Liget Étterem Szentes
6600 Szentes, Csallány G. part u. 4.

Liget Étterem Szentes a térképen

P-Szo 11:00-22:00
V 11:00-21:00
grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC
Gösser, Soproni

Liget Étterem Szentes bemutatkozása

Szentes legszebb részén, a belváros közelében, a Széchenyi-ligetben, közvetlenül az uszoda mellett található. A kiváló és minden igényt kielégítő konyhánk, az elegáns vendégtér, valamint a kellemes, hűsítő környezet tesz bennünket a város egyik legvonzóbb ... Tovább >>
Szentes legszebb részén, a belváros közelében, a Széchenyi-ligetben, közvetlenül az uszoda mellett található. A kiváló és minden igényt kielégítő konyhánk, az elegáns vendégtér, valamint a kellemes, hűsítő környezet tesz bennünket a város egyik legvonzóbb vendéglőjévé.

Liget Étterem Szentes képei

Liget Étterem Szentes vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
Csongrád megyében kirándulgattunk a barátainkkal és ide tértünk be vasárnap délben ebédre, előre internetről választva. Elég sokan voltak, de előre foglaltam telefonon asztalt, így nem volt gond. Az étterem berendezéséről, kialakításáról az üzemi konyhák jutottak eszembe. Az étterem sok oldalról nyitott, ki- és bemászkáltak az emberek, fel-alá.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 10.
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk a Szentesi Üdülőközpontban, és ilyenkor a Liget étteremben szoktunk ebédelni, néha még vacsorázni is. Ebben az évben is így tettünk. Nekem nagy kedvencem a Liget saláta, egyetlen évben sem hagytam ki. Most is azt kértem egy húsgombóc leves után. A leves borzalmasan borsos volt, meg sem tudtam enni.

molzsu56 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szentesi üdülő központ mellett szép csendes helyen a ligetben található a Liget étterem . Ha strandolni megyünk általában ott étkezünk. A kiszolgálás első osztályú az ételek finomak mi első sorban Liget tálat szoktunk rendelni sok sok különböző fajta husi és köret van rajta és kettőnknek a párommal nagyon elég. Hangulatos hely lehet étkezni benn és kinn is .

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
Újra Szentesen jártunk, és ha ott van dolgunk, feltétlenül elmegyünk ebbe az étterembe egy jót enni. Örömmel tapasztaltuk, hogy a színvonal semmit sem romlott, a pincérek kedvesek, és gyorsak voltak, az ételválaszték jó, és az étel minősége évek óta ugyan olyan jó. A kedvenc Liget salátával továbbra is elégedett voltam, de ha spórolni szerettünk volna, ehettünk volna menüt, mert az is nagyon bőséges és gusztusos volt.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Családtagokkal többször szoktunk egy évben ott elkölteni finom sültes tálakat. Legtöbbször 6-an, 7-en érkezünk, kedvenceink közé tartozik a Ballagó tál (isteni a konfitált kacsacomb), valamint a Liget tál. Mindig frissek a sültek, köretek, kiszolgálás kiváló, készségesek a felszolgálók. A környezet nagyon hangulatos, a szentesi ligetben található, a strand szomszédságában.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Átutazóban ezt az éttermet néztük ki ebédhez. Igaz ettünk, de nem igazán távoztunk elégedetten. Alőször is az étlapon szereplő étel "kakastaréj" összetevője, darabokban volt fellelhető az ételben. AZ már nem kakastaréj. Aztán a köretként felszolgált krumpli nem volt friss, egyszerű forróvizes melegítés után kerülhetett az asztalunkra.

maska TOP étteremértékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 3.
Ha mástól nem hallunk erről az étteremről, biztos nem találunk rá! Pedig kár lett volna érte, mert kedves kis hely egy nagy park közepén, a városi uszoda mellett. Két nagyon finom húslevest ettünk és egy nagy vegyes tálat, különböző húsokkal. Minden étel jól volt elkészítve, ízletes volt, gusztusos volt a tálalása is és gyorsan kiszolgáltak.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Találomra néztük ki ezt az éttermet és nem csalódtunk. Korrekt beltér, de van kinti rész is természetesen. A finoman elkészített ételek udvarias kiszolgálással párosulnak. Vacsora (vagy ebéd) után pedig csodálatos zöld környezetben le lehet mozogni a kaját egy jó sétával, ugyanis a ligetben van, valamint a Köröshöz is elsétálhatunk ami 2 perc, vagy pedig ott az uszoda a közvetlen közelében.

2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 10.
Már negyedig alkalommal szálltunk meg a Szentesi Üdülőközpontban, és mint mindig, a Liget étteremben étkeztünk. Kevés olyan hely van, mint ez az étterem, mert örömmel tapasztaltuk, hogy továbbra is nagyon finom ételeket készítenek, továbbra is megfelelőek az adagok, és kedvesek a pincérek. Kedvencem a Liget saláta, évek óta ezt fogyasztom vacsorára, ha átmegyünk az étterembe.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal Szentesre látogattunk egy hétvégére, előtte kinéztük az éttermet az interneten, a honlap alapján sokat ígért az étlap, az ételekről és az étteremről készült képek. Szombaton este szerettünk volna vacsorázni, de egy esküvő miatt ez meghiúsult, így maradt a vasárnapi ebéd. A kerthelyiségben foglaltunk helyet, ami kellemes és hangulatos volt.

Legnépszerűbb csomagok Szentesen és környékén
Open Hotel
Szentes
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2019.12.19.
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, városnéző túrával, az éjszakák számától függően vadaspark belépővel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.485 - 11.835,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.16. - 2020.06.30.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 18.866,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2020.01.31.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.22. - 2020.08.31.
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 27.475,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, vadaspark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.10.31. - 2019.12.31.
Tisza Corner Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2019.12.31.
Neon 2 Panzió
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, személyenként 2 db belépőjegy a Gyopárosi Gyógy-, Strand- és Élményfürdőbe, hétvégén éjszakai fürdőzéssel
2019.07.01. - 2019.08.21.
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.24. - 2019.10.15.

Szállodák Szentes környékén
Colosseum Wellness Hotel Szentes
Novotel Szeged Hotel Szentes
A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Hétköznapi vakáció a Dél-Alföldön (min. 2 éj)

Liget Étterem SzentesX