Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros
2400 Dunaújváros, Szigeti u. 2.

Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros a térképen

Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros értékelése:

3. helyezett a 18 dunaújvárosi étterem közül
95. helyezett Közép Dunántúlon - 817 étterem közül

étterem, halászcsárda, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:

Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Rácalmási kirándulás után itt ebédeltünk, és egyáltalán nem bántuk meg a választásunkat. Könnyen megtaláltuk az éttermet, bár egyáltalán nem vagyunk ismerősek Dunaújvárosban. Ifjúsági sziget, a környéken retró, lepattant épületek, Duna-part, csendes, nyugis környezet. A halászcsárda meglepően tágas, sok asztal van, és ehhez elég sok vendég is, népszerűnek tűnik a hely.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Január 13-án a 60. születésnapomat ünnepeltük a halászcsárdában és most sem csalódtunk benne. Évente több alkalommal térünk be a Dunagyöngye Halászcsárdába és legtöbbször elégedetten távozunk. Most egy 17 fős asztaltársasággal fogyasztottuk el az ünnepi ebédet. A társaság évjárata a 6 évestől a 94 éves korosztályig terjedt és mindenki megtalálta az étlapon a neki megfelelő ételt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Október végén péntek este tértünk be a férjemmel vacsorázni. Belépve 2 pincér mellett haladtunk el akik nem vendéggel voltak elfoglalva, mégsem köszöntek. Szinte minden asztalra ki volt téve a foglalt kártya, de nem jött senki, csak azért tették ki, hogy oda ne üljenek. Az étlap gusztustalan szakadt, ócska. A helységek fűtetlenek, az asztalok koszosak, a tányér törött.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Öten mentünk ebédelni, mindenképpen előre kell foglalni asztalt mert esélytelen bejutni hétvégén. Kedves gépies fogadtatás, az asztalunkhoz kísértek és megkaptuk a nem túl impozáns elnyűtt étlapokat. Még ki sem nyitottuk az étel-ital lapot de már kérték az ital rendelésünket, nem várták meg, hogy megnézzük.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21.
Pozitiv:
a kiszolgalas kivalo
az ar-ertek arany jo,
az etelek minosege es a mennyisege, talalasa remek
nagy valasztek

Negativ:
a berendezes felujitasra szorul,
a zeneszek kisse megfaradtan huztak a notat,
a mosdok tisztasaga hagy maga utan nemi kivannivalot
ha nincs asztalfoglalas, akkor nem biztos, hogy kap az ember helyet

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A honlapon talàlható értékelések alapjàn és a halételek miatt vàlasztottuk ezt az éttermet nyaralàsból hazafelé. Nekem kicsit felülértékeltnek tünt, de szemmel làthatóan sokan kedvelik. A környezet és a berendezés nagyon retro. Sajnos a teraszon nem lehetett ebédelni, a nagy terembe pedig egy csoportot vàrtak, így csak a hosszúkàs kis teremben lehetett enni.

Évi67 TOP fotófeltöltő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk itt, és soha nem csalódtunk! Ide belépve kellemes magyaros környezet fogad. Népies díszítések, abroszok, terítékek. A halászleveken kívül sok más étel is szerepel az étlapon. Biztos, hogy mindenki talál magának, olyat amit szeret. Mi a párommal vacsoráztunk itt, a születésnapom alkalmából. Ő halászlevet evett, amit kis bográcsban tálaltak, nagyon stílusosan.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk ide, legyen az családi alkalmak vagy bármi egyéb. A hangulatra sosincs panasz, kedves és figyelmes a kiszolgálás, ami még gyorsasággal is párosul. Az étlap bő választékot kínál, nemcsak halételekből válogathatunk. Mindenesetre itt lehet közel-távol a legjobb halászlevet enni, mindenkinek figyelmébe ajánlom a harcsából készült változatot!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Már jártunk itt és most sem csalódtunk!
Nagyon finom és bőséges ételek, az étlapról nem csak halételeket lehet választani.
A meglepetés az élő zene volt, ami nagyon jó hangulatot teremtett, szolidan nem tolakodóan.
A kiszolgálás gyors és kedves. A környezet főleg nyáron nagyon szép!
Köszönjük szépen biztosan vissza megyünk máskor is!
   Mobilról küldte. | 2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
A halászlé gyufatésztával világbajnok, nem szabad kihagyni! Az étlapon nem csak halételek vannak, mindenki talál a választékből neki megfelelőt.

Legnépszerűbb csomagok Dunaújvárosban és környékén
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.804,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.03.31.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.380,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 6.893 - 23.846,- Ft/fő/éj között: önellátással, kávé és tea fogyasztással
2021.02.16. - 2050.12.28.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
4 nap/3 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.07. - 2021.12.31.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.857 - 19.341,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.31.
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.28. - 2021.03.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.03.07. - 2022.03.07.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.406,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.

Szállodák Dunaújváros környékén
Vital Hotel Nautis Dunaújváros
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

Dunagyöngye Halászcsárda DunaújvárosX