idácska

idácska adatlapja

Regisztráció2014.10.17
Utoljára itt2015.03.19

Kiváló 2014. december 18.gyerekekkel járt itt
Többször jártam a Diana étteremben ezen a nyáron, és szeptemberben. Sok étteremben megfordultam, de ilyennel még nem találkoztam! Hangulatos, tiszta. A személyzet fantasztikus: kedvesek, mosolygósak, figyelmesek. Nem olcsó ugyan, de változatos az ételkínálat-és nagyon finom- és az adag is bőséges. Isteni a palacsintájuk!
Diana Restaurant válasza
Kedves Ida!
Nagy nehézségek árán megtaláltam az emailt az ön értékeléséről. Köszönjük szépen a kedves szavakat! Igyekszünk a jövőben is ugyanezt a színvonalat tartani,még inkább hozzátenni. Remélem az elkövetkező években is vendégül láthatjuk önt és kedves családját.
A Diana Étterem összes dolgozója nevében Boldog Új Évet kívánunk!
2015. január 5., Varga Beáta, üzletvezető
2015. március 10.gyerekekkel járt itt
Már kétszer jártunk a Bella Itáliában. Első alkalommal szeptember végén, másodszor pedig most márciusban. Mindkét alkalommal teli volt a vendéglő, holott nem főszezonban jártunk ott. Annak ellenére, hogy sokan voltak, a pincérek mindkét alkalommal kedvesek voltak, gyorsak,és figyelmesek . Az étlap változatos, az árak sajnos magasak.
2015. március 19.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk itt, párommal, gyerekkel, barátokkal is, és eddig nem csalódtunk benne. Jól megközelíthető, a lakótelep miatt sok a parkolóhely. Tetszik, hogy gondolnak a gyerekekre: van gyerek menü is, játszótér, játszósarok áll a rendelkezésükre, hogy ne unatkozzanak, míg az ételekre várnak. Az étterem igényes, van kerthelyisége is.