Sástó Hotel Gyöngyös ★★★

Sástó Hotel Gyöngyös
3200 Gyöngyös, Sástó, Farkas u. 4.

Sástó Hotel Gyöngyös a térképen

Sástó Hotel Gyöngyös értékelése:

2. helyezett a 7 gyöngyösi szállás közül

Sástó Hotel Gyöngyös bemutatkozása

Mátrafüred és Mátraháza között található Sástó, a Mátra egyik kedvelt kiránduló és pihenőhelye. Itt, az ország legmagasabban fekvő tava, a Sás-tó közvetlen szomszédságában épült a háromszintes Sástó Hotel***, a Mátra Kemping**** területén.

...Tovább >>

A létesítmény az alsó szintjén kapott helyet a wellness részleg és a sóbarlang, valamint a wellness recepció egy drinkbárral. Az épület további két szintjén alakítottuk ki a háromcsillagos színvonalú hotelszobáinkat.

A hotel 2 szintjén összesen 34 db 2 ágyas hotelszoba és 3 db lakosztály áll vendégeink rendelkezésére. A szobák mindegyike saját fürdőszobával (zuhanyzó, WC) rendelkezik (igény esetén pótágyazhatók). A szobákban hűtő, LCD TV, telefon, továbbá egy kis ízelítőként kóstoló található a Mátra gyógy-, ásvány- és forrásvizeiből. A Hotel egész területén ingyenes wifi elérés biztosított.

A hotel két konferenciateremmel, valamint egy különálló konferencia központtal rendelkezik

A hotelszobákból a wellness részleg és sóbarlang is közvetlenül, épületben maradva megközelíthető.

Wellness részlegünkben élménymedence, gyermekmedence, háromféle szauna, gőzfürdő, jakuzzi, valamit relax szoba szolgálja vendégeink kényelmét. Terápiás sóbarlangunk több helyiségből áll, sóhomokozó a gyermekek részére, relax terem a pihenni vágyóknak, valamint egy spinning terem 4 spinning kerékpárral az aktív időtöltést kedvelőknek.

Sástó Hotel Gyöngyös képei

Sástó Hotel Gyöngyös

Sástó Hotel Gyöngyös vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
2020. Augusztusában voltun 3 éjszakát a gyerekekkel a luxus apartmanban. A hotel makulátlan, kényelmes és tiszta. A wellnessben vannak fizetős részek, ez nem vendégcentrikus és felettébb rossz marketing. Az étterem egy retro kemping önkiszolgáló részben van kialakítva. Erre a negatívumra számítottunk a többi komment alapján.
Válasz az értékelésre - 2020. november 24.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a sok pozitívumot amit felsorolt értékelésében. A wellnessben nincsenek fizetős részek. Ha a sóbarlang szolgáltatásunkra gondol, akkor az nem a wellness része. Ennek ellenére foglalható olyan csomag, amiben többek között a sóbarlang használat is ingyenesen benne van. Ezek szerint Ön nem ilyet foglalt.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Január első hétvégéjét töltöttük a Sástó Hotelben. Nem először járunk itt, de eddig télen nem voltunk. Közel van az Oxigén Adrenalin Park, ahol télen is lehet bobozni, kaptunk a játszóházba kupont. Voltak családi programok, bőséges változatos ételek - igaz a paradicsom a reggelinél nem volt finom - de ez nem feltétlenül a szállás hibája, inkább a télé :).
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 15.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen, hogy időt szánt rá és értékelte szállodánkat.
Örömmel olvastuk, hogy meg voltak elégedve szolgáltatásainkkal és tervezik a visszatérést.
Szeretettel várjuk vissza újra Önöket!
Üdvözlettel:
Sástó Hotel csapata

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Augusztusban egy hosszú hétvégét töltöttünk itt, korábban is jártunk, szálltunk meg itt. Környezet 10 pontos, nagyon szép, békés, friss levegő, számos kirándulóhely a környéken. Gyöngyös autóval 10 perc. Mi faházban laktunk, amin belül is több kategóriájút kínálnak. Az új rönkfa házak 1 légterűek, 5-6 személyesek, az ágyak közül 1 db emeleteságy.
Válasz az értékelésre - 2019. július 17.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen értékelését. Nagyra értékeljük, hogy igénybe vette a Mátra Kemping szolgáltatását.

