Zip's Brewhouse Miskolc
3527 Miskolc, Arany János tér 1.

Zip's Brewhouse Miskolc a térképen

széles sörválaszték ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, akadálymentes ...
Visa, SZEP kártya
zip's (saját, helyben készült söreink)

Zip's Brewhouse Miskolc bemutatkozása

Történetünket a Kocsmaturista írja le. Teszi ezt egyrészt annak okán, mert szeretjük a tollát, másrészt pedig, hogy hanem a leghitelesebb példája annak, hogyha egy picit nem figyelsz, egyszer csak Te is a zip’s részévé válhatsz.
"A zip's ... Tovább >>
"A zip's eredettörténet már az elejétől fordulatos. A nem véletlenül hasonló nevű ZIP Technologies 1993 óta gyárt sikerrel sörgyártó berendezéseket, és a világ több, mint 25 országában főznek sört az ő csúcstechnikájuknak hála. Csak ők maguk nem igazán főztek stabilan saját söröket. 2012-ig! És itt jön a transzformáló csavar! Az újabb és újabb partnerek és a nemzetközi érdeklődés magukkal hozták a kíváncsiságot, hogy "jó, de mit lehet kihozni ezekből a masinákból?" És a sörök hangosabban beszéltek a szavaknál.
"Ha már lúd, legyen kövér" színvonalú mintatermet építettek ki Miskolc belvárosában, ami étterem és haladó szellemű söröző társfunkcióval vált végül kompletté. A ZIP vállalatnak tehát leánya született, a zip's brewhouse.
A zip's brewhouse sörétterem mára jóval több, mint partnerek mintaterme. Gasztronómai erődként külön identitást épít, és többek között ez az, ami összeköti az otthonát jelentő Miskolccal, ami szintén új identitás kiérlelés (folyamatában) van. Működésük ötödik évében ismertem meg a zip's-et még ifjabb Kocsmaturistaként, így Miskolc várost velük párhuzamosan, sőt, gyakran a közös sztorijaink mentén kezdtem felfedezni.
Miközben Miskolc folyamatosan átértékelődik a külvilág és lakói számára is, a zip's brewhouse kreatív, kísérletező kedvű lokálpatrióta mozgalomba kezdett. Adott egy város, ami túl akar nőni régi imázsán és adott egy hevesen pulzáló cég, ami a lehető legelképesztőbb formációkat képes kiötleni környezete együttműködésre fogékony kreatív vállalkozásaival.

Zip's Brewhouse Miskolc képei

Zip's Brewhouse Miskolc vélemények

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Nagy elvárásokkal érkeztünk és nem is csalódtunk. A személyzet kedves és profi, a konyháról nem is beszélve. Ha tehetném mindig itt ebédelnék, habár Budapestről kicsit nehézkes lenne. A sörök kiválóak! Az asztalnál lévő sörcsapok adnak egy plusz élményt az amúgy is kellemes atmoszférához. Az biztos, hogy idén még többször vissza fogok menni és viszem a többi barátomat is!
Válasz az értékelésre - 2019. január 6.
Nagyon szépen köszönjük az értékelésedet. Reméljük hamarosan meglátogatsz újra minket!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 27.
Feleségem szülinapjának apropójából foglaltam helyet - zökkenő mentesen -, az étteremben, hozzáteszem, foci vb zajlik és itt biza' hangosabban is lehet szurkolni, amit abszolut nem bántunk, sőt. . . :)
Este 7-kor teltház. Rosé kacsamell. . hát az fenomenális volt! A feleségem csülköt(habár ilyen apró csülköt még nem láttam) kért, ami szintén mennyei érzés adott az izlelőbimbóknak!

