Kukorica Csárda Balatonföldvár
8623 Balatonföldvár, Budapesti út 41.

Kukorica Csárda Balatonföldvár a térképen

Szállások Balatonföldvár városában
Wellness csomagok Balatonföldvár városában

Kukorica Csárda Balatonföldvár vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Szeptember elején voltunk itt egy hétköznap. Siettünk, időre kellett mennünk, amit jeleztünk a felszolgálóknak. Kérésünknek megfelelően nagyon gyorsan elkészültek az ételek, amik nagyon kellemes ízvilágúak és bőven elegendőek voltak. Kellemes környezetben jól éreztük magunkat, annak ellenére, hogy az árszínvonal igen csak a balatoni főszezont idézte.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Balatonföldváron szálltunk meg egy éjszakára Párommal, és a szállásadónk javaslatára tértünk be ebbe a Csárdába. Nagyon hangulatos hely, esküvői helyszínnek is tökéletes lenne. A falon százával vannak régi hagyományos magyar dísz-és használati tárgyak, a mennyezet fagerendás, a helyi falfestő csapat Munkácsy kép alapján dekorálta az egyik nagy fehér felületet.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2.
Augusztus utolsó hetében jártunk ott ebédelni. Bőven találtunk a kerthelyiségben asztalt. A kiszolgálással nem volt gond, bár a női felszolgálók lehetnének kicsit kedvesebbek. Az étlapon nem volt nagy választék, gondolom a szezon vége felé ez már így szokott lenni. Különlegességet választottunk, nem volt olcsó, de nagyon ízletes volt és bőséges adagot kaptunk.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Szó,szó. Nem leszünk visszajáró vendégek.
Kívülről jobban nézz ki mint amilyen a tartalom.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Hétfői napon délután mentünk be barátokkal ebédelni. Az étterem szinte üres volt, rajtunk kívül csak egy asztalnál volt vendég a kerthelyiségben. Ez valószínűleg a hétfő délutánnak köszönhető, na meg annak, hogy még szezon elején jártunk. Ennek ellenére gyönyörűen megterítve, minden igényt kielégítő fogadtatásban részesültünk.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Kellemes csárda. A pincérek figyelmesek. Az étlapon kívül is megoldják a vendég kívánságát (ésszerű keretek között). Minden friss és finom volt az uborkasalátát kivéve. Talán a rántott harcsa mellé felszolgált saláta kár, hogy előkészített volt. Friss alapból biztos jobb lett volna figyelemmel arra is, hogy tavasz van. Az árak nem alacsonyak.

Amy69 TOP egyébhely értékelő
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Hétvégén ebédeltünk ott, mert kíváncsiak voltunk a balatoni halászlére. Finom volt, de inkább csak átlagos. A harcsapaprikás túrós csuszával ízlett, de inkább csak zóna adag volt. . . Az üdítő kellemesen hűtött volt. A kiszolgálás gyors volt. A csárda hangulata viszont lenyűgöző, amolyan múzeum típus. Ha arra járunk, szívesen betérünk máskor is, jól megközelíthető helyen van.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 5.
Nagyon tetszett! A látvány megragadó igaz magyar mentalitás a jó értelemben. Élőzene van ami kellemes. Személyzet? Végre egy hely, ahol tudják, mit szeret a vendég: odafigyelés, kedvesség, határozottság, kedves humor, tisztelettudás. Ezúton is köszönjük! Az ételek finomak, jól tálaltak, a leves sok, a Tálon kicsit keveslettem az étel mennyiséget, de én jóllaktam.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 31.
Kicsit drágának találtam. Pedig csak levest és desszertet ettünk. Finom volt minden!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Múlt hétvégén jártunk ott párommal. Teljesen ismeretlenül, befordultunk a 7-es útról, mert éhesek voltunk és találtunk egy éttermet. Nagyon hangulatos a kerthelység, a belső részben nem voltunk. Nagy létszámú személyzettel dolgoznak, ami elsőre szimpatikus, aztán zavaró. . . Folyamatosan viszik el a kiürült poharakat, tányérakat, akár a vendég orra előtt benyúlva stb.

Legnépszerűbb csomagok Balatonföldváron és környékén
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 24.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.950 - 18.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.26. - 2020.08.31.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.10.31.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.10.04.
Smart Rooms Motel
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2021.02.26.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.15. - 2021.02.26.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, szobaszéffel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.08.31.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.636 - 36.539,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.12.29.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.07. - 2021.01.02.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.506 - 24.705,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.02.
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.958 - 57.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2020.12.02.

Szállodák Balatonföldvár környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonföldvár
Holiday Hotel Csopak Balatonföldvár
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonföldvár
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Kukorica Csárda BalatonföldvárX