Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros
2400 Dunaújváros, Szigeti u. 2.

Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros a térképen

Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros értékelése:

2. helyezett a 20 dunaújvárosi étterem közül
29. helyezett Közép Dunántúlon - 723 étterem közül

étterem, halászcsárda, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:

Szállások Dunaújváros városában
Wellness csomagok Dunaújváros városában

Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Január 13-án a 60. születésnapomat ünnepeltük a halászcsárdában és most sem csalódtunk benne. Évente több alkalommal térünk be a Dunagyöngye Halászcsárdába és legtöbbször elégedetten távozunk. Most egy 17 fős asztaltársasággal fogyasztottuk el az ünnepi ebédet. A társaság évjárata a 6 évestől a 94 éves korosztályig terjedt és mindenki megtalálta az étlapon a neki megfelelő ételt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Október végén péntek este tértünk be a férjemmel vacsorázni. Belépve 2 pincér mellett haladtunk el akik nem vendéggel voltak elfoglalva, mégsem köszöntek. Szinte minden asztalra ki volt téve a foglalt kártya, de nem jött senki, csak azért tették ki, hogy oda ne üljenek. Az étlap gusztustalan szakadt, ócska. A helységek fűtetlenek, az asztalok koszosak, a tányér törött.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Öten mentünk ebédelni, mindenképpen előre kell foglalni asztalt mert esélytelen bejutni hétvégén. Kedves gépies fogadtatás, az asztalunkhoz kísértek és megkaptuk a nem túl impozáns elnyűtt étlapokat. Még ki sem nyitottuk az étel-ital lapot de már kérték az ital rendelésünket, nem várták meg, hogy megnézzük.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21.
Pozitiv:
a kiszolgalas kivalo
az ar-ertek arany jo,
az etelek minosege es a mennyisege, talalasa remek
nagy valasztek

Negativ:
a berendezes felujitasra szorul,
a zeneszek kisse megfaradtan huztak a notat,
a mosdok tisztasaga hagy maga utan nemi kivannivalot
ha nincs asztalfoglalas, akkor nem biztos, hogy kap az ember helyet

freszter TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A honlapon talàlható értékelések alapjàn és a halételek miatt vàlasztottuk ezt az éttermet nyaralàsból hazafelé. Nekem kicsit felülértékeltnek tünt, de szemmel làthatóan sokan kedvelik. A környezet és a berendezés nagyon retro. Sajnos a teraszon nem lehetett ebédelni, a nagy terembe pedig egy csoportot vàrtak, így csak a hosszúkàs kis teremben lehetett enni.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk itt, és soha nem csalódtunk! Ide belépve kellemes magyaros környezet fogad. Népies díszítések, abroszok, terítékek. A halászleveken kívül sok más étel is szerepel az étlapon. Biztos, hogy mindenki talál magának, olyat amit szeret. Mi a párommal vacsoráztunk itt, a születésnapom alkalmából. Ő halászlevet evett, amit kis bográcsban tálaltak, nagyon stílusosan.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk ide, legyen az családi alkalmak vagy bármi egyéb. A hangulatra sosincs panasz, kedves és figyelmes a kiszolgálás, ami még gyorsasággal is párosul. Az étlap bő választékot kínál, nemcsak halételekből válogathatunk. Mindenesetre itt lehet közel-távol a legjobb halászlevet enni, mindenkinek figyelmébe ajánlom a harcsából készült változatot!

Györgyike TOP szállásértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Már jártunk itt és most sem csalódtunk!
Nagyon finom és bőséges ételek, az étlapról nem csak halételeket lehet választani.
A meglepetés az élő zene volt, ami nagyon jó hangulatot teremtett, szolidan nem tolakodóan.
A kiszolgálás gyors és kedves. A környezet főleg nyáron nagyon szép!
Köszönjük szépen biztosan vissza megyünk máskor is!

Mobilról küldte. | 2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
A halászlé gyufatésztával világbajnok, nem szabad kihagyni! Az étlapon nem csak halételek vannak, mindenki talál a választékből neki megfelelőt.

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 26.
Végre alkalmunk adodott kipróbálni ezt a hangulatos halászcsárdát! Az étlapon bőséges a választék és nem csak halételekből! Négyen vacsoráztunk és mindenki mást rendelt, bőséges és finom volt minden fogás! A pincérek figyelmesek és gyors,kedves kiszolgálásban volt részünk!

Legnépszerűbb csomagok Dunaújvárosban és környékén
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
4 nap/3 éjszaka 24.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, szilveszteri mulatsággal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.01.
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.16. - 2019.12.30.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2020.01.01.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
4 nap/3 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal és játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Szárcsa Hotel
3-7 éjszaka 22.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.29.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
2019.09.17. - 2020.09.18.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.11.09.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Jagelló Business Hotel
2019.09.18. - 2019.12.17.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.09.18. - 2019.12.31.

Szállodák Dunaújváros környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Dunaújváros
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Vital Hotel Nautis Dunaújváros
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Karácsony - előfoglalási akcióval (min. 3 éj)
Akciós vasárnapok (1 éjszaka)

Dunagyöngye Halászcsárda DunaújvárosX