Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros
2400 Dunaújváros, Szigeti u. 2.

Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros a térképen

Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros értékelése:

2. helyezett a 20 dunaújvárosi étterem közül
45. helyezett Közép Dunántúlon - 770 étterem közül

étterem, halászcsárda, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:

Dunagyöngye Halászcsárda Dunaújváros vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Rácalmási kirándulás után itt ebédeltünk, és egyáltalán nem bántuk meg a választásunkat. Könnyen megtaláltuk az éttermet, bár egyáltalán nem vagyunk ismerősek Dunaújvárosban. Ifjúsági sziget, a környéken retró, lepattant épületek, Duna-part, csendes, nyugis környezet. A halászcsárda meglepően tágas, sok asztal van, és ehhez elég sok vendég is, népszerűnek tűnik a hely.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Január 13-án a 60. születésnapomat ünnepeltük a halászcsárdában és most sem csalódtunk benne. Évente több alkalommal térünk be a Dunagyöngye Halászcsárdába és legtöbbször elégedetten távozunk. Most egy 17 fős asztaltársasággal fogyasztottuk el az ünnepi ebédet. A társaság évjárata a 6 évestől a 94 éves korosztályig terjedt és mindenki megtalálta az étlapon a neki megfelelő ételt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Október végén péntek este tértünk be a férjemmel vacsorázni. Belépve 2 pincér mellett haladtunk el akik nem vendéggel voltak elfoglalva, mégsem köszöntek. Szinte minden asztalra ki volt téve a foglalt kártya, de nem jött senki, csak azért tették ki, hogy oda ne üljenek. Az étlap gusztustalan szakadt, ócska. A helységek fűtetlenek, az asztalok koszosak, a tányér törött.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Öten mentünk ebédelni, mindenképpen előre kell foglalni asztalt mert esélytelen bejutni hétvégén. Kedves gépies fogadtatás, az asztalunkhoz kísértek és megkaptuk a nem túl impozáns elnyűtt étlapokat. Még ki sem nyitottuk az étel-ital lapot de már kérték az ital rendelésünket, nem várták meg, hogy megnézzük.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21.
Pozitiv:
a kiszolgalas kivalo
az ar-ertek arany jo,
az etelek minosege es a mennyisege, talalasa remek
nagy valasztek

Negativ:
a berendezes felujitasra szorul,
a zeneszek kisse megfaradtan huztak a notat,
a mosdok tisztasaga hagy maga utan nemi kivannivalot
ha nincs asztalfoglalas, akkor nem biztos, hogy kap az ember helyet

freszter TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A honlapon talàlható értékelések alapjàn és a halételek miatt vàlasztottuk ezt az éttermet nyaralàsból hazafelé. Nekem kicsit felülértékeltnek tünt, de szemmel làthatóan sokan kedvelik. A környezet és a berendezés nagyon retro. Sajnos a teraszon nem lehetett ebédelni, a nagy terembe pedig egy csoportot vàrtak, így csak a hosszúkàs kis teremben lehetett enni.

Évi67 TOP fotófeltöltő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk itt, és soha nem csalódtunk! Ide belépve kellemes magyaros környezet fogad. Népies díszítések, abroszok, terítékek. A halászleveken kívül sok más étel is szerepel az étlapon. Biztos, hogy mindenki talál magának, olyat amit szeret. Mi a párommal vacsoráztunk itt, a születésnapom alkalmából. Ő halászlevet evett, amit kis bográcsban tálaltak, nagyon stílusosan.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk ide, legyen az családi alkalmak vagy bármi egyéb. A hangulatra sosincs panasz, kedves és figyelmes a kiszolgálás, ami még gyorsasággal is párosul. Az étlap bő választékot kínál, nemcsak halételekből válogathatunk. Mindenesetre itt lehet közel-távol a legjobb halászlevet enni, mindenkinek figyelmébe ajánlom a harcsából készült változatot!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Már jártunk itt és most sem csalódtunk!
Nagyon finom és bőséges ételek, az étlapról nem csak halételeket lehet választani.
A meglepetés az élő zene volt, ami nagyon jó hangulatot teremtett, szolidan nem tolakodóan.
A kiszolgálás gyors és kedves. A környezet főleg nyáron nagyon szép!
Köszönjük szépen biztosan vissza megyünk máskor is!

Mobilról küldte. | 2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
A halászlé gyufatésztával világbajnok, nem szabad kihagyni! Az étlapon nem csak halételek vannak, mindenki talál a választékből neki megfelelőt.

Legnépszerűbb csomagok Dunaújvárosban és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.478 - 27.126,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, meghitt vacsorával, karácsonyi uzsonnával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 8.177 - 20.442,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.12.20.
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 15.013 - 31.391,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 22.080,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 9.857,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.09.
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 10.051,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 21.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétahajózással, kerékpár kölcsönzéssel, éjszakai fürdőzéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.656 - 15.295,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.06. - 2020.09.30.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.177 - 67.799,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.

Szállodák Dunaújváros környékén
City Hotel Unió  Dunaújváros
Zichy Park Hotel Dunaújváros
Abacus Business & Wellness Hotel Dunaújváros
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Rövid hétvége (1 éjtől)