Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre vélemények

Kiváló 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
Szentendre, belváros. . Déluráni kávé a cukrászdában. . . Gyönyörű mozaik belső- , tisztaság, mintha valami régi film helyszínére csöppentünk volna. . A pultnál finomabbnál finomabb sütemények sorakoznak, A felszolgáló hölgy nagyon finoman, udvariasan kiszolgál. . . Kávé, hozzá pohár víz, piskóta darab jár. .
Kiváló 2019. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon elegánsan kialakított cukrászda a szentendrei. A forgalmas sétálóutcán teraszuk is van, de még így is nehéz helyet kapni. A portálon németül és szerbül is kiírták a "cukrászdát". A szerb nyelvű cirill betűs feliratot feliratot sokan helytelenül orosznak gondolják. Nemes gesztusként az itteni szerb kisebbségnek kedveskednek vele.
Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Külső képSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Külső kép
Kiváló 2019. július 30.egyedül járt itt
Szentendre központjában, a sétáló utcán található a Szamos referencia cukrászata egy szépen felújított, fáradt rózsaszín 2 szintes épületben. A földszinten a cukrászda és kávézó, az emeleten múzeum kapott helyet, az utcán kitelepült teraszuk van.
Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Külső képSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - BelsőSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Étel/italSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Külső képSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Külső képSzamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Külső kép
Gyenge 2019. július 6.a párjával járt itt
Jujjujj! Nevéhez mérten többet vártam ettől a helytől. Belül néhány asztal, Kettő süteményes pult, nagyon kevés választékkal. Szinte el sem hittem, hogy Szamos Marcipán Cukrászdában vagyok. Egy falusi cukrászda választéka! Ha ott eszem drágább? Felszolgálási díj 15 %! Két szelet süti, kettő üdítő 3500 Ft!
Átlagos 2019. április 15.a párjával járt itt
utoljára vagy 15 éve jártam itt a családdal sajnos a mainap
2019. 04. 15 hétfő is ide tévedtem de szerintem majd 15 év múlva lehet hogy megint
a wc-be nincsen légfrissitő ezért kellemetlen a szag
nem tudok megbékélni a szervizdijjal ha kérek egy szelet sütit amit ki is fizetnék egyből akkor miért kell ezért külön szervizdijat is fizetnem
lehet hogy rosszul emlékszem de a bpesti más egységükben [moderálva - a szerk.
Szamos Múzeum Cukrászdája Szentendre - Mosdó