Rókusfalvy Fogadó étterme Etyek
2091 Etyek, Alcsúti út 4.

Rókusfalvy Fogadó étterme Etyek a térképen

Rókusfalvy Fogadó étterme Etyek értékelése:

2. helyezett a 16 etyeki étterem közül
120. helyezett Közép Dunántúlon - 762 étterem közül

H zárva
K-Szo 12:00-22:00
V 12:00-18:00
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
nincs

Rókusfalvy Fogadó étterme Etyek bemutatkozása

Élményt tálalunk!

Élményt tálalunk!

„10 éve. Ennyi ideje, hogy elhatároztam, vidéken nyitok egy vendéglőt, ahol a legegyszerűbb, de a legjobb ételeket fogjuk elkészíteni. Etyeken minden adott, a jó bor, a friss, kitűnő alapanyag és mára a jó csapat is felsorakozott. Elértük, hogy felfigyeltek ránk országszerte és egyre többen mint gasztroturisták érkeznek hozzánk még külföldről is. Megbecsülve az elért eredményeket minden nap újra és újra meg kell küzdenünk ezért az elismerésért. Fontosnak tartjuk, hogy a legjobbat hozzuk ki minden nap magunkból, és bár tökéletesek mi sem vagyunk, de törekszünk rá! Kérem, kóstolja meg Vidák Zoltán séf és csapata ételeit, heti ajánlatunkat, napi titkainkat! Bort is fogyasszon, hiszen, ha szükséges, kollégáim sofőrsegélyt hívnak Önnek, de akár itt is aludhat panziónk gyönyörű szobáiban. Ha pedig tetszik Önnek a Rókusfalvy Fogadó, de még további etyeki élményekre is vágyik, akkor látogassa meg a Rókusfalvy Birtokot az Újhegyen, ahol további meglepetésekkel és programokkal várjuk! Örülök, ha vendégül láthatjuk!

Üdvözlettel:

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
A Rókusfalvi fogadó kedvenc etyeki helyem. Nemcsak azért mert kedvelem a pincészet borait, hanem azért is, mert épp azt az irányzatot követik a gasztronómiában, amit a legjobban értékelek és követendőnek tartok, a magyar kulinária, a magyar hagyományok minőségelvű megújulását. Az étlap példásan rövid, két leves, három előétel kilenc főétel, négy desszert.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Házi limonádé meleg, nincsenek benne citrom vagy narancs darabkák, valamilyen koncentrátum meleg szódával hígitva, 3 dl 600 Ft. Húsleves roppanó zöldségekkel, hát csak répa volt vékohyra vágva és valami kerek fasírt, semmi különleges íz, rajta valami zöld fűszer levélkék amitől távol keleti íze lett (amit én kimondottan utálok), miért kell újra kitalálni a húslevest, miért nem lehet úgy mint ahogy nagymama csinálta?

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Májusban 2 éjszakát töltöttünk a Rókusfalvy Fogadóban. Szállásunkkal nagyon elégedettek voltunk. A reggeli finom volt,de kicsit furcsálltuk , hogy a második nap is ugyanabból a 2 fajta reggeliből lehetett választani. Egy este vacsoráztunk. Az étlapon nem volt túl sok étel, de ez nem is baj. Tudtunk választani, nem hiányzott semmi. Hihetetlen finom volt minden.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
8 éve, nem sokkal a nyitás után jártunk ott először. Születésnapot ünnepeltünk,minden nagyon klassz volt, a legjobba házi szörp :-) Most egy hete, visszatértünk egy nem célzott, hanem tranzit út alkalmával. Feltűnően kevés étel volt az étlapon,pedig szombat este volt,választék nélkül.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsit 10 évvel ezelőtt visszamaradott felfogás, hogy a vidéki környezetben jazz szólt nappal is, méghozzá néhol elég hangosan, ami személy szerint engem jobban zavart, mint nem, de amúgy rendben volt a hely, mind belsőileg, mind étel szempontjából, habár a pincér nem tudta, mi az a házmester, annak ellenére, hogy tudta, mi az a fröccs.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 16.
Egy gasztronómiai kiállításon találkoztam először a Rókusfalvy konyhával. El voltam ragadtatva, ezért gondoltam, hogy itt fogom majd ünnepelni a születésnapomat. Parkolni nem nagyon lehet,a megközelítése nehézkes a helynek. késő esti botorkálás sem ajánlott. Rengeteg szúnyog volt, kint és bent egyaránt! A pincérek készségesek, udvariasak voltak.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiváló ételek, kiváló szakmai vendéglátás, kiváló étterem, kiváló italok!!! Ár-érték arány megfelelő! A színvonal kitűnő. Gyönyörű panoráma, udvarba is ki lehet ülni. A pincérek javasolják a finomabbnál finomabb fogásokat.
Ha arra járunk mindig betérünk egy-egy rokonlátogatás alkalmával!
Színvonalas hely.
Köszönjük a kedvességüket!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A fogadó kertjében ebédeltünk ketten. Az étel ízletes friss volt, azonban az adag olyan kicsi, hogy férfi embernek félfogára elég.
Két főétel volt,két desszert ( legalább ez telítsen) szóda szörppel,és a szla 10 ezer!
Nem a megéhező megszomjazó sétáló kirándulónak való, de akinek van, az fizessen!

Legnépszerűbb csomagok Etyeken és környékén
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Kiss
Tata
4 nap/3 éjszaka 31.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3-4 éjszaka 37.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, pálinkakóstolóval, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tombolával, tűzijátékkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.
Jagelló Business Hotel
2019.12.16. - 2020.03.15.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.113 - 11.563,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 10.350 - 18.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, nordic walking használattal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsóhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.04.01.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávé és tea fogyasztással, mini-wellness használattal
2019.12.06. - 2019.12.22.
2 nap/1 éjszaka 10.297,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.

Szállodák Etyek környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Etyek
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Libra Hotel Etyek
Royal Club Hotel Etyek
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Rókusfalvy Fogadó étterme EtyekX