Kukorica Csárda Balatonföldvár
8623 Balatonföldvár, Budapesti út 41.

Kukorica Csárda Balatonföldvár a térképen

Szállások Balatonföldvár városában
Wellness csomagok Balatonföldvár városában

Kukorica Csárda Balatonföldvár vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Szeptember elején voltunk itt egy hétköznap. Siettünk, időre kellett mennünk, amit jeleztünk a felszolgálóknak. Kérésünknek megfelelően nagyon gyorsan elkészültek az ételek, amik nagyon kellemes ízvilágúak és bőven elegendőek voltak. Kellemes környezetben jól éreztük magunkat, annak ellenére, hogy az árszínvonal igen csak a balatoni főszezont idézte.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Balatonföldváron szálltunk meg egy éjszakára Párommal, és a szállásadónk javaslatára tértünk be ebbe a Csárdába. Nagyon hangulatos hely, esküvői helyszínnek is tökéletes lenne. A falon százával vannak régi hagyományos magyar dísz-és használati tárgyak, a mennyezet fagerendás, a helyi falfestő csapat Munkácsy kép alapján dekorálta az egyik nagy fehér felületet.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2.
Augusztus utolsó hetében jártunk ott ebédelni. Bőven találtunk a kerthelyiségben asztalt. A kiszolgálással nem volt gond, bár a női felszolgálók lehetnének kicsit kedvesebbek. Az étlapon nem volt nagy választék, gondolom a szezon vége felé ez már így szokott lenni. Különlegességet választottunk, nem volt olcsó, de nagyon ízletes volt és bőséges adagot kaptunk.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Szó,szó. Nem leszünk visszajáró vendégek.
Kívülről jobban nézz ki mint amilyen a tartalom.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Hétfői napon délután mentünk be barátokkal ebédelni. Az étterem szinte üres volt, rajtunk kívül csak egy asztalnál volt vendég a kerthelyiségben. Ez valószínűleg a hétfő délutánnak köszönhető, na meg annak, hogy még szezon elején jártunk. Ennek ellenére gyönyörűen megterítve, minden igényt kielégítő fogadtatásban részesültünk.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Kellemes csárda. A pincérek figyelmesek. Az étlapon kívül is megoldják a vendég kívánságát (ésszerű keretek között). Minden friss és finom volt az uborkasalátát kivéve. Talán a rántott harcsa mellé felszolgált saláta kár, hogy előkészített volt. Friss alapból biztos jobb lett volna figyelemmel arra is, hogy tavasz van. Az árak nem alacsonyak.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Hétvégén ebédeltünk ott, mert kíváncsiak voltunk a balatoni halászlére. Finom volt, de inkább csak átlagos. A harcsapaprikás túrós csuszával ízlett, de inkább csak zóna adag volt. . . Az üdítő kellemesen hűtött volt. A kiszolgálás gyors volt. A csárda hangulata viszont lenyűgöző, amolyan múzeum típus. Ha arra járunk, szívesen betérünk máskor is, jól megközelíthető helyen van.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 5.
Nagyon tetszett! A látvány megragadó igaz magyar mentalitás a jó értelemben. Élőzene van ami kellemes. Személyzet? Végre egy hely, ahol tudják, mit szeret a vendég: odafigyelés, kedvesség, határozottság, kedves humor, tisztelettudás. Ezúton is köszönjük! Az ételek finomak, jól tálaltak, a leves sok, a Tálon kicsit keveslettem az étel mennyiséget, de én jóllaktam.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 31.
Kicsit drágának találtam. Pedig csak levest és desszertet ettünk. Finom volt minden!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Múlt hétvégén jártunk ott párommal. Teljesen ismeretlenül, befordultunk a 7-es útról, mert éhesek voltunk és találtunk egy éttermet. Nagyon hangulatos a kerthelység, a belső részben nem voltunk. Nagy létszámú személyzettel dolgoznak, ami elsőre szimpatikus, aztán zavaró. . . Folyamatosan viszik el a kiürült poharakat, tányérakat, akár a vendég orra előtt benyúlva stb.

Legnépszerűbb csomagok Balatonföldváron és környékén
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
2019.10.14. - 2020.08.30.
Sissi Panzió
2020.10.14. - 2019.10.14.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 16.788,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2020.12.22.
Zsófia Vendégház
Pápa
2019.10.14. - 2020.10.14.
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszter estéjén all inclusive italfogyasztással, zenével és éjféli pezsgővel, éjféli büfékínálattal, wellness-részleg használattal
2019.12.29. - 2020.01.03.
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.16. - 2019.12.30.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
2019.11.02. - 2020.04.09.
Retro Hotel Merid
Zamárdi
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.14. - 2019.10.15.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal
2019.09.08. - 2019.12.23.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.11.02.

Szállodák Balatonföldvár környékén
Hotel Laroba Balatonföldvár
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Balatonföldvár
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonföldvár
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)