Katherina

Katherina adatlapja

Regisztráció2014.06.29
Utoljára itt2017.10.13

Kiváló 2014. június 29.a párjával járt itt
Véletlenül tévedtünk a várból levezető útról az étterem irányába. Először a füvészkertben sétáltunk, ami csodálatos volt! Visszafele tértünk be az étterembe, kellemes terasza van, gyors a felszolgálás, a pisztráng fantasztikusan volt elkészítve. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2017. október 13.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű környezeteben helyezkedik el. A szobánk az Udvarház épültében volt. A szoba jól felszerelt kényelmes,tisztaság van mindenütt. A TV adás rossz minőségű ( bár nem ezért mentünk ) A fürdő tágas, esetleg a szagelszívó hiányzott. A Wellness a kastély épültében található 1 perc sétára az udvarháztól.
2014. június 29.a párjával járt itt
A szálloda jó helyen van, de a környéke nagyon elhanyagolt, lepusztult. Parkolási lehetőség teljesen megfelelő. A recepción nagyon kedvesen fogadtak minket, megkaptunk minden információt. A szobánk elég kicsi volt, a tisztasággal volt némi problémánk (hangyák másztak a fürdőben és az ágyban is, a szőnyegen ropit találtunk, amit nem mi ettünk,)A matracokat ideje lenne kicserélni, a rugókat jól lehetett érezni.