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal voltunk, meglepetésként vittem el őket. Nem csalódtunk, finom volt a koktél a vacsora előtt, a menüről rendelt kacsa ízletes volt, és rugalmasan kezelték a kérésünket, amikor szóltunk, hogy egy kicsit jobban átsütve kérjük. Az asztalnál lévő csapon mindegyik fogáshoz megtaláltuk a megfelelő sört (muszáj volt végigkóstolni mindegyiket :)
A főfogás után a desszertre kicsit várni kellett, de az a csokifelfújt megért minden várakozást.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 12.
Többször jártunk már a Dining City keretében ebben az étteremben, akkor a legjobb az ár-érték arány, 3 fogás 3300 Ft-ért. Ebből adódóan a minőségi ételeknek elkérik az árát, de cserébe valóban ízletes és ellenállhatatlan ételeket lehet kapni. Minden tökéletes, a végén viszont figyelni kell a számlára, mert többször is már eggyel több italt számoltak fel.
Válasz az értékelésre - 2018. január 9.
Nagyon szépen köszönjük a véleményedet és örülünk neki, hogy elégedett voltál a szolgáltatásainkkal. Ajánlom figyelmedbe megújúlt étlapunkat, konyhánkat. Erről itt olvashatsz: http://zips.hu/a-televizios-sef-is-a-zips-et-valasztotta/
Kollégáim figyelmetlenségéért elnézést kérek, jobban fogunk erre (is) figyelni.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Miskolci Ásványbörzén töltött fárasztó, de izgalmas napot követően este itt jöttünk össze a gyűjtőtársakkal. A városban itt a legjobb a sör, ami kiemelt szempont volt a többség számára (nagyjából rajtam kívül mindenki másnak). Ők nagyjából végigitták a repertoárt, csapoltak az asztalon is, én beértem egy pohár mangó pale ale-lel, gyümölcsössége folytán ez tűnt a legszimpatikusabbnak.
Válasz az értékelésre - 2018. január 9.
Nagyon szépen köszönjük az értékelésedet és annak nagyon örülünk, hogy elégedett voltál. Ajánlom figyelmedbe megújúlt konyhánkat és étlapunkat is. Erről itt olvashatsz:
A kollégáim figyelmetlenségért elnézést kérek, sokkal jobban fogunk erre (is) figyelni.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszerűen csak ennyi, hogy
kiváló,
de minden az az ételek minősége a hely hangulata, a kiszolgálás az ár/érték aránya és a tisztaság! Minden kiváló! Jól éreztük magunkat, a nyári nagy meleg elől ide menekültünk be felüdülni és ebédelni. Elegáns és egyedül álló az egész nem találsz benne hibát! Saját magadnak csapolhatsz különféle ízesítésű és kiváló minőségű söröket!

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Jó elhelyezkedése van, nincs túl messze a belvárostól, gyalog is bő 5 perc. A Macropolis legszélső épületének földszintjén van, belépve elegancia fogad, minőséget sugároz. Ami igazán egyedi élményt nyújt az, hogy csapolhatunk magunknak sört, kb. 4-5 féléből választhatunk. Persze a pincér segít, ha igényt tartunk rá. Az ételek ízlésesen vannak tálalva.

Timotka TOP étteremértékelő
Timotka TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
Nagyon szimpatikus hely a Petőfi térnél. Mikor beléptünk tisztaság, elegancia fogadott. Ami igazán egyedivé teszi, hogy az asztaloknál magunknak csapolhatjuk a sört. A pincér gyors kedves segítőkész. Úgy van megoldva az üveg, hogy kilátni ki lehet, de be nem, így a tűző nap is ki van szűrve. A sörök jó minőségűek, az ételek az étlap alapján jók lehetnek.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 3.
A Zips-be valóban visszatértünk és a konyháját is kipróbáltuk. A sörcsapolás rendszeréről már írtam a múltkor. Ezúttal az üzletvezető körbevitt a sörüzemben, kóstolhattunk sört tartályból is, mindezt csak kedvességből, mert érezte illetve hallotta egymás közötti beszélgetésünkből, hogy komolyan érdekel a téma.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 2.
Baráti társasággal jártunk itt, és meg kell mondanom, kellemesen csalódtam. Egy - marketing szempontból - nagyon jól felépített helyen vacsoráztunk. Alapjában egy fineszes söröző, ahol a vendég saját asztalánál csapolhat különféle Zip's söröket - és a kijelzőn figyelemmel is kísérheti a mennyiséget, illetve üveges sörökből is választhat.
Válasz az értékelésre - 2019. január 6.
Nagyon szépen köszönjük az értékeléséedet. Reméljük máskor is megtiszteletek minket azzal, hogy ránk esik a választásotok.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.20.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 28.575 - 44.605,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, tematikus programokkal, szabaduló szobával, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.29.
Kisfa Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
D&A Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 11.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.13. - 2022.01.02.
Hajnal Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázsfotel kezeléssel, napi 1 kancsó lúgosított egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
2-3 éjszaka 18.783,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-részleg és medence használattal, szoba bekészítéssel, fürdőköntös és játszószoba használattal, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 18.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel,vízi tornával, kedvezményes barlangfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.03. - 2021.12.02.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness sziget és kültéri jakuzzi használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással, all inclusive italfogyasztással
2020.11.06. - 2021.03.14.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.12.24.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
Hajnal Hotel Miskolc
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Téli szünet (min. 2 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

Zip's Brewhouse MiskolcX