Vendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc

Hunguest Saliris Egerszalók

Vendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc vélemények

2076
Kiváló 2021. december 23.a párjával járt itt
Az egyik ok lehet a sok közül, amiért az ember idejön, erre a vidékre, az a pisztráng. A tisztavízű hegyi patakok fürge hala ma már szinte nagyüzemben tenyészik a környéken, elég sok pisztrángtelep van a Bükk környezetében. Ez viszont még a sok közül is egy neves hely, hát rögtön ezt vettük célba.
Vendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Étel/italVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Étel/italVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - BelsőVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - BelsőVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Étel/italVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Étel/italVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - BelsőVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - EgyébVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - MosdóVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - MosdóVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - MosdóVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Étlap/itallapVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - BelsőVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Külső képVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2018. november 24.gyerekekkel járt itt
Az egyik vasárnap úgy döntöttünk, hogy nem főzök. A múlt heti kiránduláskor fedeztük fel ezt az éttermet,gondoltuk a családdal, kipróbáljuk. Sajnos nem foglaltunk asztalt,ezért egy picit várnunk kellett,de megérte. Addig is sétáltunk egy jót a szép környéken. Az étlapon mindenki talált ízlésének megfelelő levest és halételt.
2018. november 10.barátokkal járt itt
Barátokkal jártunk ezen a helyen. Átlagos hangulatú étterem. A kiszolgálás megfelelő volt. Az étlapon nem volt túl nagy választék. Hiányoltuk kicsit a hagyományos hal ételeket. Az étel amit rendeltünk ízletesek voltak, az adag túl kicsi. Így az ár /érték arány nem volt megfelelő. Nekem kicsit csalódás volt a hely.
Kiváló 2018. október 17.a párjával járt itt
Vadiúj vendéglő az erdő közepén, szép környezetben (szezonban forgalmas turistaút mentén), nem messze a pisztráng-keltetőtől. Egyszerű, igényes étlap, de mennyei halételek! Ha biztosan asztalhoz akarunk jutni, előre foglalni célszerű! Az árak - magyar halakról beszélünk, kissé borsosak - tükrözik a minőséget.
Vendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Étel/italVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Étel/italVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Külső képVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Étel/italVendéglő a Pisztrángoshoz Miskolc - Étel/ital