Luxor972

Luxor972 adatlapja

Regisztráció2015.08.27
Utoljára itt2019.09.19

Kiváló 2015. augusztus 27. járt itt
Szép hely, a halászlé isteni, a többi rendelt étel is kiváló, szépen tálalva a pincér nagyon kedves úriember mindenkinek ajánlom.
2016. január 11.gyerekekkel járt itt
2016. január elején voltunk a szállodában. Minden nagyon tetszett, a kilátás, a környezet csodálatosan szép, a személyzet segítőkész, az ételek választéka kiemelked. Két szobát foglaltunk melyek összenyithatóak voltak. Egyetlen negatívum a medencébe való bejutás (létra) kissé nehézkes. Ottjártunk második napján elkezdett havazni.
Felhasználó fényképei:
Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető -
Kiváló 2017. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Augusztusban voltunk a szállodában 5 éjszakát két nagyobb gyerekkel. Nagyon jól éreztük magunkat, az ellátás szuper, a személyzet nagyon kedves, a kert és az arborétum gyönyörű, a medencék jók. Szuper a termál víz a szállodában. Az aqua fitnesszt tartó osztrák úr aki a szálloda egyik menedzsere, hát szuper jópofa, aranyos.