill betűs feliratot feliratot sokan helytelenül orosznak gondolják. Nemes gesztusként az itteni szerb kisebbségnek kedveskednek vele.
Gyöngyös

2088 hasznos szavazat
2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Szentendre központjában, a sétáló utcán található a Szamos referencia cukrászata egy szépen felújított, fáradt rózsaszín 2 szintes épületben. A földszinten a cukrászda és kávézó, az emeleten múzeum kapott helyet, az utcán kitelepült teraszuk van. A belső tér nem mindennapi, színes, keleties állat- és növénymotívumokkal gazdagon díszített falak, amelyek engem a kínai festett porcelánok mintáira emlékeztettek.
Tatabánya

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Jujjujj! Nevéhez mérten többet vártam ettől a helytől. Belül néhány asztal, Kettő süteményes pult, nagyon kevés választékkal. Szinte el sem hittem, hogy Szamos Marcipán Cukrászdában vagyok. Egy falusi cukrászda választéka! Ha ott eszem drágább? Felszolgálási díj 15 %! Két szelet süti, kettő üdítő 3500 Ft! Beszélek még a WC használatról, ami 200 Ft.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
utoljára vagy 15 éve jártam itt a családdal sajnos a mainap
2019. 04. 15 hétfő is ide tévedtem de szerintem majd 15 év múlva lehet hogy megint
a wc-be nincsen légfrissitő ezért kellemetlen a szag
nem tudok megbékélni a szervizdijjal ha kérek egy szelet sütit amit ki is fizetnék egyből akkor miért kell ezért külön szervizdijat is fizetnem
lehet hogy rosszul emlékszem de a bpesti más egységükben [moderálva - a szerk.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Panni Pihenőház
2019.09.05. - 2020.08.24.
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 10.344 - 13.299,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.09.09.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.08.25. - 2019.12.20.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 24.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, ajándék szilveszteri sminkkel, szilveszteri gálavacsorával, élőzenés mulatsággal, tombolahúzással, masszázzsal, veresegyházi Medvefarm belépővel, privát wellness használattal és egy üveg ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Szentendre környékén
Libra Hotel Szentendre
Hotel Bellevue Szentendre
Tó Wellness Hotel Szentendre
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval