Mix-R Pizza - Zugló Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Mix-R Pizza - Zugló Budapest vélemények

Szörnyű 2019. március 9.családjával járt itt
Tegnap beültünk a zuglói MixR pizzériába, egy pizzára! Azt most hagyjuk, hogy a pincérnő olyan flegma volt, hogy legszívesebben pofán csaptam volna, hogy az öt pizzára, másfél órát vártunk, CSAK 3 tányért kaptunk, mert éppen "elfogyott", és 3 sör helyett "véletlen" négyet hoztak ki, "maradhat? " mert ez sajnos máshol is gyakran előfordul.
Gyenge 2018. augusztus 12.a párjával járt itt
A héten jártam itt, régóta ismerem, korábban sokat jöttünk ide legfőképpen pizzázni haverokkal. A mostani látogatásom során hatalmas csalódás ért összességében mint a kiszolgálás mint ételek minőségével kapcsolatban. Párommal érkeztünk, én pizzázni szerettem volna, a pincér egyből közölte kissé unottan(mint aki már végleg megcsömörlött) hogy a pizzára sajnos kb.
Átlagos 2017. október 16.gyerekekkel járt itt
Szombaton délután családdal, gyerekekkel ebédeltünk itt. Korábban már sokat hallottam a Mix-R-ről, elég jó véleményeket. Zugló, Bosnyák kereszteződés, forgalmas, jól megközelíthető, a szomszédos kis utcában lehet parkolni. Az étterem 2 teremből áll, mi a belső részben foglaltunk helyet.
Mix-R Pizza - Zugló Budapest - Étel/italMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - BelsőMix-R Pizza - Zugló Budapest - BelsőMix-R Pizza - Zugló Budapest - EgyébMix-R Pizza - Zugló Budapest - MosdóMix-R Pizza - Zugló Budapest - MosdóMix-R Pizza - Zugló Budapest - BelsőMix-R Pizza - Zugló Budapest - BelsőMix-R Pizza - Zugló Budapest - BelsőMix-R Pizza - Zugló Budapest - BelsőMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étel/italMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étel/italMix-R Pizza - Zugló Budapest - BelsőMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Külső képMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Étlap/itallapMix-R Pizza - Zugló Budapest - Külső képMix-R Pizza - Zugló Budapest - Külső kép
Átlagos 2017. augusztus 27.családjával járt itt
Idén nyáron most voltunk itt másodjára, és a korábbi években is meglátogattuk már az éttermet. Visszatérő vendégek vagyunk, mert finomak az ételek, nagy a választék és az adagok méreteivel is meg vagyunk elégedve. Ami negatívumot említenék, az a kiszolgálás. Először is a pincér nem egyszer elfelejtette, hogy rendeltünk valamit és újra kellett neki szólni.
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
Nagyon finom a pizza, saját magamnak állítom össze. Feltétekben gazdag, nem spórolnak semmivel. Igényes a hely, az árak nagyon barátiak, italok tekintetében is. Visszatérő vendégek vagyunk a párommal. Hangulatos a pizzéria, barátságosak és figyelmesek a felszolgálók. Ajánlom jó szívvel akár baráti összejövetelekhez, akár egy gyors vacsorához. Más ételeket is ki fogunk próbálni.
Kiváló 2017. január 20.a párjával járt itt
A Bosnyák tér közvetlen közelében, már kb. egy évtizede megtalálható ez a hely. Az utóbbi években már rengetegszer megfordultam itt. Nincsenek előre meghatározott pizzák, hanem minden esetben a vendégnek magának kell összeállítani egy erre a célre rendszeresített cetlin, ahol be kell jelölni a feltéteket.
2015. október 14.családjával járt itt
Nekem igazából nem volt bajom a kiszolgálásal finom ételt kaptam jo áron a hely jol megközelithető(Bosnyák térről kb.1 perc)visszafogok még térni
Szörnyű 2015. október 12.a párjával járt itt
Hatalmas csalódás volt az étterem. A kiszolgálás és a vendégekkel való bánásmód kritikán aluli. Mivel az érkezésünket követő 10 percen belül még étlapot sem kaptunk, elvettünk kettőt a mögöttünk lévő tálalóról. Mire egy pincér további 15 perc után odatalált hozzánk már kiválasztottuk az ételeket és az italokat.