Balaton Hotel Siófok Siófok

Balaton Hotel Siófok Siófok
Balaton Hotel Siófok SiófokBalaton Hotel Siófok Siófok
Balaton Hotel Siófok SiófokBalaton Hotel Siófok Siófok

Balaton Hotel Siófok Siófok bemutatkozása

A Balaton Hotel a Balaton déli partjának fővárosa, Siófok pezsgő központjában, a Petőfi sétányon helyezkedik el. Az éttermek, bárok, kávézók közelsége, valamint a tóra néző csodálatos panoráma a szórakozásra és a békés, harmonikus pihenésre vágyók számára egyaránt vonzó célponttá teszi.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Balaton Hotel Siófok Siófok vélemények

Átlagos 2018. szeptember 6.a párjával járt itt
A Balaton partján van, lejárattal a szabad strandra. Jó a "panorámás" medencéje. A személyzet mogorva. A konyha és az ebédlő lehetne tisztább, a reggeli pedig változatosabb. A szoba erkélyéről - annak ellenére, hogy az épület utca felőli részében voltunk - látható volt a Balaton. Sajnos, lent a kukák , a konténer és a környéke tele volt szeméttel. Ez az állapot a két nap alatt, amíg ott voltunk, nem változott.
2018. augusztus 6.családjával járt itt
Tágas szép szobák ,tisztaság , kedves volt személyzet , hotelból lejárat szabad strandra , hangulatos, családnak, gyermekeseknek is ideális , szép környezet . Fiatal személyzet , udvarias fiúk segítőkészek . Talán a reggeli amin lehetne változtatni és a konyha tisztaságán ebédlő részének a tisztasága . Hiányzott a pékárú zsemle kifli
Kiváló 2018. április 30.a párjával járt itt
Először 2017. december 30-január 1. (szilveszteri csomag), másodszor pedig 2018. április 28-30. közötti időszakban tartózkodtunk a szállodában. Mi mindkét alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet segítőkész, amit csak kér az ember, mindenben próbálnak segíteni. A szobák kényelmesek, pozitívum, hogy minden szobához erkély tartozik.
Kiváló 2016. szeptember 12. járt itt
Egy nagyon kellemes hétvégét tölthettünk a Hotel Balaton Siófok vendégeiként. A szobák tiszták, az ágyak kényelmesek, a személyzet kedves, figyelmes. A medence tökéletes, gyönyörű kilátással a Balatonra. Köszönünk mindent, még visszatérünk!
Szörnyű 2016. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Július végén jártunk ebben a szállodában , azaz csak jártunk volna, mert egy nappal az indulásunk előtt, este 11 órakkor kaptunk egy e-mailt, hogy nem tudnak minket elszállásolni, mert a szállodába belecsapott a villám. Felajánlottak 3 másik szállodát, aminek minőségileg köze nem volt ehhez, de úgy voltam vele főszezonban vagyunk, mire visszautalják a nem kevés előleget lejár a szabadságom.
Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Augusztus elején jártunk párommal a hotelben. Balaton Hotel kívülről impozáns látványt nyújt! Belső tere is szép,tágas. A személyzet nagyon kedves előzékeny,segítőkész volt. A szobánk tiszta ,rendezett volt. A Balaton könnyen megközelíthető volt,mivel saját lejáróval rendelkezik a szálloda. A félpanziós ellátás számunkra nagyon jó volt.
Balaton Hotel Siófok Siófok - Külső képBalaton Hotel Siófok Siófok - SzobákBalaton Hotel Siófok Siófok - Külső kép
Átlagos 2016. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Férjemmel, Kisfiammal és barátainkkal töltöttünk itt egy pár napot. Már a bejelentkezésnél kiderült, hogy itt a vendégek terhére vannak mindenkinek. Mint kiderült a pultnál a tulaj volt, aki udvariatlan, [moderálva - a szerk. ] beszólással fogadott minket. Ugyan elég drága a szálloda, és a felét ugyebár előre ki kellett fizetni, és hát jobb helyeket a vendégekért van a személyzet.
Szörnyű 2016. július 25.gyerekekkel járt itt
Kérek mindenkit mielőtt foglaltok, olvassatok utánna milyen is a Balaton Hotel! Azért kell előre fizetni a teljes összeget(most már tudom),mert utánna senki sem fizetné ki a félpanziót. Botrányos viselkedés a szálloda részéről,segítő készség teljes HIÁNYA ,arogáns, flegma válaszok.
Szörnyű 2016. július 25.a párjával járt itt
Két unokámmal érkeztem, nagy reményekkel a Balaton Hotelbe. Már az érkezéskor csalódtam az sem tudták miért érkeztem oda,ha nincs nállam a foglalás e-mail amiről rögtön kiszámolták a fizetendő összeget az előleg összegéről fogalmuk sem volt. A szálloda vetetője megengedetlen hangon beszél a vendégekkel mint ha ő tenne sziveséget nekünk.
2016. július 24.gyerekekkel járt itt
Az elsö nap rögtön +100. 000-ret próbált tőlünk kicsikarni a szálloda. Ugyanazért a szobáért, amit lefoglaltunk. A másik csalódás az úgynevezett
félpanzió, 7-kor kezdődött a vacsora, 7. 30-kor már alig volt étel. Hosszú
sorokban kellett várni, mire a svédasztalhoz jutottunk, utána pedig csak
a tolakodás, mert mindenki félt, hogy nem jut neki.