Sajnos a részletesen leírtak a Mátra Kemping szolgáltatásait jellemzik, nem a Sástó Hotelt, így értékelése a Sástó Hotel szolgáltatásaira nem releváns, mivel a Hotel nem értékesít faházakat semmilyen kategóriában.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
2018 04. 22-26ig voltunk a hotel vendégei. Jól éreztük magunkat. Mindennel meg voltunk elégedve egy két aproságtól eltekintve. Reggeli pozitivum rizs és laktózmentes tej finom kávé
negativum nem mindig friss péksüti
Vacsora pozitivum három csokis süti kiváló
negativum sós leves
Wellness kiváló
Tiszta rendezett környezet.
Válasz az értékelésre - 2019. július 17.
Kedves Vendégünk!

Nagyra értékeljük, hogy igénybe vették a Sástó Hotel szolgáltatásait. Örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk. Köszönjük, hogy leírta a konyhánkkal kapcsolatos tapasztalatait, a negatívumként leírtak elkerülésére igyekszünk odafigyelni a jövőben.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ünnepi hétvégén voltunk. A szinte teltház ellenére a wellness élvezhető volt, legalább 1féle élményelem mindig működött. Jó idő volt, a teraszon voltak napágyak. A hotelfoglalásban benne volt a wellnes, 1 óra sószoba, ami tökéletes. Pünkösdhétfőn du. 2 óráig lehetett maradni, jórészt emiatt választottuk ezt a helyet.

freszter TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akadálymentesnek és bababarátnak nem nevezhetné magát a szálloda, viszont gyönyörű környezetben található és a wellness rész kiváló. Az étterem - ami kicsit kantin jellegű - , külön épületben van, a wellness is csak kívülről közelíthető neg "akadálymentesen" (bent lépcsőn). A sóbarlang elsőosztályú, relax- és spinning teremmel, sóhomokozóval.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 9. - 5 látogató hasznosnak vélte
Mindig elolvasom az értékeléseket és mindig kíváncsian várom, hogy nekünk milyen tapasztalatunk lesz. A hotel nem lelakott, hisz nem túl régi. A tisztaság egy kis apróságot leszámítva a zuhanyzóban elfogadható volt. A franciaágy kényelmes. A padlófűtésnek köszönhetően kellemes volt a hőmérséklet. A wellness részleg nagyon szép és sok minden van benne, ami nagyon tetszett.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szállás nagyon tiszta. A környezet rendezett, jó az elhelyezkedése. A wellness részleg a *** csillaghoz képest kitűnő és tiszta. Személyzet kedves,bár a medencénél a bárban tudnak undokok is lenni a kiszolgálók Az étterem kicsit retro, tábor jellege van,de az ételek háziasak és finomak.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az értékelésem alapja az apróságok, tudom ez sok mindenkit nem annyira érdekel. Szóval azért értékelem átlagosra mivel megérkezéskor a recepció nem volt a helyzet magaslatán az órák amivel közlekedni lehetne nem működtek, séta vissza a recepcióra, nem tudták megcsinálni tehát ha valaki külön akar közlekedni akkor gond is lehet belőle.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első benyomásra egy nagyon rendezett, parkosított környezettel találkoztunk. A szobák tiszták, modernek, igényesen berendezettek. A hőmérséklet kellemes volt a padlófűtésnek köszönhetően, igény szerint a hőfok szabályozható. A wellness által biztosított lehetőségek kiválóak, a személyzet viszont nem túl kedves és segítőkész.

Halháza Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Erla Villa
3 nap/2 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, privát mozival, 1 alkalommal szolárium használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Aquarell
Cegléd
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 27.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.10-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.12.23-ig
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 38.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2022.01.31-ig
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 21.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Hotel Anna
Mátrafüred
3-4 éjszaka 19.644,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Gyöngyös környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

GyöngyösX