Tornácos Panzió Hegykő

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Tornácos Panzió Hegykő vélemények

2021. szeptember 22.a párjával járt itt
Augusztus végén érkeztünk Hegykőre a párommal,kb 10 perces várakozás után előkerült a recepciós úriember,de innentől gördülékeny volt minden,kedves ,segítőkész,gyors bejelentkezés volt,kellemes szobát kaptunk,tága világos ,és csendes,és még fontos hogy tiszta,az étkezésnél nem volt nagy választék,de mindenki talált magának megfelelő vacsorát ,a reggeli is bőséges és finom volt,a vellnes részleg kicsi,de minket elsősorban a közeli strand érdekelt,a település nagyon szimpatikus ,tiszta ápolt házak és utcák,mindenkinek ajánlanám a környéket,és a tornácos panziót is
2019. december 10.barátokkal járt itt
A Panzió elhelyezkedése kitűnő, érzékelhetően sok kiránduló induló-, vagy átmeneti helye lett. Egyszerűségében tökéletes, családias fogadtatás. Kedves személyzet(nem tolakodó,ami gyakran előfordul máshol). Az ételek változatosak, gusztusosak, finomak. A wellness tágas, tényleg nyugodtan lehet pihenni.
Kiváló 2018. szeptember 20.barátokkal járt itt
Sopronból Fertőd felé útközben szerettünk volna ebédelni. Ám azok az éttermek, amiket útközben láttunk, mind zárva voltak. Reméltük, hogy Hegykőn csak találunk valamit. Pedig kívülről itt is úgy tűnt, a panzió étterme zárva. A parkolóban csak egy autó állt. Nagy örömünkre azonban a Tornácos étterem nyitva volt.
Tornácos Panzió Hegykő - VendéglátásTornácos Panzió Hegykő - Vendéglátás
2018. július 15.a párjával járt itt
Eredetileg ódákat akartam zengeni, annyira tetszett a barátságos fogadtatás, hozzáállás, az otthonosan kellemes szoba, a kínált figyelmes szolgáltatások. Mindezt annak ellenére, hogy az étterem kerthelyiségére nyíló ablakunkat éjszakáig nem tudtuk kinyitni a vacsorázók hangzavara miatt, igyekszünk ugyanis minden helyzetben megtalálni a jót inkább, itt pedig remekül működött a klíma.
Tornácos Panzió Hegykő - Környék
2017. október 31.a párjával járt itt
Pár éve szemezgettünk vele, de alkalom valahogy sosem keveredett mellé ez idáig. Maga a szálló külső és belső berendezése hangulatos. A külső hozza a település fő utcáján található számos tornácos ház hangulatát. A recepció fogadáskor jelenlévő hölgy kifejezetten vendégszerető benyomást keltett.
2017. január 2.a párjával járt itt
Két hete jártunk ott egy hosszú hétvégén a párommal. Nagyon szép a ház, hangulatos, bár nincs valami meleg úgy általában az épületben. A szobában sincs radiátor, vagy bármilyen lehetőség fűteni önállóan. Sokszor fáztunk. Sok a külföldi a vendég, akik nem mindig tartják tiszteletben, hogy mások is vannak a hotelben.
Tornácos Panzió Hegykő - VendéglátásTornácos Panzió Hegykő - VendéglátásTornácos Panzió Hegykő - VendéglátásTornácos Panzió Hegykő - Vendéglátás
2016. szeptember 20.barátokkal járt itt
2016 márciusában baráti társasággal jártunk Hegykőn a Tornácos panzióban. A személyzet kedves volt és segítőkész. 5 ágyas szobában voltunk ami kellőképpen tágas volt,az ágyak kényelmesek. Talán ami kissé zavaró volt a fürdőszoba ajtó amin tejüveg volt,így körvonalakban látni lehetett aki ép wc-n volt vagy zuhanyzott, Ezt a problémát egy köntös segítségével orvosoltuk:) Az étterem kiváló,nagy mennyiségű és finom ételek voltak.
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
3 napot voltunk a párommal. Szívélyes fogadtatásban volt részünk,mindenben segítségünkre voltak a Recepción. Szép a Panzió,tágas a szoba, kényelmes nagy franciaággyal. Tisztaság volt, az ennivalók,ízletesek voltak, wellnesst is nagyon élveztük. Sopron, Fertő-tó, Nagycenk, könnyen megközelíthető a Tornácos Panziótól. Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Augusztus elején 4 napot töltöttünk a panzióban. A személyzet nagyon kedves és készséges volt. A szoba megfelelt az igényeinknek, kényelmes volt az ágy, ami nagyon fontos! Esetleg a TV- t lehetne cserélni, de végül is nem tévézni mentünk, hanem bicajozni. Tökéletes kiindulópont a Fertő-tó megkerülésére, amit sikeresen teljesítettünk!
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Nagyon kedves fogadtatás, kényelmes ágyak és kellemes, nyugodt környezet.
Ha el akarsz ide bújni, tökéletes. Nagyon finomak az ételek az étteremben is és nagyon ötletes, hogy a kisboltban is lehet vásárolni süteményeket- amik persze, SZINTÉN nagyon finomak.
Nagyon szerettük, 3 éjszakát töltöttünk ott. A "pihenőszoba" a teázóval pedig TELITALÁLAT!
Tornácos Panzió Hegykő - VendéglátásTornácos Panzió Hegykő - Egyéb